GROTE PRIJS BENEVIA
Uitslag Rit in lijn over 95 km
voor Amateurs te Puttershoek op 28 Mei 2016
Organisatie: Stichting Omloop Hoekse Waard
Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil
1 144 van Dalen, Robert Giessen 2:06:54
2 101 Laurijssen, Stefan Oud Gastel z.t.
3 70 Koppers, Robert Scheveningen z.t.
4 38 Verhoeven, Pieter Groningen z.t.
5 11 van den Hoorn, Henk-Jan Utrecht z.t.
6 161 Langereis, Daniël Delft z.t.
7 125 van der Kleij, Ewout Utrecht z.t.
8 198 van Riessen, Albert Rotterdam z.t.
9 120 van Schijndel, Marco Sint-Oedenrode z.t.
10 138 Slieker, Wilfred Monster 2:06:58 0:04
11 31 Kruijthof, Mike Dordrecht 2:07:00 0:06
12 183 Kievit, Harko Leek 2:07:06 0:12
13 97 Schaap, Robbert Voorburg z.t.
14 153 de Ruiter, Ferry Putten z.t.
15 103 Bertelink, Remco EDE z.t.
16 18 de Groot, Martijn Gorinchem z.t.
17 185 Nanninga, Egon Lelystad z.t.
18 195 Steverink, Dennis Assen z.t.
19 184 Kopmels, Hans Wolvega z.t.
20 107 van Haaften, Gerard Dirksland z.t.
21 47 van Deursen, Niels Den Haag z.t.
22 82 Ootjers, Arjan Rotterdam z.t.
23 89 Fils, Peter Pijnacker z.t.
24 28 van der Eijk, Johan Strijen z.t.
25 137 Kuijvenhoven, Marco 's-Gravenzande z.t.
26 61 Falke, Rein Amsterdam z.t.
27 167 Steenbergen, Marvin Waddinxveen z.t.
28 114 van Dijken, Marco Appingedam z.t.
29 189 Goorden, Ruud z.t.
30 170 Zonnenberg, Patrick Dronten z.t.
31 74 Groeneveld, Michiel Heinenoord z.t.
32 36 Menger, Mart Noordhorn z.t.
33 123 van Cappelle, Wop Utrecht z.t.
34 43 Metselaar, Jan Bergschenhoek z.t.
35 24 Bijnagte, Jeroen Rotterdam z.t.
36 13 Switters, Daan Utrecht z.t.
37 7 van der Kamp, Sebas Alkmaar z.t.
38 154 Scholman, Marc Montfoort z.t.
39 197 Mijnsbergen, Ruben Rotterdam z.t.
40 96 Roggeveen, Sven Utrecht z.t.
41 92 de Jong, Henk Mijdrecht z.t.
42 121 Blaschke, Benjamin Utrecht z.t.
43 75 Huijzer, Henri Numansdorp z.t.
44 69 Heiberg, Chris Rotterdam z.t.
45 90 Greep, Ronald Maasland z.t.
46 60 Bakker, Paul Rhoon z.t.
47 194 Bakker, Cornelis Dirksland z.t.
48 127 Straatsma, Matijn Utrecht z.t.
49 145 Nieuwkoop, Gijsbert Veen z.t.
50 140 Boerkamp, Sander Amsterdam z.t.
51 71 van den Berg, David Leidschendam z.t.
52 131 Vreugdenhil, Bart Utrecht z.t.
53 132 Bannink, Garoun Rotterdam z.t.
54 77 Adriaansen, Lars Steenbergen z.t.
55 14 Veneman, Ard Utrecht z.t.
56 178 de Graauw, Guus Etten Leur z.t.
57 30 van der Zweep, Menno Reeuwijk z.t.
58 173 Aans, Bonne Ureterp z.t.
59 63 Korsman, Fabrizio Hoogvliet Rotterdam z.t.
60 98 van Velthoven, Mark Wateringen z.t.
61 91 Gudde, Jan Nootdorp z.t.
62 44 Pameijer, Kees Den Haag z.t.
63 52 Devilee, Jeroen Leiden z.t.
64 46 van der Pijl, Niels Wageningen z.t.
65 53 Heijn, Jorick Leiden z.t.
66 87 Bosse, Job Mijdrecht z.t.
67 143 Stoffels, Tony Amsterdam z.t.
68 196 Sol, Edward Spijkenisse z.t.
69 116 Rinsma, Erwin Stadskanaal z.t.
70 130 Ruijter, Niels Uithoorn z.t.
71 49 Thomson, Bart Enschede z.t.
72 94 Lanting, Frank Den Haag z.t.
73 141 Frolichs, Pieter Amsterdam z.t.
74 156 Thomas, Glenn Woerden z.t.
75 112 Arends, Peter Beerta z.t.
76 104 Borsboom, Stephan Hellevoetsluis z.t.
77 95 de Niet, Erik Den Haag z.t.
78 166 Ligtenberg, Ronald Leimuiden z.t.
79 88 van Casteren, Thomas Udenhout z.t.
80 20 van der Meulen,Anne-Will Den Haag z.t.
81 128 Warmer, Robert Utrecht z.t.
82 37 Merx, Peter Warfhuizen z.t.
83 66 Bosch, Christian Nootdorp z.t.
84 155 van Spanje, Robert Montfoort z.t.
85 85 Veltenaar, Casper Rotterdam z.t.
86 84 Veken, Teun Rotterdam z.t.
87 100 van 't Geloof, Arie Dirksland z.t.
88 65 Bonemeijer, Gino Nootdorp z.t.
89 105 Flier, Johan Elburg 2:07:22 0:28
90 41 Achterkamp, Pim Rotterdam z.t.
91 67 Harteloh, Martijn Dordrecht z.t.
92 35 Kamp, Roeland Groningen z.t.
93 124 Jansen, Peter Wageningen z.t.
94 151 Rietveld, Lars Oudewater z.t.
95 78 Boonstra, Bouwe Rotterdam z.t.
96 172 Beckers, Coen Woudenberg z.t.
97 159 Klerk, Wouter Jan Rijswijk z.t.
98 108 Pijper, Marijn Hoogvliet z.t.
99 160 Koper, Axel Delft z.t.
100 191 Oosthoek, Arian Hendrik Ido Ambacht z.t.
101 106 van Gortel, Patrick Apeldoorn z.t.
102 102 Beijer, Sjors Wageningen z.t.
103 152 Rijnders, Erwin Nieuwegein z.t.
104 186 Porsius, Barry Lelystad z.t.
105 1 Dekker, Erik Hedel 2:07:32 0:38
106 25 Deelen, Dennis Bergambacht z.t.
107 134 van den Enden, Bob 's-Gravenzande 2:07:35 0:41
108 9 van der Bij, Jorre Utrecht 2:07:38 0:44
109 142 Immerzeel, Niels Wilnis 2:07:46 0:52
110 176 de Vries, Martin Heerenveen 2:08:40 1:46
111 79 van Loon, Mark Rotterdam 2:10:14 3:20
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.917 km/u