```````
Zeeland 16-10-2016
Junioren
1
Stijn Kalvenhaar
WIERDEN
2
Lars Loohuis
HARBRINKHOEK
3
Joren Bloem
BRUMMEN
4
Victor Broex
OUDERKERK AAN DE AMSTEL
5
Remco de Jong
RIJEN
6
Luuk van Gestel
MOERGESTEL
7
Gijs Leemreize
RUURLO
8
Demiz Hebing
APELDOORN
9
Lars Mastebroek
BARNEVELD
10
Frank de Jong
11
Jord Baak
DRONTEN
12
Jeldert Withag
BELTRUM
13
Mika van Gestel
OSS
14
Sam Gademan
BEEK
15
Alain Broos
BAARLE NASSAU
16
Marco Ehlert
KORTENHOEF
17
Wessel Coppelmans
HAPERT
18
Mitchell Vink
VEENENDAAL
19
Niels Bakker
RIJSSEN
20
Marten Hanegraaf
HEESWIJK-DINTHER
21
Gerben de Sain
SLEEN
22
Martijn Meeuws
SOMEREN
23
Niels Rotman
24
Matthew van der Linden
BARENDRECHT
25
Maarten Rotman
26
Damian Peeters
ROZENBURG
27
Cas Lasaroms
BUDEL
28
Berko Dorussen
BEUNINGEN GLD
Junior Vrouwen
Aniek van Alphen
Lorena Peterman
LEMSELO
Sylvie Swinkels
HANDEL
Britt Knaven
STRIJBEEK
Anne van Rooijen
DRIEL
Marianne de Vegt
OOSTERWOLDE FR
Isa Pieterse
AMERSFOORT
Lora Bonthuis
INGEN
Femke Kuijpers
GILZE
Cynthia van der Ham
GOUDA
Rienke ten Have
HARREVELD
Elodie Kuijper
TILBURG
Nieuwelingen
Pim Ronhaar
HELLENDOORN
Lars Boven
REUTUM
Noah Vreeswijk
Dylan Strik
HEERLEN
Remon Delnoije
MECHELEN
Luca van den Boom
BOEKEL
Owen Geleijn
RIJSENHOUT
Pete Uptegrove
SINT-MICHIELSGESTEL
Sieb van Gorp
BERGEIJK
Wesley Damiaans
SINT MAARTENSBRUG
Stef ter Laak
Dennis van Dijk
BEEK EN DONK
Hugo Kars
OOSTERBEEK
Joost Freriks
EMMEN
Youri van Ballegooij
LITH
Pepijn Reinderink
James Potter
SOEST
Youri Meeuws
Noud van den Hurk
BENEDEN-LEEUWEN
Bart Klein Nienhuis
LICHTENVOORDE
Mika Sardina
HELMOND
Mike Schuch
LEEK
Stef Suijker
SCHIPLUIDEN
Erben van Meer
NISPEN
Jip Kramer
Beau van Izerloo
DORDRECHT
Tristan Geleijn
Bjorn ten Have
29
Miel Storms
GREVENBICHT
30
Rick van der Poel
PAPENDRECHT
31
Xander van Straten
SNEEK
32
Tim van der Stam
BERGSCHENHOEK
33
Ruben Velter
HEYTHUYSEN
34
Milan de Graven
35
Jens van Korven
DIESSEN
36
Thijs van den Broek
37
Wouter Goverde
BEST
38
Daan Adams
39
Camiel Cornelis
LEENDE
40
Tim Brinkman
KOEKANGE
Nieuweling meisje
Puck Pieterse
Laura van der Zwaan
SLIEDRECHT
Fleur van der Peet
DEN HAAG
Iris Hoog Antink
OCHTEN
Lisa van Helvoirt
ERP
Dorien Hoog Antink
Sofie van Rooijen
Danielle Quint
DEIL
Fleur Nagtegaal
Florence de Graven
Pam Schutten
NIJVERDAL
Marlies Vos
AALDEN
Rose Kloese
Iris Verschuren
STREEFKERK
Anoek Kuijpers
Joan de Bruyn
BERGEYK
Sanne Prins
Silke Smulders
LOON OP ZAND
Lisa Dorussen
BEUNINGEN
Femke Gerritse
ROSMALEN
Julia Looman
MONTFOORT
Julia Kramer
BORKEL EN SCHAFT
Jeugd Cat 7
Tibor Del Grosso
EELDE
Matyas Kopecky
LEIDEN
Lucas Janssen
Joost Brinkman
NOORDLAREN
Yanick de Vos
VALKENSWAARD
Roan Konings
OUDENBOSCH
Jordi van Heijst
DEN DUNGEN
Danny van Lierop
SOMEREN-HEIDE
Jesse Kramer
Bailey Groenendaal
SCHIJNDEL
Mike Bronswijk
HONSELERSDIJK
Thijs Hazekamp
ZOETERMEER
Brett Chow
HENDRIK IDO AMBACHT
Klaas Quak
BENNEKOM
Bas van der Burg
Mat van Gorp
Jeremy Melis
DONGEN
Moreno Tak
FIJNAART
Vik Smulders
Rindert Buiter
Arjen Dillema
DOEZUM
Jur van Lierop
SINT-OEDENRODE
Youp de Vos
HILLEGOM
Sam Kerkvliet
NIEUWE-WETERING
Johan Dorussen
Ids Visscher
PIJNACKER
Noah van Putten
TIEL
Joren de Gruijter
BREDA
Daan van Vuuren
WOUDRICHEM
Jordy van der Ham
Bart Rutten
DEN HOUT
Cis Paridaans
EERSEL
Fokko Weening
HARKEMA
Jurre Grit
ZWOLLE
Thijs van Leeuwen
ALPHEN A/D RIJN
Daan Droog
LEIDERDORP
Jules van Os
Jeugd Cat 6
Elmar Abma
WOLVEGA
Bart Kortleve
HAVELTE
Björn Hommes
APPELSCHA
Menno Huising
WATERINGEN
Miguel van Tintelen
BAARS
Kimberly Boven
Thijs Bakker
Senne Knaven
Anne Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Daan van Lüling
Ruud van Gestel
Marvin Peters
WEHL
Job Kuster
WAGENINGEN
Daan van den Eijnde
GEMERT
Indy van Os
ANGEREN
Iris Offerein
MEPPEN
Noa Stolk
NIEUWENDIJK
Jardy van der Burg
BERKEL EN RODENRIJS
Jasper Gabriels
Dennis de Haan
Rick Doornbos
HIJKEN
Daniël Vastenhout
SPIJKENISSE
Casper Noorloos
KAATSHEUVEL
Silke Blei
HURWENEN
Karlijn Koops
ELIM
Daan den Breejen
Mart Vos
Isa Nomden
HATTEM
Britt van der Hulst
HAZERSWOUDE
Chris Offerein
Femke Gort
ECHT
Rosanne van Rees
GROOT AMMERS
Pepijn van der Straaten
Cas van der Veen
Casper Wieggers
Yorick Brethouwer
OOSTERHOUT
Bram Vermeer
BERKEL-ENSCHOT
Tijn Wessels
ENTER
Tim Freriks
Nick Klijn
LEERDAM
41
Lars ter Laak
42
Bente van den Nouweland
43
Siebe Klein Nienhuis
44
Sanne van Herk
LUIJKSGESTEL
45
Rogier School
HERPEN
46
Anne Verhappen
Jeugd Cat 5
Guus van den Eijnden
Jelte Jochems
PUTTEN
Ingmar Kars
Christiaan van Rees
Colin Strik
Tim v.d. Poel
Mirre Knaven
Luna Cnossen
Leonie Bentveld
BURGUM
Isa Looienga
DRACHTEN
Bibi Verzijl
Ryan de Bruijn
BERGEN OP ZOOM
Jentske Withag
Indy verwaarst
HAARLE
Swen Vonk
Jony van den Eijnden
Ed Uptegrove
Niels Brinkman
Sep Kramer
Babette van der Wolf
OUDE TONGE
Dante Broeren
Dean Verwaarst
Jelle Schieven
ZIEUWENT
Mika Vijfvinkel
Jan Kraus
Siem Kanters
Olav Noorloos
Nienke Dullemond
OOLTGENSPLAAT
Sten ten Brinke
Ingmar van den Bosch
LISSE
Matthijs Bink
Delano Hoskens
BLADEL
Jasper Goverde
Lotte Sonnemans
Jill de Jong
Declan van der Hoek
Lucas van Dijk
Jeugd Cat 4
Ruud Junior Nagengast
BEILEN
Niek Suijker
Antoine Quint
Danny Turkstra
Jette de Groot
Mark van Kleef
OPHEUSDEN
Job Weijdema
TUK
Liam van Os
Zoë van Velzen
WADDINXVEEN
Danijel Agricola
TERWISPEL
Tsjisse Weening
Floris Demuyt
Jelle de Vlaam
GRAVENDEEL
Mathijs Vijverberg
NAALDWIJK
Tayim Kaethoven
Luuk van der Drift
Tijn van den Berg
DE LIER
Stijn Heering
Lucas Koeling
VELDHOVEN
Mika van Os
Nele van Gorp
Sem van Wijngaarden
HARDINXVELD-GIESSENDAM
Julien van Gool
Anouk Bijl
Jeugd Cat 3
Cas Krebbers
DEEST
Finn Hiemstra
Hugo Wessels
Mae Cabaca
VLAARDINGEN
Thijmen van Luling
Maurits Buiter
Emma van Haaren
OISTERWIJK
Boris van der Voort
KWINTSHEUL
Max de Lincel
VOORSCHOTEN
Fee Knaven
Lars Langendoen
Gijs Baselmans
Jitse Gabriels
Dico van Os
Liz Toonen
BOXMEER
Lars van de Weijer
AARLE-RIXTEL
Lucas Demuyt
Fenny Coppelmans
Maud Adams
Sara Sonnemans
Thijs Bijl
Jeugd Cat 2
Jowi Cnossen
Maureen Abma
Amy de Bruijn
Kim Lauwerijssen
RUCPHEN
Hannah Kiers
Chris Kiers
Indy van Velzen
Luke Chow
H.I. AMBACHT
Robin Vermij
Koen Sonnemans
Zara Ansems
LAGE ZWALUWE
Maud van Izerloo
Nick Koenis
Maeryn van den Hoogen
EINDHOVEN
Dewi Riemeijer
NIEUWE PEKELA
Noï Moes
GOIRLE
Ryan van de Westerlo
Brent van den Nouweland
Neel Lepelaars
Dries Claes
Bo Klappe
Jente van Kempen
Jeugd Cat 1
Bente Jochems
Marissa van Putten
Rianne Damiaans
SINTMAARTENSBRUG
Sam van der Drift
Nick Riemeijer
Teun van Beurden
Damy van den Bogaard
Zino Os
Filijn Demuyt