|
|
Barendrecht
|
|
Elite/Beloften
|
|
1
|
Marvin
van Spronsen
|
MONSTER
|
2
|
Christiaan
Meerbeek
|
NAALDWIJK
|
3
|
Lars
van de Vall
|
OUDERKERK
AAN DE AMSTEL
|
4
|
Roy
Pieters
|
ZWANENBURG
|
5
|
Jeroen
Breewel
|
WILNIS
|
6
|
Steven
Stenekes
|
BENNEKOM
|
7
|
Robert
Berk
|
PIJNACKER
|
8
|
Bart
van den Berg
|
WIJNGAARDEN
ZH
|
9
|
Paul
Helderman
|
NAALDWIJK
|
10
|
Koos
Jeroen Kers
|
AMSTELVEEN
|
11
|
Patrick
van Nunen
|
BARENDRECHT
|
12
|
Lex
Nederlof
|
LAMPHUN
|
13
|
Marc
Veldt
|
AMSTELVEEN
|
14
|
Ruben
Hoogland
|
ROTTERDAM
|
15
|
Jermo
Le Fevre
|
PURMEREND
|
16
|
Aron
Kremer
|
PERNIS
|
17
|
Erwin
Meijer
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
18
|
Jaap
van der Meij
|
KATWIJK
|
19
|
Edwin
Wielink
|
TWELLO
|
20
|
Youp
Havermans
|
ROTTERDAM
|
21
|
Elmar
van Hoorn
|
ROTTERDAM
|
22
|
Carsten
Chapman
|
CARDIFF
HEIGHTS
|
23
|
Wouter
Been
|
DEN
HAAG
|
24
|
Diederik
Deelen
|
BERKENWOUDE
|
25
|
Henk
Bom
|
NAALDWIJK
|
26
|
Sem
v/d Bogaert
|
POELDIJK
|
27
|
Dennis
Smit
|
ZWANENBURG
|
28
|
Leander
Schreurs
|
DRONTEN
|
29
|
Mike
van Nunspeet
|
DEN
HAAG
|
30
|
Melvin
Wildeboer Schut
|
PAPENDRECHT
|
31
|
Jelle
Vlasman
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
32
|
Mitchell
Boet
|
'S-GRAVENDEEL
|
33
|
Jan-Willem
Kamphof
|
EINDHOVEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Iris
Slappendel
|
OUDERKERK
AAN DEN IJSSEL
|
2
|
Amy
Pieters
|
ZWANENBURG
|
3
|
Natalie
van Gogh
|
NIEUW-VENNEP
|
4
|
Eva
Buurman
|
WERVERSHOOF
|
5
|
Jolien
d'Hoore
|
SCHELDERONDE
|
6
|
Sandra
van Veghel
|
ESCH
|
7
|
Maaike
Polspoel
|
VILVOORDE
|
8
|
Melanie
Woering
|
ROZENBURG
ZH
|
9
|
Arenda
Grimberg
|
BAARLE
NASSAU
|
10
|
Linda
Poelstra-Ringlever
|
BERG
EN DAL
|
11
|
Melissa
van der Peet
|
DEN
HAAG
|
12
|
Marieke
van Witzenburg
|
BRIELLE
|
13
|
Eveline
de Groot
|
ZOETERMEER
|
14
|
Eltina
van Wijk
|
MAASDAM
|
15
|
Tessa
Hoogma
|
DE
BILT
|
16
|
Rachelle
van Kappel
|
WOERDEN
|
17
|
Ingeborg
Bremmers
|
VALKENSWAARD
|
18
|
Natalie
Kerwin
|
NIEUW
ZEELAND
|
19
|
Sophie
Pulford
|
NIEUW
ZEELAND
|
20
|
Tessa
Veen
|
EINDHOVEN
|
21
|
Lisanne
Immerzeel
|
WILNIS
|
22
|
Ingrid
van den Wijngaard
|
TETERINGEN
|
23
|
Eline
Hoppezak
|
NIEUWERKERK
AD IJSSEL
|
24
|
Liesbeth
Zeeman
|
OUDKARSPEL
|
25
|
Hanneke
de Goeje
|
LEIDEN
|
26
|
Rylana
Soepenberg
|
DEN
HAAG
|
27
|
Esther
Meisels
|
USA
|
28
|
Anisa
Rizky Amalia
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sportklasse/Master
40+
|
|
1
|
Laurens
Koster
|
OEGSTGEEST
|
2
|
Marcel
Alma
|
HARSKAMP
|
3
|
Norman
Meerkerk
|
ZUIDLAND
|
4
|
Kasper
Schotte
|
SCHIEDAM
|
5
|
Emiel
Borsboom
|
WOERDEN
|
6
|
Martijn
Harteloh
|
DORDRECHT
|
7
|
Henk
Ceelen
|
OUDERKERK
|
8
|
Maikel
Govaarts
|
DRUNEN
|
9
|
Erik
Meerkerk
|
ZUIDLAND
|
10
|
Matthieu
Hendriks
|
KRIMPEN
AAN DE LEK
|
11
|
Tom
Hogeweg
|
BARENDRECHT
|
12
|
Antoine
Moonen
|
CUIJK
|
13
|
Gerard
Kooistra
|
HENDRIK-IDO-AMBACHT
|
14
|
Kemal
Acar
|
PAPENDRECHT
|
15
|
Harmen
Brandwijk
|
BLESKENSGRAAF
|
16
|
Wout
Roos
|
STAD
AAN 'T HARINGVLIET
|
17
|
Jorrit
Noppen
|
DORDRECHT
|
18
|
Arje
de Waard
|
DORDRECHT
|
19
|
Dennis
van den Ouden
|
OUDE
TONGE
|
20
|
John
Roos
|
SOMMELSDIJK
|
21
|
Anne-Jan
Stuy
|
HEI
EN BOEICOP
|
22
|
René
Hulsman
|
VLAARDINGEN
|
23
|
Bart
Nap
|
LOPIK
|
24
|
Ton
Ippel
|
BARENDRECHT
|
25
|
Theo
Leenderts
|
ROTTERDAM
|
26
|
Dick
van der Breggen
|
ELLEMEET
|
27
|
Edwin
Vrauwdeunt
|
S-GRAVENHAGE
|
28
|
Jaco
van der Eijk
|
ZEVENHUIZEN
ZH
|
29
|
Ad
Oorbeek
|
NIEUW
BEIJERLAND
|
30
|
Ruud
Kuikstra
|
BRIELLE
|
31
|
Raymond
Greep
|
MAASLAND
|
32
|
Christian
Kuikstra
|
HEENVLIET
|
33
|
Rob
van Leeuwen
|
PIJNACKER
|
34
|
Theo
Honkoop
|
SLIEDRECHT
|
35
|
Leo
Poot
|
STRIJEN
|
|