```````
Vorden 28-12-2016
Elite/beloften
1
Gert-Jan Bosman
NIJVERDAL
2
Milan Vader
SITTARD
3
Michiel van der Heijden
DRUNEN
4
Tim Janssen
GOES
5
Stan Wijkel
HOLSLOOT
6
Johim Ariesen
RHENEN
7
Mart Muskens
HEESBEEN
8
Tim Ariesen
9
Rens te Stroet
KEIJENBORG
10
Roderik Egberink
BUSSUM
11
Joey van Rhee
12
Kosaka Hikaru
13
Bart Barkhuis
NORG
14
Martin Mijnten
HOEVELAKEN
15
Kohei Maeda
16
Douwe Verberne
LIEROP
17
Hijiri Oda
18
Robbert Wagenmakers
ASSEN
19
Yannick Vrielink
ZUTPHEN
20
Niels Verbruggen
NUENEN
21
Carlos Schreuder
VEENENDAAL
22
Lars van Uum
HARDERWIJK
23
Wessel Zennipman
24
Tim Meusen
REUVER
25
Thijs Kool
AMERSFOORT
26
Tim Putman
ZELHEM
27
Tjardo Withag
BELTRUM
28
Erik Boer
WOLPHAARTSDIJK
Vrouwen
Annemarie Worst
NUNSPEET
Esther van der Burg
NOOTDORP
Karlijn Swinkels
HANDEL
Veerle Goossens
BAKEL
Mascha Mulder
RIDDERKERK
Laura Krans
DE WILP
Maaike de Heij
HETEREN
Evy Kuijpers
Lyan Rensen
LEMELERVELD
Kiki van Asselt
APELDOORN
Irene Gerritsen
BEMMEL
Lana Verberne
BERGEIJK
Floor Weerink
EXLOO
Marieke van Witzenburg
BRIELLE
Delore Stougje
ZUIDLAND
Monique Zeldenrust
VORDEN
Nancy van der Burg
Judith van Maanen
AMSTERDAM
Elleke Claessen
Charlotte de Graaf
DE LIER
Ilse Miltenburg
Lisanne Nauta
Linda Schimandl
ZEIST
Sabine Hey
OOSTERHOUT
Inez Beijer
DRIEL
Miyoko Karami
Lisanne Roelofs
ENSCHEDE
Daniëlle Sluijter
RIJSWIJK ZH
29
Lisa Winters
HASSELT
Junioren
Stijn Kalvenhaar
WIERDEN
Luca Vreeswijk
SOMEREN
Koen van Helvoirt
ERP
Kyro Geurts
OTTERSUM
Jurgen van den Aarssen
DREUMEL
Lars Loohuis
HARBRINKHOEK
Sam Gademan
BEEK
Mark Dillema
DOEZUM
Mika van Gestel
OSS
Lars Mastebroek
BARNEVELD
Demiz Hebing
Sven Nijzingh
ZUIDWOLDE
Lars van den Berghen
NAALDWIJK
Gijs Leemreize
RUURLO
Rick Pluimers
ENTER
Menno van Capel
NOORDEN
Jeldert Withag
Marco Ehlert
KORTENHOEF
Mitchell Vink
Tom van Merkerk
WOERDEN
Yoep van der Peet
HOOGLANDERVEEN
Sjors van Zandbeek
HEESWIJK-DINTHER
Niels Rotman
Thomas Arends
Niels Bakker
RIJSSEN
Tom van den Berg
HELMOND
Jetze van Heelsum
SLEEUWIJK
Jarno van Esch
SINT-OEDENRODE
Sam Looman
'S-HEERENBERG
30
Berko Dorussen
BEUNINGEN GLD
31
Julian van Oudheusden
ANDEL
Junior Vrouwen
Rozemarijn Ammerlaan
Eva Bijwaard
HILLEGOM
Britt Knaven
STRIJBEEK
Anne van Rooijen
Tessa Paardekooper
GROENLO
Yvet Schoonewille
KLAZIENAVEEN
Lora Bonthuis
INGEN
Marit Cent
GOOR
Isa Pieterse
Susanne Meistrok
ELSHOUT
Anne de Ruiter
POLSBROEK
Lorena Wiebes
MIJDRECHT
Rienke ten Have
HARREVELD
Lorena Peterman
LEMSELO
Sylvie Swinkels
Carlotta Voss
UNNA
Sophie Arends
Cynthia van der Ham
GOUDA
Lieke v.d. Draaij
DORDRECHT
Anouk Spies
WAGENINGEN
Nieuwelingen
Pim Ronhaar
HELLENDOORN
Ward de Schepper
MADE
Owen Geleijn
RIJSENHOUT
Stef ter Laak
Lars Boven
REUTUM
Hugo Kars
OOSTERBEEK
Pepijn Reinderink
Noah Vreeswijk
Wesley Damiaans
SINT MAARTENSBRUG
Pete Uptegrove
SINT-MICHIELSGESTEL
Dennis van Dijk
BEEK EN DONK
Sieb van Gorp
Ian Spenkelink
Joost Freriks
EMMEN
Joppe de Heij
Luca van den Boom
BOEKEL
Bart Klein Nienhuis
LICHTENVOORDE
Roel van Sintmaartensdijk
Quinten Buijs
Pieter Prosman
ZALTBOMMEL
Daan Borkink
EEFDE
Bjorn ten Have
Maiko Timmer
DRACHTEN
Mika Sardina
Wouter van de Weerdhof
LOBITH
Jip Kramer
Kjell de Jager
BARENDRECHT
Beau van Izerloo
Chris van Stralen
ENKHUIZEN
Bram Gerritsen
Ian de Greef
32
Luuk Holslag
ALMELO
33
Daan Adams
BUDEL
34
Tristan Geleijn
35
Camiel Cornelis
LEENDE
Nieuwelingen meisjes
Shirin van Anrooij
KAPELLE
Puck Pieterse
Laura van der Zwaan
SLIEDRECHT
Fleur van der Peet
DEN HAAG
Sofie van Rooijen
Iris Hoog Antink
OCHTEN
Ilse Pluimers
Danielle Quint
DEIL
Femke Gerritse
ROSMALEN
Fleur Nagtegaal
Marlies Vos
AALDEN
Dorien Hoog Antink
Lisa van Helvoirt
Larissa Hartog
Rose Kloese
Silke Smulders
LOON OP ZAND
Pam Schutten
Sanne Prins
Lisa Dorussen
BEUNINGEN
master
Patrick Somsen
AALTEN
René Kuhlmann
BAARLO LB
Nils ten Brinke
Gert Stappenbelt
Robbert Wajer
BEILEN
Michael Stenzel
NORDHORN
Johan Dussel
EELDE
Ferry de Ruiter
PUTTEN
Jos Bogaerts
Jan Grootkarzyn
ELBURG
Bert Jan Hamer
HATTEM
Tijmen Kamphuis
LOCHEM
Michel Groenendaal
Patrick Heijnen
HEUSDEN GEM HEUSDEN
Lars Rietveld
OUDEWATER
Marco Kok
Iwan Bourgonje
VAASSEN
Frank Groenendaal
EERDE
Watze Vroom
BENNEKOM
Ton van Korven
DIESSEN
Michael Breedt
DIEMEN
Marcel Witte
Raimon Knip
Jim Koren
ZEEWOLDE
Jos Kaal
DIDAM
Jannes Weerman
NYEHOLTWOLDE
Kees van Asten
David Thörig
SINT MICHIELSGESTEL
Marc Boudreau
OTTAWA
Dienand Broekhuis
LEMELE
Marcel Boschker
John Zennipman
Dick Kinket
Peter de Weert
STAPHORST
Peter Makkink
HENGELO GLD
36
Jo Ferket
VALKENBURG ZH
37
Edwin Ruesink
HEELWEG
38
René Holtslag
39
Jaap van der Breggen
NIJKERK GLD
40
Martijn Prins
UTRECHT
41
Marcus Voss
42
Erwin Rijnders
NIEUWEGEIN
43
Pierre Deen
44
Jeroen Wolbrink
DEVENTER
45
Erik Bouwmeester
46
Marcel van den Bosch
WEZEP
47
Fred de Kinkelder
48
Jan van Herwijnen
49
Eddy Heuvelink
WARNSVELD
50
Gerrit Kok
BALK
51
Ruud Steeghs
52
Jan Repko
53
Jos van den Heuvel
ODIJK
54
Harry Ruiterkamp
SLIJK-EWIJK
55
Hein Vinke
56
Laurens Nieuwenhuis
57
Dick Timmerman
58
Stijn Wiegerinck
GORSSEL
59
Rene Gerritsen
60
Ronald van Merkerk
61
Jack van 't Pad
62
Arjan Vogel
63
Arjan Scheer
HOUTEN
64
Renée Boers
65
Arno Semper
66
Jan Maarten Deurvorst
67
Theo Broere
Amateurs
Yannick Runhart
Eddy van IJzendoorn
TIEL
Kees van Noppen
Koen Weijers
EDE
Bas van Dalen
EDE GLD
Dennis van de Kruisweg
OLDEBROEK
Mattijn Motshagen
Bas de Bruin
UITHOORN
Daan de Jonge
AXEL
Raymond van de Kruisweg
Bart de Veer
VREELAND
Remco Schellevis
STOLWIJK
Tom Koeleman
Jochem Koren
Coen Telgenhof
LOSSER
Arno Winters
OMMEN
Rob Meeuwessen
GOIRLE
Joery Nijkamp
Erwin Waenink
Kelvin Dekker
MAASTRICHT
Peter Kraaijvanger
ZEVENAAR
Simon van Wijk
DOETINCHEM
Olav Wallinga
Gerard Haasjes
Rick van Gaalen
HEESCH
Maarten Schavemaker
NIEUW VENNEP
Tim Allen
SPROCKHOVEL
Mike van Veelen
ARNHEM
Tom van Braak
VELP
Frank Sikking
Mario Willemsen
HUISSEN
Nordin Hudepol
Koen Jansen
BAAK
Gerjan Olsder
Daan Switters
Remon de Man
'S-GRAVENDEEL
Teun Forschelen
TILBURG
Dennis Moolhuijsen
Jan Willem den Braber
AMSTELVEEN
Hans Eric Kroesen
Gerrit Huinink
VARSSEVELD
Tijmen Moltmaker
LENT
Tim Snijders
Steven Opstal
RIJNSBURG
Wim de Wit
AKKRUM
Jasper Fioole
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Sander Boerkamp