|
Junioren
|
|
1
|
Mitch
Groot
|
BRUNSSUM
|
2
|
Koen
van Helvoirt
|
ERP
|
3
|
Teun
Teulings
|
BREUGEL
|
4
|
Mick
Kemper
|
VOLENDAM
|
5
|
Victor
Goene
|
VEENENDAAL
|
6
|
Jarno
van Esch
|
SINT-OEDENRODE
|
7
|
Niels
Verbruggen
|
NUENEN
|
8
|
Edward
Jansen
|
ZOETERMEER
|
9
|
Ferdinand
Jansen
|
ZOETERMEER
|
10
|
Tom
van den Berg
|
HELMOND
|
11
|
Arjan
Kuiten
|
GELDROP
|
12
|
Xavier
Poels
|
OEFFELT
|
13
|
Lucas
Knol
|
KOEKANGE
|
14
|
Martijn
Meeuws
|
SOMEREN
|
15
|
Cas
Lasaroms
|
BUDEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Erwin
Smit
|
WERVERSHOOF
|
2
|
Louk
van den Bos
|
VLIJMEN
|
3
|
Stijn
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
4
|
Keigo
Sweens
|
GOIRLE
|
5
|
Jochem
Crusio
|
TILBURG
|
6
|
Lance
Huenders
|
ALMERE
|
7
|
Youri
Meeuws
|
SOMEREN
|
8
|
Mika
Sardina
|
HELMOND
|
9
|
Daan
Douven
|
HERTEN
|
10
|
Kinley
Bijl
|
VALKENSWAARD
|
11
|
Frans
Ledoux
|
LANDGRAAF
|
12
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
13
|
Joep
van Engelen
|
TILBURG
|
14
|
Huub
Artz
|
WINTELRE
|
15
|
Marijn
van Vlerken
|
AARLE-RIXTEL
|
16
|
Tristan
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
17
|
Guus
van Schipstal
|
WANROIJ
|
18
|
Wouter
Goverde
|
BEST
|
19
|
Thijs
van Beek
|
GELDROP
|
20
|
Jens
van Korven
|
DIESSEN
|
21
|
Milan
de Graven
|
HELMOND
|
22
|
Tom
Henst
|
ASTEN
|
23
|
Mitchell
van Vliet
|
ROTTERDAM
|
24
|
Menno
Voermans
|
TILBURG
|
25
|
Mees
Slagter
|
LOON
OP ZAND
|
26
|
Daan
Adams
|
BUDEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Max
Mosmuller
|
'S-HERTOGENBOSCH
|
2
|
Jesse
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
3
|
Mark
Groeneveld
|
ENKHUIZEN
|
4
|
Tijn
Louwerensen
|
SCHIJNDEL
|
5
|
Maud
Rijnbeek
|
LIMMEN
|
6
|
Tom
van de Weijdeven
|
EINDHOVEN
|
7
|
Matyas
Kopecky
|
LEIDEN
|
8
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
9
|
Remco
Stam
|
SPRANG
CAPELLE
|
10
|
Joop
van den Heuvel
|
DRUNEN
|
11
|
Lisa
van Helvoirt
|
ERP
|
12
|
Daan
van Vuuren
|
WOUDRICHEM
|
13
|
Danny
van Lierop
|
SOMEREN-HEIDE
|
14
|
Thomas
Lakeman
|
VENHUIZEN
|
15
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
16
|
Julia
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
17
|
Radan
Adriaans
|
STEIN
|
18
|
Lonneke
Geraerts
|
LUYKSGESTEL
|
19
|
Vik
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
20
|
Mat
van Gorp
|
BERGEIJK
|
21
|
Johan
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
22
|
Juul
Thoolen
|
WEERT
|
23
|
Lieke
de Bie
|
WAALRE
|
24
|
Lieke
Janssen
|
PANNINGEN
|
25
|
Bas
de Groof
|
HEEZE
|
26
|
Marit
Berkers
|
S-HERTOGENBOSCH
|
27
|
Daan
Honderdors
|
HORN
|
28
|
Cis
Paridaans
|
EERSEL
|
29
|
Mandy
Hesselberth
|
KAATSHEUVEL
|
30
|
Bram
Ledoux
|
LANDGRAAF
|
31
|
Jeunke
Timmermans
|
BINGELRADE
|
32
|
Anoek
Kuijpers
|
GILZE
|
33
|
Rhys
Piper
|
NULAND
|
34
|
Stijn
Peters
|
BEST
|
35
|
Jasper
van Beurden
|
VLIJMEN
|
36
|
Marco
Veldkamp
|
ZWOLLE
|
37
|
Yannick
Rosier
|
ROTHEM
|
38
|
Merel
Korstanje
|
TILBURG
|
39
|
Mirte
Klerkx
|
HELMOND
|
40
|
Sanne
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
41
|
Tijn
Leus
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
42
|
Luke
Leus
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
43
|
Jules
van Os
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Willemijn
Prins
|
ZWOLLE
|
2
|
Mathieu
Kockelmann
|
SCHOUWEILER
(LUX.)
|
3
|
Elise
Uijen
|
HERPEN
|
4
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
5
|
Jelle
Sengers
|
VALKENSWAARD
|
6
|
Indy
van Os
|
ANGEREN
|
7
|
Job
Kuster
|
WAGENINGEN
|
8
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
9
|
Silke
Blei
|
HURWENEN
|
10
|
Scarlett
Souren
|
MEERSSEN
|
11
|
Lars
ter Laak
|
VEENENDAAL
|
12
|
Yuli
van der Molen
|
KROMMENIE
|
13
|
Lonneke
Prevaes
|
VALKENSWAARD
|
14
|
Anne
Schumacher
|
HORST
|
15
|
Pepijn
van der Straaten
|
BUDEL
|
16
|
Roel
Vrancken
|
S-HERTOGENBOSCH
|
17
|
Sid
Senders
|
HELMOND
|
18
|
Lieve
Sanders
|
EINDHOVEN
|
19
|
Melle
Herder
|
VEENENDAAL
|
20
|
Bram
Vermeer
|
UDENHOUT
|
21
|
Daan
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
22
|
Niels
Tenniglo
|
UTRECHT
|
23
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
24
|
Jasper
Gabriels
|
BUDEL
|
25
|
Bram
Beenkens
|
MARGRATEN
|
26
|
Anne
Verhappen
|
GEMERT
|
27
|
Stien
Josemanders
|
LOOSBROEK
|
28
|
Stef
Klijs
|
TILBURG
|
29
|
Björn
Vos
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
30
|
Rogier
School
|
HERPEN
|
31
|
Anne
van Hoof
|
HELMOND
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Nienke
Veenhoven
|
OOSTZAAN
|
2
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
3
|
Thijmen
Groen
|
DEN
HAAG
|
4
|
Chris
Kisters
|
NUENEN
|
5
|
Femke
Thoolen
|
WEERT
|
6
|
Gijs
Broere
|
NEDERHORST
DEN BERG
|
7
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
8
|
Ed
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
9
|
Ramon
Setz
|
GELDROP
|
10
|
Sjoerd
van den Heuvel
|
BEESEL
|
11
|
Bram
van den Braak
|
GILZE
|
12
|
Delano
Hoskens
|
BLADEL
|
13
|
Niels
Janssen
|
GELDROP
|
14
|
Julia
Kopecky
|
ZOETERWOUDE
|
15
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
16
|
Jasper
Goverde
|
BEST
|
17
|
Dirk
de Groof
|
HEEZE
|
18
|
Jelle
van Berkel
|
HANDEL
|
19
|
Britt
Kerste
|
AARLE-RIXTEL
|
20
|
Wouter
Kortman
|
TILBURG
|
21
|
Thijs
van Doormaal
|
BERKEL-ENSCHOT
|
22
|
Moos
van den Bos
|
VLIJMEN
|
23
|
Nickey
Huenders
|
ALMERE
|
24
|
Krijn
Veldboer
|
HELMOND
|
25
|
Robin
Pricken
|
WIJCHEN
|
26
|
Lucas
van Dijk
|
BEEK
EN DONK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Mark
van Kleef
|
OPHEUSDEN
|
2
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
3
|
Niels
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
4
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
5
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
6
|
Martijn
Azantinlow
|
TILBURG
|
7
|
Stan
Smit
|
WERVERSHOOF
|
8
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
9
|
Nikki
Souren
|
MEERSSEN
|
10
|
Floris
Demuyt
|
BOEKEL
|
11
|
Lucas
Koeling
|
VELDHOVEN
|
12
|
Maud
Tollens
|
AARLE
RIXTEL
|
13
|
Jorn
van Beers
|
MOERGESTEL
|
14
|
Roos
Huijbers
|
TILBURG
|
15
|
Esmée
Gademan
|
ETTEN
LEUR
|
16
|
Raf
Sonnemans
|
MEIJEL
|
17
|
Loïs
Kuiper
|
ERMELO
|
18
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
19
|
Bibi
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
20
|
Mendo
van Leeuwen
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
21
|
Nanna
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
22
|
Tayim
Kaethoven
|
BLADEL
|
23
|
Teun
Honderdors
|
HORN
|
24
|
Tristan
van Bakel
|
HELMOND
|
25
|
Floortje
van den Heuvel
|
DRUNEN
|
26
|
Lucas
Arts
|
BOXTEL
|
27
|
Luca
van Mourik
|
NUENEN
|
28
|
Niels
Hemel
|
VELDHOVEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
2
|
Emma
van Haaren
|
OISTERWIJK
|
3
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Jelle
Groen
|
DEN
HAAG
|
5
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
6
|
Gijs
Baselmans
|
BLADEL
|
7
|
Lars
van de Weijer
|
AARLE-RIXTEL
|
8
|
Jules
van Neer
|
ECHT
|
9
|
Sietse
van den Heuvel
|
BEESEL
|
10
|
Isa
Groeneveld
|
ENKHUIZEN
|
11
|
Lucas
Demuyt
|
BOEKEL
|
12
|
Maud
Adams
|
BUDEL
|
13
|
Thomas
Assinck
|
WAALRE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Fleur
Prins
|
ZWOLLE
|
2
|
Koen
Sonnemans
|
SOMEREN
|
3
|
Judith
Alleleijn
|
BOCHOLTZ
|
4
|
Anne
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
5
|
Neel
Lepelaars
|
BERGEIJK
|
6
|
Maartje
Jacobs
|
VELDHOVEN
|
7
|
Rens
Braspenning
|
EINDHOVEN
|
8
|
Jente
van Kempen
|
HELMOND
|
9
|
Beau
Willems
|
BERGEIJK
|
10
|
Niek
Sonnemans
|
MEIJEL
|
11
|
Lynn
van Leeuwen
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
12
|
Chloë
Gerrits
|
HELMOND
|
|