|
Elite/beloften
|
|
1
|
Robbert
de Greef
|
GELDROP
|
2
|
Lars
van de Vall
|
OUDERKERK
AAN DE AMSTEL
|
3
|
Kelvin
van den Dool
|
HOOGBLOKLAND
|
4
|
Bob
Wubben
|
DE
LIER
|
5
|
Jake
Griffin
|
MAARN
|
6
|
Arjan
Hofman
|
NUNSPEET
|
7
|
Koos
Jeroen Kers
|
AMSTELVEEN
|
8
|
Jeroen
Breewel
|
WILNIS
|
9
|
Johim
Ariesen
|
RHENEN
|
10
|
Mitchell
Huenders
|
MAARN
|
11
|
Steven
Stenekes
|
BENNEKOM
|
12
|
Aron
Kremer
|
PERNIS
|
13
|
Dennis
Smit
|
ZWANENBURG
|
14
|
Dylan
van Zijl
|
HARDERWIJK
|
15
|
Joury
Ottenbros
|
HEERHUGOWAARD
|
16
|
Bart
van den Berg
|
WIJNGAARDEN
ZH
|
17
|
Patrick
van Nunen
|
BARENDRECHT
|
18
|
Bas
van der Kooij
|
MAASSLUIS
|
19
|
Jarri
Stravers
|
GROOT-AMMERS
|
20
|
Wouter
Been
|
DEN
HAAG
|
21
|
Frank
de Reus
|
PAPENDRECHT
|
22
|
Ruben
Wieberdink
|
ELBURG
|
23
|
Elmar
van Hoorn
|
ROTTERDAM
|
24
|
Eddy
Gödde
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
25
|
Jerry
Roling
|
HEEMSKERK
|
26
|
Jos
Koop
|
DELFT
|
27
|
Sjors
Handgraaf
|
LEIDEN
|
28
|
Melvin
Wildeboer Schut
|
PAPENDRECHT
|
29
|
Mark
Sonneveld
|
WADDINXVEEN
|
30
|
Martijn
Veling
|
BILTHOVEN
|
31
|
Hermen
Bode
|
GIESSENBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Lucinda
Brand
|
OUD-BEIJERLAND
|
2
|
Ellen
van Dijk
|
WOERDEN
|
3
|
Annemiek
van Vleuten
|
WAGENINGEN
|
4
|
Amy
Pieters
|
ZWANENBURG
|
5
|
Floortje
Mackaij
|
WOERDEN
|
6
|
Jeanne
Korevaar
|
GROOT
AMMERS
|
7
|
Iris
Slappendel
|
OUDERKERK
AAN DEN IJSSEL
|
8
|
Chantal
Blaak
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Melanie
Hessling
|
LANDGRAAF
|
10
|
Sandra
van Veghel
|
ESCH
|
11
|
Alicja
Verhagen
|
WOERDEN
|
12
|
Roos
Hoogeboom
|
UTRECHT
|
13
|
Marieke
Kerkvliet
|
LEIDEN
|
14
|
Arenda
Grimberg
|
BAARLE
NASSAU
|
15
|
Juul
Hubert
|
DEN
HAAG
|
16
|
Melanie
Woering
|
ROZENBURG
ZH
|
17
|
Kimberly
Nieuwerth
|
BERGAMBACHT
|
18
|
Linda
Poelstra-Ringlever
|
BERG
EN DAL
|
19
|
Ingeborg
Bremmers
|
VALKENSWAARD
|
20
|
Henriette
Woering
|
SPIJKENISSE
|
21
|
Eltina
van Wijk
|
MAASDAM
|
22
|
Esther
van Leeuwe
|
KRIMPEN
AAN DEN IJSSEL
|
23
|
Gina
Hofland
|
KRIMPEN
A/D IJSSEL
|
24
|
Anneke
Lubeek
|
PUTTERSHOEK
|
25
|
Liesbeth
Zeeman
|
OUDKARSPEL
|
26
|
Sabrina
Opstal
|
RIJNSBURG
|
27
|
Anisa
Rizky Amalia
|
PONTIANAK
|
28
|
Alina
LANGE
|
BERGISCH
|
29
|
Lianne
Verhoeven
|
OUD
ALBLAS
|
|
|
|
|
|
|
|
Sportklasse
|
|
1
|
Laurens
Koster
|
OEGSTGEEST
|
2
|
Harmen
Brandwijk
|
BLESKENSGRAAF
|
3
|
Gerard
Kooistra
|
HENDRIK-IDO-AMBACHT
|
4
|
Frits
van Lieshout
|
SPAARNDAM
|
5
|
Wout
Roos
|
STAD
AAN 'T HARINGVLIET
|
6
|
John
Roos
|
SOMMELSDIJK
|
7
|
Dick
Kinket
|
HATTEM
|
8
|
William
Westerlaken
|
NIEUW-LEKKERLAND
|
9
|
Martijn
Harteloh
|
DORDRECHT
|
10
|
Bert
Jan Hamer
|
HATTEM
|
11
|
Jorrit
Noppen
|
DORDRECHT
|
12
|
Peter
Kooistra
|
PAPENDRECHT
|
13
|
Joost
van Bezooijen
|
NIJMEGEN
|
14
|
Daniel
Verzijl
|
OOSTVOORNE
|
15
|
Tonny
Berends
|
GIESSENBURG
|
16
|
Marco
van Vlijmen
|
ALBLASSERDAM
|
17
|
Simon
Polstra
|
AMSTERDAM
|
18
|
Timothé
Ceresa
|
VILLARD
DE LANS
|
19
|
Martijn
de Putter
|
NEDERHEMERT
|
20
|
Michele
Somers
|
SPIJKENISSE
|
21
|
Tim
Breugem
|
ROTTERDAM
|
22
|
Johan
Vos
|
BRUCHEM
|
23
|
Roel
Gerritsen
|
AMSTERDAM
|
24
|
Raymond
Greep
|
MAASLAND
|
25
|
Dennis
van den Ouden
|
OUDE
TONGE
|
26
|
Frits
Boel
|
GELDERMALSEN
|
27
|
Casper
van der Marel
|
MAASLAND
|
28
|
Bert
Havenaar
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
29
|
Peter
van Dorp
|
ROZENBURG
|
30
|
Edwin
Vrauwdeunt
|
S-GRAVENHAGE
|
|