```````
Nijverdal 21-5-2016
Junioren
1
Chiel Smit
ZUIDWOLDE DR
2
Hidde Sevinga
NIJKERK
3
Niek Meijer
ZEDDAM
4
Thijs Wolsink
HENGELO (O)
5
Wim Wittenberg
HERVELD
6
Iska Buwalda
BIDDINGHUIZEN
7
Aron de Jong
LEEUWARDEN
8
Patrick Coster
HASSELT
9
Rob Gambon
APELDOORN
10
Merijn Schröder
VEENDAM
11
Stefan Verhoeff
GROOT-AMMERS
12
Meindert Weulink
DIEPENVEEN
13
Victor Goene
VEENENDAAL
14
Tom te Rijdt
AMERSFOORT
15
Jermo Hesselink
OVERDINKEL
16
Emiel Jansman
HELLENDOORN
17
Niels Griemink
KLAZIENAVEEN
18
Daan Dijkstra
ALMELO
19
Danny van der Tuuk
ASSEN
20
Stijn Kalvenhaar
WIERDEN
21
Gijs Leemreize
RUURLO
22
Niels Beelen
NUNSPEET
23
Tim Lansink
ENSCHEDE
24
Koen Buurmeijer
BLIJHAM
25
Niels Rotman
26
Cor Weerman
WOLVEGA
27
Mike Raven
LOOSDRECHT
28
Daan Drogtrop
DEN DOLDER
29
Stijn van der Wal
HUIZEN
30
Stefan Meijer
NIEUW-DORDRECHT
31
Thijs Engel
32
Robert Abrahams
AALTEN
33
Koen Paalman
NIJVERDAL
34
Roy Harms
PATERSWOLDE
35
Sten Harmeling
36
Joost Reintjes
DIDAM
37
Jasper van Ekeris
BUSSUM
38
Eric Nijkamp
39
Mathijs Kuik
T ZANDT
40
Patrick Kuiper
NIEUWOLDA
41
Sven Nijzingh
ZUIDWOLDE
42
Lex Butzelaar
SOEST
Nieuwelingen
Axel Tuuk
GRONONINGEN
Adne Koster
RODEN
Lars Boven
REUTUM
Huub Deelstra
HOOGEVEEN
Tim Marsman
HATTEM
Jurgen van den Aarssen
DREUMEL
Stanley Beerepoot
ENKHUIZEN
Bram Prins
Rick Pluimers
ENTER
Max Kroonen
Hielke Visser
ZWOLLE
Sjoerd Bakker
BERKHOUT
Mark Dillema
DOEZUM
Sam Krabbenbos
Arno Tellegen
Niels Bakker
RIJSSEN
Jan Egbert de Vries
BROEKSTERWOUDE
Hein Wittenberg
Ferron Homan
DALFSEN
Steyn Lamberink
BERGENTHEIM
Niels Hoogeveen
Pim Ronhaar
Jesse Morsink
Rick de Vries
NIJEHOLTPADE
Bas Scheffer
Maurice Niemeijer
SLOCHTEREN
Maarten Rotman
Jorryt Otter
NIEUWLEUSEN
Beer Kwak
Jesse Dijkstra
STADSKANAAL
Karsten Veen
WESTERLEE
Jans Tigelaar
SMILDE
Niek van der Werf
Bart Klein Nienhuis
LICHTENVOORDE
Morris Nibbeling
WEHL
Marnick Duivelshof
OLDENZAAL
Mohs Klunder
NIJEVEEN
Jelmer Brinkhuis
HAARLE
Fokke Veenstra
AUGUSTINUSGA
Jarik Bos
HARDERWIJK
Sam Looman
'S-HEERENBERG
Tom Smit
43
Rick Hezeman
44
Lars Mulderij
PESSE
45
Christiaan Lubbers
WINTERSWIJK
46
Gerben de Sain
SLEEN
47
Philip Sijbrandi
BOLSWARD
48
Warner Stoffers
GASTEREN
49
Ard Stuiver
50
Lars Hogenkamp
51
Jonas Franken
52
Thom Langen
NIEUW DORDRECHT
53
Lucas Goene
54
Jur Groot Koerkamp
RAALTE
55
Daan Hopster
56
Jelmer Koehoorn
HEERENVEEN
57
Joeri Fledderus
NIEUW AMSTERDAM
58
Jorn Nijenhuis
Jeugd Cat 7
Bram Leerkes
TWELLO
Hugo Kars
OOSTERBEEK
Pepijn Reinderink
James Potter
Xander van Straten
SNEEK
Frits A Biesterbos
Steijn Vriezen
Mike Schuch
LEEK
Jelle Baks
HAALDEREN
Niels V.d. Gracht
ANNEN
Jip Kramer
Redmar Dijkman
LUTJEGAST
Johan Veenstra
Maiko Timmer
DRACHTEN
Rik Groenhuizen
DEVENTER
Bram Gerritsen
BEMMEL
Tim Brinkman
KOEKANGE
Mathijs Mulder
Coert-Jan Poortman
DONKERBROEK
Thomas Bosman
DRIEL
Steyn Nijhuis
Levi Kroon
STEGGERDA
Pieter Sijbrandij
DRONTEN
Joran Mulder
DOESBURG
Niels Hofhuis
TUBBERGEN
Jeugd Cat 6
Jente Klaver
KOLLUMERZWAAG
Joost Brinkman
NOORDLAREN
Fleur Nagtegaal
Bjarne Hemme
ERICA
Job Boontjes
GIETEN
Arjen Dillema
Ilse Pluimers
Jelle Bouwe Hofstee
DWINGELOO
Eskil Huiting
ROLDE
Mickey Nijkamp
Anouk Hamminga
Olivier de Weerd
KAMPEN
Petra Welmers
Mike Spenkelink
Tjitske Eppinga
Julius de Groot
Jurre Grit
Lucas Averesch
Sven Timmermans
Tristan Hartmann
Daphne Kreulen
HOOGHALEN
Kevin Kuiper
Rik van der Wal
Stan Boerrigter
Hugo Jansen
EIBERGEN
Fokko Weening
HARKEMA
Victoire van Erp
BERGHEM
Anouk Hogenkamp
Lars Geerdink
HENGELO
Jeugd Cat 5
Anne Kiers
WESTERHAAR
Miguel van Tintelen
BAARS
Pepijn Veenings
ASSENDELFT
Jasper Huitema
Björn Hommes
APPELSCHA
Thijs Bakker
Sep Roord
Marvin Peters
Bjorn Koster
Cecilia van Zuthem
Maarten Hamminga
Thom van de Pol
ZWARTSLUIS
Job Kuster
WAGENINGEN
Karlijn Koops
ELIM
Anniek Wever
Sem Blacquiere
LELYSTAD
Rosan Dekker
ECHTEN
Stijn Hezeman
Sven Groot Roessink
Mart Vos
AALDEN
Tom Buls
Fardau Kats
BOORNBERGUM
Niels Nooijen
COEVORDEN
Senna Nijman
HEELSUM
Rick Doornbos
HIJKEN
Justus Willemsen
Diederick Ebbinge
EXLOO
Naomi Veurink
HARDENBERG
Matz Damman
GROENLO
Siebe Klein Nienhuis
Thessa Langen
Dannieck Varweg
Tim Freriks
EMMEN
Thijmen de Jonge
NIEUW-AMSTERDAM
Daan Loendersloot
Jeugd Cat 4
Ingmar Kars
Toinne Vriezen
Niels Brinkman
Brent Nijboer
Ryan Gal
NEEDE
Indy verwaarst
Sten ten Brinke
Sep Kramer
Jelle van Dijk
Jelle Schieven
ZIEUWENT
Jannet de Vries
Vera Roodenburg
UGCHELEN
Isa Naberman
GENEMUIDEN
Lotte Bakker
VEENOORD
Tobias Kool
PURMEREND
Stijn Berentsen
Imme Arink
Dean Verwaarst
Lotta Kosters
Marten Ulbe Hofstee
Sil Keur
Sverre Olij
BORNE
Joyce Mulder
MEPPEL
Manon Turkstra
BEILEN
Indy Kappert
HOLTEN
Jan Hubert van Erp
Roel Hendriks
VELP
Lisa Wissink
HERTME
Jeugd Cat 3
Jette de Groot
Jelle Weierink
OOTMARSUM
Danijel Agricola
TERWISPEL
Tsjisse Weening
Niek Bergboer
Job Weijdema
TUK
Nina Oolders
SCHEEMDA
Hugo Hagemeijer
LOCHEM
Pascal Seine
Elise Timmerman
STAPHORST
Bauke ter Weel
Stijn Heering
Hugo Paats
Luka Wissink
DIEPENHEIM
Loes Nomden
Emilian Snakenborg
OOSTERWIJTWERD
Tom Nijzink
Nout Blacquiere
Fien Winters
Mart Spijker
Hedzer Poortman
Thijn Damhuis
Jesse Hoogland
Daan van Benthem
Girard Poortman
Marit Dekker
ECHTEN (DR)
Mette Voorpostel
Esra Goossens
BORCULO
Nanet van der Wal
Jeugd Cat 2
Tyler Eyk
AMSTERDAM
Finn Hiemstra
BURGUM
Hugo Wessels
Puck Langenbarg
Thomas Huitema
Joëlle Eenkhoorn
Mikai Leistra
Geert Jan Hofstee
Runar Slinkman
Ruben Willemsen
Cassandra Snakenborg
Jelte ter Weel
Floor Holslag
Finn Arends
DOETINCHEM
Stein Jansen
Lotte Casteel
Jeugd Cat 1
Hannah Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Chris Kiers
Ivar Roodenburg
Dewi Riemeijer
NIEUWE PEKELA
Esmee Blok
OLST
Linn Berentsen
Naomy Mulder
Bliss Goossens