```````
Hapert 11-12-2016
Jeugd Cat 7
1
Tibor Del Grosso
EELDE
2
Lucas Janssen
PAPENDRECHT
3
Matyas Kopecky
ZOETERWOUDE
4
Jordi van Heijst
DEN DUNGEN
5
Bailey Groenendaal
SCHIJNDEL
6
Jesse Kramer
BORKEL EN SCHAFT
7
Mat van Gorp
BERGEIJK
8
Yanick de Vos
VALKENSWAARD
9
Danny van Lierop
SOMEREN
10
Job Boontjes
GIETEN
11
Klaas Quak
BENNEKOM
12
Moreno Tak
FIJNAART
13
Youp de Vos
HILLEGOM
14
Jur van Lierop
SINT-OEDENRODE
15
Sam Kerkvliet
NIEUWE-WETERING
16
Johan Dorussen
BEUNINGEN
17
Jordy van der Ham
GOUDA
18
Bjorn Baudoin
19
Cis Paridaans
EERSEL
20
Noah van Putten
TIEL
21
Vik Smulders
LOON OP ZAND
22
Brett Chow
HENDRIK IDO AMBACHT
23
Ids Visscher
PIJNACKER
24
Mark Bogers
25
Daan Honderdors
HORN
26
Meine Keuning
27
Mellon Hooghwerff
DORDRECHT
Jeugd Cat 6
Miguel van Tintelen
BAARS
Daan van Lüling
ALPHEN A/D RIJN
Bjorn Koster
RODEN
Ruud van Gestel
MOERGESTEL
Elmar Abma
WOLVEGA
Daan van den Eijnden
PRINSENBEEK
Anne Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Juul Nagengast
BEILEN
Jari Prins
HANK
Daan van den Eijnde
GEMERT
Jardy van der Burg
BERKEL EN RODENRIJS
Karlijn Koops
ELIM
Noa Stolk
NIEUWENDIJK
Jasper Gabriels
BUDEL
Noël Rokven
HULST
Femke Gort
ECHT
Casper Wieggers
WAGENINGEN
Isa Nomden
HATTEM
Thijs Kortes
HOOGLANDERVEEN
Roel Vrancken
S-HERTOGENBOSCH
Bente van den Nouweland
RIJEN
Britt van der Hulst
HAZERSWOUDE
Jelle Sengers
Rosanne van Rees
GROOT AMMERS
Lars Hemel
VELDHOVEN
Jeugd Cat 5
Guus van den Eijnden
Jelte Jochems
PUTTEN
Tim v.d. Poel
Mika Vijfvinkel
WATERINGEN
Bibi Verzijl
Isa Looienga
DRACHTEN
Christiaan van Rees
Ryan de Bruijn
BERGEN OP ZOOM
Indy verwaarst
HAARLE
Jony van den Eijnden
Dean Verwaarst
Lean Booy
Carmen van der Veen
ZWOLLE
Nienke Dullemond
OOLTGENSPLAAT
Dante Broeren
Jasper Goverde
BEST
Rivkah Kroesbergen
EDE
Sanne van Herk
LUIJKSGESTEL
Krijn Veldboer
HELMOND
Jeugd Cat 4
Antoine Quint
DEIL
Lauren Molengraaf
CAPELLE A/D IJSSEL
Niek Suijker
SCHIPLUIDEN
Ruud Junior Nagengast
Danijel Agricola
TERWISPEL
Danny Turkstra
Xaydee Van Sinaye
Tsjisse Weening
HARKEMA
Carmen Ziemerink
GLANE
Zoë van Velzen
WADDINXVEEN
Liam van Os
Thomas van den Eijnden
Bjorn van der Drift
Lucas Koeling
Frederique Verschuur
ROTTERDAM
Tayim Kaethoven
BLADEL
Floris Demuyt
BOEKEL
Marthijn Berends
WESTERBORK
Jorn van Beers
Loes Nomden
Mika van Os
Teun Honderdors
Niels Hanegraaf
HEESWIJK-DINTHER
Tristan van Bakel
Niels Hemel
Jeugd Cat 3
Mae Cabaca
VLAARDINGEN
Cas Krebbers
DEEST
Michiel Mouris
BAAMBRUGGE
Boris van der Voort
KWINTSHEUL
Emma van Haaren
OISTERWIJK
Cyriel Hooghwerff
Liz Toonen
BOXMEER
Fenny Coppelmans
HAPERT
Dico van Os
Gunne van Sinaey
SCHENDELBEKE
Gijs Baselmans
Daan van Rooij
BERGHEM
Jitse Gabriels
Quinty van den Boomen
Max van den Meijdenberg
Lars van de Weijer
AARLE-RIXTEL
Maud Adams
Lucas Demuyt
Jeugd Cat 2
Victor Kroesbergen
Zara Ansems
LAGE ZWALUWE
Maureen Abma
Amy de Bruijn
Kim Lauwerijssen
RUCPHEN
Noï Moes
GOIRLE
Indy van Velzen
Ryan van de Westerlo
Robin Vermij
Neel Lepelaars
Nick Koenis
Dewi Riemeijer
NIEUWE PEKELA
Bo Klappe
EINDHOVEN
Luke Chow
H.I. AMBACHT
Maartje Jacobs
Brent van den Nouweland
Dries Claes
Maeryn van den Hoogen
Jeugd Cat 1
Bente Jochems
Teun van Beurden
Marissa van Putten
Damy van den Bogaard
Nick Riemeijer
Filijn Demuyt
Zino van Os
Daan Meijer