|
NK
Streetrace
|
|
NK
Heren
|
|
1
|
Twan
van den Brand
|
VOLKEL
|
2
|
Jeroen
Boelen
|
DRUNEN
|
3
|
Patrick
van Leeuwen
|
HILVARENBEEK
|
4
|
Erik
Groen
|
APELDOORN
|
5
|
Raymond
van de Kruisweg
|
OLDEBROEK
|
6
|
Marc
Bouwmeester
|
LOENEN
|
7
|
Gerben
Mos
|
HAVELTE
|
8
|
Jeroen
van Eck
|
LEUTH
|
9
|
Bart
Barkhuis
|
NORG
|
10
|
Dennis
van de Kruisweg
|
OLDEBROEK
|
11
|
Wim
de Bruin
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
12
|
Max
van Hoorne
|
NOORDELOOS
|
13
|
Derk-Jan
van Putten
|
OLDEBROEK
|
14
|
Lars
van Uum
|
HARDERWIJK
|
15
|
Yannick
Runhart
|
RUINEN
|
16
|
Bram
de Beurs
|
ARNHEM
|
17
|
Niels
van Uum
|
HARDERWIJK
|
18
|
Alex
Laanstra
|
STEENWIJK
|
19
|
Danyck
Plas
|
APELDOORN
|
20
|
Martijn
Veldink
|
OOSTERHESSELEN
|
21
|
Karl
Croonen
|
MILSBEEK
|
|
|
|
|
|
|
|
NK
Vrouwen
|
|
1
|
Annemarie
Worst
|
NUNSPEET
|
2
|
Denise
Betsema
|
DEN
BURG TEXEL
|
3
|
Manon
Bakker
|
SWIFTERBANT
|
4
|
Laura
van Regenmortel
|
ANNA
PAULOWNA
|
5
|
Kiki
van Asselt
|
APELDOORN
|
6
|
Celine
Klootwijk
|
'T
LOO - OLDEBROEK
|
7
|
Linja
de Jonge
|
OOSTERHESSELEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Thom
van Riesen
|
ELBURG
|
2
|
Ruben
van der Stelt
|
NIEUWENDIJK
|
3
|
Yoep
van der Peet
|
HOOGLANDERVEEN
|
4
|
Sam
Stolk
|
NIEUWENDIJK
|
5
|
Jesse
Sytema
|
LEUSDEN
|
6
|
Nard
Sinke
|
VEENENDAAL
|
7
|
Jochem
Plakmeijer
|
OLDEBROEK
|
8
|
Julian
Klootwijk
|
'T
LOO - OLDEBROEK
|
9
|
Yvar
Kortleve
|
HAVELTE
|
10
|
Wesley
van Espelo
|
NUNSPEET
|
11
|
Lucas
Goene
|
VEENENDAAL
|
12
|
Philip
Haverman
|
UFFELTE
|
13
|
Max
van den Brink
|
HARDERWIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
Meisje
|
|
1
|
Larissa
Hartog
|
DE
LIER
|
2
|
Dieke
van Wilgen
|
ARKEL
|
3
|
Daphne
de Vries
|
WOLVEGA
|
4
|
Isa
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
12-13 Jaar
|
|
1
|
Tibor
Del Grosso
|
EELDE
|
2
|
Puck
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
3
|
Fleur
van der Peet
|
DEN
HAAG
|
4
|
Rick
Bos
|
OOSTERWOLDE
|
5
|
Tim
de Jong
|
ASSEN
|
6
|
Mika
Bouman
|
RIJSWIJK
|
7
|
Coen
Donker
|
'T
ZAND
|
8
|
Jordi
van Heijst
|
DEN
DUNGEN
|
9
|
Sven
Noorderijk
|
NUNSPEET
|
10
|
Ruben
Kortleve
|
HAVELTE
|
11
|
Brian
de Vries
|
WOLVEGA
|
12
|
Cas
Jansen
|
HILVERSUM
|
13
|
Ruben
Schoonhoven
|
OOSTERWOLDE
|
14
|
Chris
van Stralen
|
ENKHUIZEN
|
15
|
Evert
Koning
|
LOPPERSUM
|
16
|
Job
Boontjes
|
GIETEN
|
17
|
Thijs
Kreuger
|
|
18
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
19
|
Steijn
Vriezen
|
AMERSFOORT
|
20
|
Esra
van de Kruisweg
|
OLDEBROEK
|
21
|
Gerwin
Riezebos
|
OLDEBROEK
|
22
|
Leroy
van Boven
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
23
|
Arjan
Blaauw
|
DOORNSPIJK
|
24
|
Isa
Boverhof
|
UFFELTE
|
25
|
Danique
van Espelo
|
NUNSPEET
|
26
|
Cornee
van Boven
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
27
|
Stefan
Doornewaard
|
OLDEBROEK
|
28
|
Jalien
Timmerman
|
NIJEVEEN
|
29
|
Rayna
Mensink
|
RAALTE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
11-12 Jaar
|
|
1
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
2
|
Rens
Teunissen van Manen
|
OOSTERBEEK
|
3
|
Diederik
Fobbe
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
4
|
Miguel
van Tintelen
|
BAARS
|
5
|
Yaƫl
Plas
|
APELDOORN
|
6
|
Jelte
Jochems
|
PUTTEN
|
7
|
Elmar
Abma
|
WOLVEGA
|
8
|
Cas
van der Veen
|
APELDOORN
|
9
|
Isa
Looienga
|
DRACHTEN
|
10
|
Jentske
Withag
|
BELTRUM
|
11
|
Sem
Hardlooper
|
WEZEP
|
12
|
Vincent
van Dorp
|
ELBURG
|
13
|
Nick
van 't Hul
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
14
|
Toinne
Vriezen
|
AMERSFOORT
|
15
|
Xander
Drogt
|
NIJEVEEN
|
16
|
Sem
Blacquiere
|
LELYSTAD
|
17
|
Sanne
Klock
|
OLDEBROEK
|
18
|
Jelmer
Bassa
|
ARKEL
|
19
|
Darcy
Mensink
|
RAALTE
|
20
|
Esther
Plakmeijer
|
OLDEBROEK
|
21
|
Britt
Wijntjes
|
ELBURG
|
22
|
Rik
Lokhorst
|
OLDEBROEK
|
23
|
Julian
Magr
|
|
24
|
Nienke
Meijerink
|
RAALTE
|
25
|
Tycho
Eghuizen
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
8-10 Jaar
|
|
1
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
2
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
3
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
4
|
Bram
Meijerink
|
RAALTE
|
5
|
Lars
Smit
|
STEENWIJK
|
6
|
Mads
Teunissen van Manen
|
OOSTERBEEK
|
7
|
Danijel
Agricola
|
TERWISPEL
|
8
|
Stijn
ter Schure
|
ASSEN
|
9
|
Luuk
Fobbe
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
10
|
Keije
Solen
|
ZWOLLE
|
11
|
Damian
Koen
|
WOLVEGA
|
12
|
Maureen
Abma
|
WOLVEGA
|
13
|
Nout
Blaquire
|
LELYSTAD
|
14
|
Anna
Linde van Dorp
|
ELBURG
|
15
|
Pascal
Seine
|
ZWOLLE
|
16
|
Bente
Jochems
|
PUTTEN
|
17
|
Jinthe
Nijboer
|
ZWOLLE
|
18
|
Rick
Klock
|
OLDEBROEK
|
19
|
Bert
Jan Hoogers
|
DOORNSPIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Master
40+
|
02-09-16
|
1
|
Micha
de Vries
|
HILVERSUM
|
2
|
Arno
Gouweleeuw
|
ARNHEM
|
3
|
Bart
Wijnne
|
IJSSELMUIDEN
|
4
|
Xander
van Espelo
|
NUNSPEET
|
5
|
Sjaak
Veldhoen
|
OLDEBROEK
|
6
|
Eduard
van Boven
|
OLDEBROEK
|
7
|
Esther
Heideman
|
OLDEBROEK
|
8
|
Karst
Neervoort
|
KAMPEN
|
9
|
Henk
Plakmeijer
|
OLDEBROEK
|
10
|
Mirjam
Spronk-van Boven
|
OLDEBROEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Master
50+
|
02-09-16
|
1
|
Emiel
Kunkeler
|
ZUIDWOLDE
|
2
|
Peter
Bakker
|
NUNSPEET
|
3
|
Dienand
Broekhuis
|
LEMELE
|
4
|
Aart
Bovendorp
|
ELBURG
|
5
|
Wim
van den Brink
|
ELBURG
|
6
|
Jan
van Boven
|
'T
LOO-OLDEBROEK
|
7
|
Kees
Leusink
|
'T
LOO - OLDEBROEK
|
8
|
Adriaan
Hoogendoorn
|
WEZEP
|
|
|
|
|
|
|
|
Funklasse
|
|
1
|
Jorg
Prins
|
HAVELTE
|
2
|
Thomas
Verkooijen
|
EINDHOVEN
|
3
|
Maarten
Vierhout
|
NUNSPEET
|
4
|
Marco
Frens
|
NUNSPEET
|
5
|
Sander
Snelderwaard
|
HIERDEN
|
6
|
Jordy
van der Veen
|
WEZEP
|
7
|
Gerrit
van Loo
|
'T
HARDE
|
8
|
Gijs-Jan
Veldhoen
|
WEZEP
|
9
|
Bart
Wijnne
|
IJSSELMUIDEN
|
10
|
Gerrit
Sneller
|
ELBURG
|
11
|
Robert
Geerts
|
MEPPEL
|
12
|
Dick
Bastiaan
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
13
|
Patrick
Bassa
|
ARKEL
|
14
|
Xander
Bronkhorst
|
VLEDDER
|
15
|
Dennis
Brokkelkamp
|
ELBURG
|
16
|
Pieter
Kortleve
|
HAVELTE
|
17
|
Henk
Klock
|
OLDEBROEK
|
18
|
Ype
Weijdema
|
STEENWIJK
|
19
|
Mark
de Jager
|
OOSTENDORP
|
20
|
Koen
Meijerink
|
NUNSPEET
|
21
|
Boudewijn
Geijtenbeek
|
COLMSCHATE
|
22
|
Hendrie
van t Hul
|
OLDEBROEK
|
23
|
Jorre
Nijboer
|
ZWOLLE
|
24
|
Remco
Jochems
|
|
25
|
Andries
Uitslag
|
DRONTEN
|
26
|
Jaap
Kroes
|
OLDEBROEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Funklasse
|
|
1
|
Christiaan
Last
|
DE
POL
|
2
|
Jorg
Prins
|
HAVELTE
|
3
|
Gerben
de Zwaan
|
NUNSPEET
|
4
|
Maarten
Vierhout
|
NUNSPEET
|
5
|
Sander
Snelderwaard
|
HIERDEN
|
6
|
Rene
Bovendorp
|
ELBURG
|
7
|
Klaas
Mulder
|
STAPHORST
|
8
|
Jordy
van der Veen
|
WEZEP
|
9
|
Samantha
Sinninghe
|
WAPENVELD
|
10
|
Bart
Wijnne
|
IJSSELMUIDEN
|
11
|
Marvin
Bovendorp
|
ELBURG
|
12
|
Robert
Leferink
|
HATTEM
|
13
|
Gijs-Jan
Veldhoen
|
WEZEP
|
14
|
Aart
Bovendorp
|
ELBURG
|
15
|
Erik
Slomp
|
RUINERWOLD
|
16
|
Robert
Geerts
|
MEPPEL
|
17
|
Gerrit
Sneller
|
ELBURG
|
18
|
Gerrit
van Loo
|
'T
HARDE
|
19
|
Dick
Bastiaan
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
20
|
Hendrik
Vierhout
|
NUNSPEET
|
21
|
Ruud
van Stralen
|
ENKHUIZEN
|
22
|
Frank
van der Dragt
|
NUNSPEET
|
23
|
Xander
Bronkhorst
|
VLEDDER
|
24
|
Bernard
Franken
|
OLDEBROEK
|
25
|
Patrick
Bassa
|
ARKEL
|
26
|
Mark
de Jager
|
OOSTENDORP
|
27
|
Pieter
Kortleve
|
HAVELTE
|
|