|
|
Nuenen
|
|
Elite/Beloften/Amateur
|
|
1
|
Robbert
de Greef
|
GELDROP
|
2
|
Ronan
van Zandbeek
|
SCHIJNDEL
|
3
|
Pieter
van Oirschot
|
BEST
|
4
|
Lars
van de Vall
|
OUDERKERK
AAN DE AMSTEL
|
5
|
Benjamin
Sydlik
|
WASSENBERG
|
6
|
Ferdi
Frijters
|
BERKEL-ENSCHOT
|
7
|
Bjorn
van der Heijden
|
SCHAIJK
|
8
|
Marco
Brus
|
SCHIJNDEL
|
9
|
Robert
Solberg
|
NEERBEEK
|
10
|
Bob
Olieslagers
|
RIJEN
|
11
|
David
van Eerd
|
BREDA
|
12
|
Robert
Sydlik
|
WASSENBERG
(D)
|
13
|
Jeroen
Janssen
|
NIJMEGEN
|
14
|
Martijn
Veling
|
BILTHOVEN
|
15
|
Wayne
Stijns
|
BUNDE
|
16
|
Frans
Hoveijn
|
HOUTEN
|
17
|
Edwin
Arts
|
HELMOND
|
18
|
Floris
Pennings
|
GELDROP
|
19
|
Rowan
Bergmans
|
MAREN-KESSEL
|
20
|
Jorrit
de Haas
|
EERSEL
|
21
|
Jurjen
Varkevisser
|
UDEN
|
22
|
Joep
Verhees
|
HELMOND
|
23
|
Luuk
Metsemakers
|
NUENEN
|
24
|
Paul
Dekkers
|
GERWEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Bram
Leerkes
|
TWELLO
|
2
|
Stijn
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
3
|
Pepijn
Reinderink
|
RUURLO
|
4
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
5
|
Jody
Jochems
|
SINT
ANTHONIS
|
6
|
Tristan
Kool
|
PURMEREND
|
7
|
Jelle
Baks
|
HAALDEREN
|
8
|
Kinley
Bijl
|
VALKENSWAARD
|
9
|
Frans
Ledoux
|
LANDGRAAF
|
10
|
Huub
Artz
|
WINTELRE
|
11
|
Joep
van Engelen
|
TILBURG
|
12
|
Thijs
van Beek
|
GELDROP
|
13
|
Bram
Gerritsen
|
BEMMEL
|
14
|
Janick
van Olderen
|
TIEL
|
15
|
Ruben
van Wijk
|
EINDHOVEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Tom
van de Weijdeven
|
EINDHOVEN
|
2
|
Max
Mosmuller
|
|
3
|
Jesse
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
4
|
Maud
Rijnbeek
|
LIMMEN
|
5
|
Lisa
van Helvoirt
|
ERP
|
6
|
Noah
van Putten
|
TIEL
|
7
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
8
|
Bas
de Groof
|
HEEZE
|
9
|
Julia
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
10
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
11
|
Cis
Paridaans
|
EERSEL
|
12
|
Bram
Ledoux
|
LANDGRAAF
|
13
|
Finn
Roumen
|
STEIN
|
14
|
Stijn
Peters
|
BEST
|
15
|
Tijn
Kisters
|
NUENEN
|
16
|
Sanne
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
2
|
Femke
Gort
|
ECHT
|
3
|
Elise
Uijen
|
HERPEN
|
4
|
Willemijn
Prins
|
ZWOLLE
|
5
|
Yuli
van der Molen
|
KROMMENIE
|
6
|
Justus
Willemsen
|
APELDOORN
|
7
|
Sep
Roord
|
OLDENZAAL
|
8
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
9
|
Marvin
Peters
|
WEHL
|
10
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
11
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
12
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
13
|
Stijn
Hezeman
|
APELDOORN
|
14
|
Milly
Davis
|
OOST-KNOLLENDAM
|
15
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
16
|
Jasper
Gabriels
|
BUDEL
|
17
|
Lieve
Sanders
|
EINDHOVEN
|
18
|
Jelle
Sengers
|
VALKENSWAARD
|
19
|
Dennis
de Haan
|
VEENENDAAL
|
20
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
21
|
Stien
Josemanders
|
LOOSBROEK
|
22
|
Rowan
van Oord
|
HANK
|
23
|
Anne
van Hoof
|
HELMOND
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Tobias
Kool
|
PURMEREND
|
2
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
3
|
Colin
Strik
|
HEERLEN
|
4
|
Mike
Derogee
|
NIEUW
VENNEP
|
5
|
Ramon
Setz
|
GELDROP
|
6
|
Chris
Kisters
|
NUENEN
|
7
|
Imke
van der Zwart
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
8
|
Lars
Lakeman
|
VENHUIZEN
|
9
|
Dirk
de Groof
|
HEEZE
|
10
|
Dirk
Darding
|
MAASTRICHT
|
11
|
Imme
Arink
|
GROENLO
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
2
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
3
|
Niels
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
4
|
Esmée
Ellermann
|
EMMEN
|
5
|
Duco
van der Zwart
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
6
|
Lars
Paeshuyse
|
ARENDONK
|
7
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
8
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
9
|
Lucas
Arts
|
BOXTEL
|
10
|
Luca
van Mourik
|
NUENEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
2
|
Cas
Krebbers
|
DEEST
|
3
|
Jitse
Gabriels
|
BUDEL
|
4
|
Jules
van Neer
|
ECHT
|
5
|
Ruben
Willemsen
|
APELDOORN
|
6
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
7
|
Silje
van Riemsdijk
|
BEVERWIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Ivar
Roodenburg
|
UGCHELEN
|
2
|
Fleur
Prins
|
ZWOLLE
|
3
|
Marissa
van Putten
|
TIEL
|
4
|
Koen
Sonnemans
|
SOMEREN
|
5
|
Judith
Alleleijn
|
BOCHOLTZ
|
6
|
Ella
Roodenburg
|
UGCHELEN
|
7
|
Neel
Lepelaars
|
BERGEIJK
|
8
|
Rens
Braspenning
|
EINDHOVEN
|
9
|
Sander
Tullemans
|
WEERT
|
10
|
Eva
van Beek
|
GELDROP
|
11
|
Ryan
van de Westerlo
|
HELMOND
|
12
|
Dries
Claes
|
BERGEIJK
|
13
|
Chloë
Gerrits
|
HELMOND
|
|