|
junior
vrouwen
|
|
1
|
Lorena
Wiebes
|
MIJDRECHT
|
2
|
Fleur
Nagengast
|
BEILEN
|
3
|
Amber
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
4
|
Nienke
Wasmus
|
DEN
HOORN
|
5
|
Marit
Cent
|
GOOR
|
6
|
Lieke
Lap
|
DRONTEN
|
7
|
Maaike
Meistrok
|
ELSHOUT
|
8
|
Iris
Ton
|
WASKEMEER
|
9
|
Bente
van Teeseling
|
ABCOUDE
|
10
|
Susanne
Meistrok
|
ELSHOUT
|
11
|
Lieke
v.d. Draaij
|
DORDRECHT
|
12
|
Lily
Schuitemaker
|
VOLENDAM
|
13
|
Maaike
Boogaard
|
SITTARD
|
14
|
Merel
Hofman
|
BLEISWIJK
|
15
|
Marissa
Baks
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
16
|
Ilse
Nasveld
|
ABBENBROEK
|
17
|
Chinouk
Lindenburg
|
WATERINGEN
|
18
|
Julia
Zwaan
|
BODEGRAVEN
|
19
|
Liqianne
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
20
|
Lotte
Beukers
|
MONSTER
|
21
|
Maaike
Brandwagt
|
SITTARD
|
22
|
Mariska
Kruidenier
|
ABBENBROEK
|
23
|
Femke
de Graaff
|
VOORSCHOTEN
|
24
|
Mirjam
Stolze
|
DE
LIER
|
25
|
Sharon
Dommanschet
|
ROOSENDAAL
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
meisje
|
|
1
|
Ingrit
Verhoeff
|
GROOT-AMMERS
|
2
|
Gaby
Gieskens
|
'S-GRAVENHAGE
|
3
|
Yvet
Schoonewille
|
KLAZIENAVEEN
|
4
|
Joan
de Bruyn
|
BERGEYK
|
5
|
Zoë
Mulder
|
HEINKENSZAND
|
6
|
Emma
Boogaard
|
ZWAAG
|
7
|
Rozemarijn
Ammerlaan
|
DE
LIER
|
8
|
Nena
Vollering
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Rosan
Koper
|
HEEMSKERK
|
10
|
Judith
Stolze
|
DE
LIER
|
11
|
Rosalie
van der Wolf
|
OUDE-TONGE
|
12
|
Thirza
Korevaar
|
GROOT
AMMERS
|
13
|
Lorraine
Röge
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
14
|
Sophie
van der Wal
|
HOOGKARSPEL
|
15
|
Desiree
Ketting
|
SPIJKENISSE
|
16
|
Sanne
Roozemond
|
BERGSCHENHOEK
|
17
|
Verena
Batenburg
|
PIERSHIL
|
18
|
Isabel
Tambach
|
ASSENDELFT
|
19
|
Demi
van Dijke
|
BORSSELE
|
20
|
Kristie
van der Vossen
|
CULEMBORG
|
21
|
Ilsa
Kluit
|
BEETS
|
22
|
Maud
Adriaansen
|
DORDRECHT
|
23
|
Naomi
Seldenthuis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
24
|
Julia
Looman
|
MONTFOORT
|
25
|
Lauraine
Wijnhorst
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
26
|
Cynthia
van der Ham
|
GOUDA
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Thomas
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
2
|
Boris
Romers
|
ROZENBURG
|
3
|
Daniel
Taki
|
OOSTERHOUT
NB
|
4
|
Quinten
Buijs
|
DE
LIER
|
5
|
Luca
van Hout
|
GEEL
|
6
|
Kjell
de Jager
|
BARENDRECHT
|
7
|
Bjorn
Claassen
|
DEN
HAAG
|
8
|
Lars
Seldenthuis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Mats
Omloop
|
BELGIE
|
10
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
11
|
Dries
De Pooter
|
BELGIE
|
12
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
13
|
Tomas
Bisschop
|
DELFT
|
14
|
Sem
Hennink
|
VOORBURG
|
15
|
Sebastiaan
Vermulm
|
ZOETERMEER
|
16
|
Jos
Blok
|
GOUDA
|
17
|
Wessel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
18
|
Tim
Nasveld
|
ABBENBROEK
|
19
|
Gabriel
Melching
|
ROTTERDAM
|
20
|
Daan
Boersema
|
DEN
HAAG
|
21
|
Leon
van der Nat
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
22
|
Boyd
Lampen
|
LEUSDEN
|
23
|
Sjors
van der Glas
|
DORDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
2
|
Leonardo
van Driel
|
MONSTER
|
3
|
Yannick
van den Berg
|
MONSTER
|
4
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
5
|
Niels
Jongsma
|
GOUDA
|
6
|
Lucas
Janssen
|
PAPENDRECHT
|
7
|
Marnix
van den Oever
|
WIJK
EN AALBURG
|
8
|
Rindert
Buiter
|
LEIDEN
|
9
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
10
|
Thijs
van Leeuwen
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
11
|
Biki
Goedschalk
|
DEN
HAAG
|
12
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
13
|
Matyas
Kopecky
|
LEIDEN
|
14
|
Youp
de Vos
|
HILLEGOM
|
15
|
Malena
van Dam
|
HAASTRECHT
|
16
|
Sven
van der Lans
|
DE
LIER
|
17
|
Marit
Wasmus
|
DEN
HOORN
|
18
|
Laura
Molenaar
|
OUD
BEIJERLAND
|
19
|
Stan
Reinders
|
DORDRECHT
|
20
|
Bas
van der Burg
|
BERGSCHENHOEK
|
21
|
Ian
Vasbinder
|
KOOG
AAN DE ZAAN
|
22
|
Ad
Oosterman
|
MAASSLUIS
|
23
|
Lisa
van der Meer
|
|
24
|
Chris
Oosenbrug
|
ZAANDAM
|
25
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
26
|
Sasha
Hassoldt
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
27
|
Julie
Brouwers
|
BELGIE
|
28
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
29
|
Niels
Boom
|
ALBLASSERDAM
|
30
|
Kiki
Janse
|
ZAANDAM
|
31
|
Siep
Roes
|
DEN
HAAG
|
32
|
Iris
de Boer
|
ZAANDAM
|
33
|
Floris
Peereboom
|
DEN
HAAG
|
34
|
Celine
de Vreede
|
DE
LIER
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Elmar
Abma
|
WOLVEGA
|
2
|
Nina
Maathuis
|
ROTTERDAM
|
3
|
Miguel
van Tintelen
|
BAARS
|
4
|
Jerney
van der Heijden
|
ZEVENHUIZEN
|
5
|
Menno
Huising
|
WATERINGEN
|
6
|
Marijn
Schaper
|
BERGEN
NH
|
7
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
8
|
Halvar
de Jager
|
BARENDRECHT
|
9
|
Robbe
Geudens
|
BELGIE
|
10
|
Juul
Nagengast
|
BEILEN
|
11
|
Britt
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
12
|
Daan
van den Berg
|
DE
LIER
|
13
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
14
|
Naomi
Buchener
|
PURMEREND
|
15
|
Bodine
Vollering
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
16
|
Kai
Schoolenaar
|
ZWANENBURG
|
17
|
Lucas
Hoogerwaard
|
MOORDRECHT
|
18
|
Jardy
van der Burg
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
19
|
Xin
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
20
|
Dries
Grosemans
|
BELGIE
|
21
|
Michael
Boers
|
NAALDWIJK
|
22
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
23
|
Mees
Rehorst
|
HEENVLIET
|
24
|
Jarno
Goudriaan
|
BERGAMBACHT
|
25
|
Sophia
Zwaan
|
BODEGRAVEN
|
26
|
Joppe
van Springel
|
BELGIE
|
27
|
Pepijn
Veenings
|
ASSENDELFT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Nienke
Veenhoven
|
OOSTZAAN
|
2
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
3
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
4
|
Anna
van der Meiden
|
HEUKELUM
|
5
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
6
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
7
|
Jill
de Jong
|
GOUDA
|
8
|
Swen
Vonk
|
BERGSCHENHOEK
|
9
|
Witse
Omloop
|
|
10
|
Mike
Derogee
|
NIEUW
VENNEP
|
11
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
12
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Loes
Jansen
|
BARENDRECHT
|
14
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
15
|
Declan
van der Hoek
|
SPIJKENISSE
|
16
|
Tijs
van der Pols
|
ABBENBROEK
|
17
|
Mika
van der Lans
|
LISSE
|
18
|
Indy
Baas
|
BERGAMBACHT
|
19
|
Lara
Boshoven
|
SPIJKENISSE
|
20
|
Jayden
Post
|
ROTTERDAM
|
21
|
Jelte
van der Knijff
|
'S-GRAVENZANDE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Cedric
de Jager
|
BARENDRECHT
|
2
|
Joeri
Schaper
|
BERGEN
|
3
|
Jelle
de Vlaam
|
'S-GRAVENDEEL
|
4
|
Ruud
Junior Nagengast
|
BEILEN
|
5
|
Mathijs
Vijverberg
|
NAALDWIJK
|
6
|
Jette
de Groot
|
ZWOLLE
|
7
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
8
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
9
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
10
|
Sven
Stapersma
|
'S-GRAVENZANDE
|
11
|
Nance
van der Drift
|
WATERINGEN
|
12
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
13
|
Camiel
Thunnissen
|
|
14
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
15
|
Duco
van der Zwart
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
16
|
Senna
Wuisman
|
SPIJKENISSE
|
17
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
18
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
19
|
Sil
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
20
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
21
|
Luuk
van der Drift
|
WATERINGEN
|
22
|
Anouk
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Michiel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
2
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
3
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Boris
van der Voort
|
KWINTSHEUL
|
5
|
Iris
Arkesteijn
|
DEN
HAAG
|
6
|
Thijs
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
7
|
Jilles
Romers
|
ROZENBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Maureen
Abma
|
WOLVEGA
|
2
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
3
|
Evi
de Jonge
|
|
4
|
Indy
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
5
|
Casper
Blok
|
GOUDA
|
6
|
Amy
Grosz
|
ZEVENHUIZEN
|
7
|
Timo
Kalberg
|
DEN
HAAG
|
8
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Noï
Moes
|
GOIRLE
|
10
|
Akira
Koolbergen
|
KROMMENIE
|
11
|
Imme
Kok
|
LEIDEN
|
12
|
Isa
de Jonge
|
S
|
13
|
Robin
Vermij
|
GOUDA
|
|