MTB
|
|
Landgraaf
26-6
|
|
Elite/Beloften
|
|
1
|
Jonas
De Backer
|
KURINGEN
|
2
|
Ruben
Scheire
|
BEERVELDE
|
3
|
Hans
Becking
|
WETTEREN
|
4
|
Bart
De Vocht
|
EMBLEM
|
5
|
Jens
Schuermans
|
MAASMECHELEN
|
6
|
Milan
Vader
|
SITTARD
|
7
|
Kevin
Van Hoovels
|
SINT-AMANDSBERG
|
8
|
Quinten
Hermans
|
TURNHOUT
|
9
|
Frank
Beemer
|
GARDEREN
|
10
|
Wout
Alleman
|
OTEGEM
|
11
|
Thijs
van Amerongen
|
OLDENZAAL
|
12
|
Niels
Derveaux
|
OTEGEM
|
13
|
David
Nordemann
|
NIJMEGEN
|
14
|
Kjell
van den Boogert
|
MIDDELAAR
|
15
|
Perry
van den Bos
|
SITTARD
|
16
|
MAILLARD
Octavien
|
LE
GRAND QUEVILLY
|
17
|
Niels
Wubben
|
DORST
|
18
|
Jeroen
Boelen
|
DRUNEN
|
19
|
Nick
De Vries
|
KEERBERGEN
|
20
|
Nick
Vanpol
|
PAAL
|
21
|
Patrick
van Leeuwen
|
HILVARENBEEK
|
22
|
Gosse
van de Meer
|
SURHUIZSTERVEEN
|
23
|
Gerben
Mos
|
HAVELTE
|
24
|
Michiel
Bonneux
|
KOZEN
|
25
|
Arnaud
Beeckman
|
OORDEGEM
|
26
|
Tim
Smeenge
|
ZEEGSE
|
27
|
Bart
van Bindsbergen
|
ZEVENAAR
|
28
|
Christian
de Graaff
|
RIJSWIJK
|
29
|
Marcel
Lommers
|
SPRANG-CAPELLE
|
30
|
Bart
Barkhuis
|
NORG
|
31
|
Bart
Pennings
|
BERLICUM
NB
|
32
|
Bram
Van Wijmeersch
|
BRAKEL
|
33
|
Remco
Smits
|
VEGHEL
|
34
|
Jonas
Demuylder
|
OVERIJSE
|
35
|
Stijn
Siemons
|
ZANDHOVEN
|
36
|
Vincent
Kip
|
OLDENZAAL
|
37
|
Sjoerd
Meijdam
|
TILBURG
|
38
|
Stijn
Appel
|
SPANBROEK
|
39
|
Samuel
Maryns
|
JAMIOULX
|
40
|
Gijs
Derksen
|
GROESBEEK
|
41
|
Koen
van de Ven
|
VELDHOVEN
|
42
|
Dave
van der Kooij
|
MAASSLUIS
|
43
|
Pim
van der Marel
|
DE
LIER
|
44
|
Geert
van Kuijk
|
LOON
OP ZAND
|
45
|
Louis
Jamin
|
WALCOURT
|
46
|
Jacques
Dahm
|
BOURGLINSTER
|
47
|
Kevin
Nooijen
|
VOLKEL
|
48
|
Randy
de Beus
|
ZEELAND
|
49
|
Milan
Levecke
|
OOSTENDE
|
50
|
Simon
Coopmans
|
ALTEVEER
GEM DE WOLDEN
|
51
|
Boris
Cara
|
HOUFFALIZE
|
52
|
Jasper
Kiburg
|
AUSTERLITZ
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Annemarie
Worst
|
NUNSPEET
|
2
|
Denise
Betsema
|
DEN
BURG TEXEL
|
3
|
Sophie
von Berswordt
|
MAASTRICHT
|
4
|
Lizzy
Witlox
|
EINDHOVEN
|
5
|
Britt
van den Boogert
|
MIDDELAAR
|
6
|
Linda
ter Beek
|
BAD
BENTHEIM
|
7
|
Fabienne
Schaus
|
ROESER
|
8
|
Marlo
Koevoet
|
WIJCHEN
|
9
|
Didi
de Vries
|
WILHELMINADORP
|
10
|
Lotte
Koopmans
|
NIJMEGEN
|
11
|
Sanne
Tent
|
NIEUW-BUINEN
|
12
|
Laura
van Regenmortel
|
ANNA
PAULOWNA
|
13
|
Simone
Cornelisse
|
MIDDELBURG
|
14
|
Inne
Bertels
|
KASTERLEE
|
15
|
Daniëlle
Sluijter
|
RIJSWIJK
ZH
|
16
|
Lisanne
Bouwmeester
|
APELDOORN
|
17
|
Asuman
Burcu Balci
|
|
18
|
Valerie
Schmitz
|
KELMIS
|
|
|
|
|
|
|
|
Junioren
|
|
1
|
Marc
Bouwmeester
|
LOENEN
|
2
|
Jens
Dekker
|
FLUITENBERG
|
3
|
Valentin
REMONDET
|
TALANT
|
4
|
Stan
Dieleman
|
MAZENZELE
|
5
|
Mitch
Groot
|
BRUNSSUM
|
6
|
Carlo
van den Berg
|
DE
LIER
|
7
|
Louis
Mitaine
|
TALANT
|
8
|
Emile
Verhulst
|
KRUIBEKE
|
9
|
Seppe
Bogaert
|
ZELE
|
10
|
Niclas
Zimmer
|
BIEBERTAL
|
11
|
Sam
de Nijs
|
WARMENHUIZEN
|
12
|
Pieter
Jan Vlieger
|
HEUSDEN
ZOLDER
|
13
|
Joppe
de Vries
|
WILHELMINADORP
|
14
|
Max
van Hoorne
|
NOORDELOOS
|
15
|
Mathijs
Wuyts
|
BEERZEL
|
16
|
Wout
Roggeman
|
BERLARE
|
17
|
Robbe
Platteeuw
|
MEERBEEK
|
18
|
Teus
Ruijter
|
SIEBENGEWALD
|
19
|
Buno
Van Duyse
|
SINT-GILLIS-WAAS
|
20
|
Marten
Haitjema
|
KROMMENIE
|
21
|
Jens
Vanecht
|
BEVERLO
|
22
|
Andreas
Goeman
|
DENDERLEEUW
|
23
|
Tom
Van Ingelgom
|
ZEMST
|
24
|
Jesse
Bikker
|
HOOGBLOKLAND
|
25
|
PIETER
JANSSENS
|
GROBBENDONK
|
26
|
Gijs
Pennings
|
BERLICUM
NB
|
27
|
Demiz
Hebing
|
APELDOORN
|
28
|
Siert
Minkema
|
GROET
|
29
|
Noah
van Horen
|
MALDEN
|
30
|
Ramon
Eikelboom
|
SCHEERWOLDE
|
31
|
Rob
Gambon
|
APELDOORN
|
32
|
Stijn
Kalvenhaar
|
WIERDEN
|
33
|
Maxime
Van Wynsberghe
|
HEMPTINNE
|
34
|
Renaud
Anselme
|
ROSSIGNOL
|
35
|
Marijn
Vermue
|
NISSE
|
36
|
Casper
Hordijk
|
ROTTERDAM
|
37
|
Ronan
Van Den Put
|
HERSELT
|
38
|
Menno
Don
|
TUITJENHORN
|
39
|
Sander
Thienpont
|
OOSTAKKER
|
40
|
Leonard
Van Dessel
|
WESTERLO
|
41
|
Jarne
Driesen
|
POEDERLEE
|
42
|
Gijs
Burger
|
'T
ZAND NH
|
43
|
Stan
Bollen
|
PEER
|
44
|
Maikel
Kleiboer
|
WENUM
WIESEL
|
45
|
Brian
De Graeve
|
WAARSCHOOT
|
46
|
Marc
Veenman
|
WATERINGEN
|
47
|
Dave
Jonker
|
ERMELO
|
48
|
Lars
van den Berghen
|
NAALDWIJK
|
49
|
Kevin
van der Pols
|
ALKMAAR
|
50
|
Sander
Jeunink
|
OLDENZAAL
|
51
|
Jef
Regenmorte
|
STABROEK
|
52
|
Daan
Boekestijn
|
NAALDWIJK
|
53
|
Martijn
van Doorn
|
HEESWIJK
DINTHER
|
54
|
Janik
Sokoll
|
ROETGEN
|
55
|
Bart
van der Leeden
|
APELDOORN
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior
Vrouwen
|
|
1
|
Manon
Bakker
|
SWIFTERBANT
|
2
|
Lorena
Peterman
|
LEMSELO
|
3
|
Kiki
van Asselt
|
APELDOORN
|
4
|
Lotte
Van Thillo
|
ESSEN
|
5
|
Iris
van der Pol
|
DIEVER
|
6
|
Celine
Klootwijk
|
'T
LOO - OLDEBROEK
|
7
|
Hannah
van Boven
|
CAPELLE
AAN DEN IJSSEL
|
8
|
Julia
Boschker
|
WOERDEN
|
9
|
Kim
Bodemann
|
DE
LIER
|
10
|
Anouk
van der Meijden
|
HARDINXVELD
GIESSENDAM
|
11
|
Anne
Marie Windhouwer
|
APELDOORN
|
12
|
Maaike
de Heij
|
HETEREN
|
13
|
Charlotte
de Graaf
|
DE
LIER
|
14
|
Aimée
Schoe
|
VROUWENPOLDER
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
Meisje
|
|
1
|
Pasquine
Vander Mouten
|
LE
BOULOU
|
2
|
Zoë
Mulder
|
HEINKENSZAND
|
3
|
Daphne
de Vries
|
WOLVEGA
|
4
|
Rune
Debremaeker
|
DWORP
|
5
|
Romana
Carfora
|
AKERSLOOT
|
6
|
Joelle
Jonker
|
ERMELO
|
7
|
Sandy
van der Pols
|
ALKMAAR
|
8
|
Larissa
Hartog
|
DE
LIER
|
9
|
Dieke
van Wilgen
|
ARKEL
|
10
|
Astrid
Downham
|
APELDOORN
|
11
|
Melanie
Viveen
|
WOUDRICHEM
|
12
|
Lise
van Wunsel
|
|
13
|
Corinna
Sokoll
|
ROETGEN
|
14
|
BRITT
SEGERS
|
AARTSELAAR
|
|
|
|
|
|
|
|
Funklasse
|
|
1
|
Sven
vanderAerden
|
PAAL
|
2
|
Max
van Boven
|
CAPELLE
AAN DEN IJSSEL
|
3
|
Valentijn
van Boven
|
CAPELLE
AAN DEN IJSSEL
|
4
|
Joep
van den Eijnden
|
HEERLEN
|
5
|
Andrea
Plum
|
UBACH-PALENBERG
|
6
|
Paul
van de Wetering
|
SINT
OEDENRODE
|
7
|
Stef
Brands
|
OSS
|
8
|
Philipp
Gante
|
LANDGRAAF
|
9
|
Marcel
Veenendaal
|
|
10
|
Kasper
Troquet
|
MOORVELD
|
11
|
Joren
Leppens
|
LOMMEL
|
|