```````
Alphen 16-4-2017
Junior Vrouwen
1
Josien van der Wal
HOOGKARSPEL
2
Naomi Seldenthuis
BERKEL EN RODENRIJS
3
Marise Lagendijk
ALPHEN A/D RIJN
4
Melanie van Putten
HAGESTEIN
5
Joëlla Jongenelen
ROOSENDAAL
6
Mirjam Stolze
DE LIER
7
Iris Hofman
BLEISWIJK
8
Roos Markus
ZWARTE KAT
9
Ilse Nasveld
ABBENBROEK
10
Verena Batenburg
PIERSHIL
11
Suze van der Zwet
ROELOFARENDSVEEN
12
Hanne van Klinken
GELDROP
13
Sophie Arends
HARDERWIJK
14
Cynthia van der Ham
GOUDA
Nieuweling Meisje
Noa de Haan
TERSCHUUR
Wilma Olausson
BILLDAL
Rosalie van der Wolf
OUDE-TONGE
Denice Keesman
VELSERBROEK
Desiree Ketting
SPIJKENISSE
Leonie Bos
'S-GRAVENDEEL
Daniek Hengeveld
NOOTDORP
Sophie van der Wal
Lorraine Röge
ALPHEN AAN DEN RIJN
Laura Molenaar
OUD BEIJERLAND
Sasha Hassoldt
Elisa Serné
BREDA
Borg Senneker
Maud Adriaansen
DORDRECHT
15
Ilse Lingen
OUDERKERK AAN DEN IJSSEL
16
Iris Verschuren
STREEFKERK
17
Anna van Wersch
TILBURG
18
Lauraine Wijnhorst
19
Victoire van Erp
BERGHEM
20
Donja Lombaerts
22
Eline van Rooijen
WOERDEN
Jeugd Cat 7
Jens Bassa
NOORDELOOS
Mike Bronswijk
HONSELERSDIJK
Jordy van der Ham
Leonardo van Driel
MONSTER
Rindert Buiter
LEIDEN
Biki Goedschalk
DEN HAAG
Arno van Krimpen
GROOT-AMMERS
Quinten Dalving
BELGIE
Matyas Kopecky
ZOETERWOUDE
Max Bergsma
OUDENHOORN
Brett Chow
HENDRIK IDO AMBACHT
Yannick van den Berg
Daan Hilbers
Jochem Woudenberg
LEERDAM
Thijs van Leeuwen
Luuc Kastelijn
Youp de Vos
HILLEGOM
Ids Visscher
PIJNACKER
Sietse Kool
ZEVENHOVEN
Bram Praamsma
REEUWIJK
21
Ian Vasbinder
KOOG AAN DE ZAAN
Daan Droog
LEIDERDORP
23
Leon van der Nat
CAPELLE A/D IJSSEL
24
Mellon Hooghwerff
25
Sam Kerkvliet
NIEUWE-WETERING
26
Mathijs van Putten
27
Niels Jongsma
28
Luuk Groeneveld
29
Floris Peereboom
30
Jelle Verhagen
31
Marick Buteijn
NIEUWERBRUG
32
Siep Roes
33
Mike Bark
MONNICKENDAM
Jeugd Cat 6
Menno Huising
WATERINGEN
Nick Brand
Daan van Lüling
Bo Planken
HAARLEM
Michael Boers
NAALDWIJK
Jonas Roodenburg
MAASSLUIS
Milan Huizer
WADDINXVEEN
Daniël Vastenhout
Bodine Vollering
Bas van den Bulk
Jerney van der Heijden
ZEVENHUIZEN
Rosanne van Rees
GROOT AMMERS
Joyce de Rijk
NIEUWKOOP
Britt van der Hulst
HAZERSWOUDE
Naomi Buchener
PURMEREND
Timo Boersema
Maurits Neele
OUDE TONGE
Spiek Oord
LOENEN AAN DE VECHT
Sophia Zwaan
BODEGRAVEN
Martijn Weeder
Lucas Hoogerwaard
MOORDRECHT
Gwen Langeveld
LISSE
Simone Jol
DELFT
Ward Senneker
Leonie Boschker
Dani van der Lee
SCHIEDAM
Christiano Wilshaus
Mees Rehorst
HEENVLIET
Silvano van der Velde
OOSTVOORNE
Celine de Vreede
Jorik van Maaren
GORINCHEM
Bryan Zonneveld
NOORDWIJK ZH
Thijs van Schie
34
Marit Zonneveld
Jeugd Cat 5
Nienke Veenhoven
OOSTZAAN
Nina Maathuis
ROTTERDAM
Anna van der Meiden
HEUKELUM
Babette van der Wolf
Tim v.d. Poel
PAPENDRECHT
Christiaan van Rees
Mika Vijfvinkel
Nienke Dullemond
OOLTGENSPLAAT
Noëlle Booy
Nadia Vermeeren
ZWIJNDRECHT
Mike Derogee
NIEUW VENNEP
Lean Booy
Gijs Broere
NEDERHORST DEN BERG
Stein Bocxe
TER AAR
Jesse de Vries
HOOFDDORP
Lisa van Belle
ZOETERMEER
Indy Baas
BERGAMBACHT
Lisa van de Kamp
Thomas Engelhard
Roos van den Berg
Luuk van Zwienen
LEKKERKERK
Loes Jansen
BARENDRECHT
Tijs van der Pols
Quin de Groot
Bibi Verzijl
Mees Vlot
Imke van der Zwart
Declan van der Hoek
Jasper Kreeft
Gijs Ariens
Floris Verschuur
Sven van der Klaauw
Dante Broeren
Emma Brouwer
JAARSVELD
35
Yorik Vergouwe
Jeugd Cat 4
Niek Suijker
SCHIPLUIDEN
Mathijs Vijverberg
Jelle de Vlaam
GRAVENDEEL
Zoë van Velzen
Tijn van den Berg
Liam van Os
Duco van der Zwart
Anco Ballif
Frederique Verschuur
Rosalie de Haas
Sil Bergsma
Cas Briggeman
ROCKANJE
Marit Koene
POELDIJK
Max van den Ende
DEN HOORN
Camiel Thunnissen
'S-GRAVENZANDE
Emily Goijert
Anouk Beek
SOEST
Merel Hartog
GIESSENBURG
Lars Sterrenburg
KRIMPEN AAN DE LEK
Anouk Bijl
Mika van Os
Pepijn de Kok
VOORBURG
Joer Post
DELFGAUW
Lukas Mouthaan
Matthijs Verboom
Sem van Wijngaarden
HARDINXVELD-GIESSENDAM
Mathijs Houweling
Julien van Gool
SLIEDRECHT
Jesse de Hoog
Nora de Haas
Jeugd Cat 3
Cyriel Hooghwerff
Maurits Buiter
Max de Lincel
VOORSCHOTEN
Michiel Mouris
BAAMBRUGGE
Mees Bassa
Lars Langendoen
Mae Cabaca
VLAARDINGEN
Daan Hartog
Deirdre Mens
Esmee de Rijk
Julia Klok
Iris Arkesteijn
Tim Bennis
Floris Blok
Dico van Os
Daniël Weeder
Femke van Schie
Femke Verhagen
Raf de Groot
Corina van der Meer
Pjotr Dieteren
Thijs Bijl
Tetje Senneker
Jeugd Cat 2
Zara Ansems
LAGE ZWALUWE
Nick Koenis
Indy van Velzen
Luke Chow
Sam Mullaert
KAPELLE
Noël Goijert
Timo Kalberg
Robin Vermij
Imme Kok
Evi de Jonge
Maud van Izerloo
Selena Bas
NIEUW LEKKERLAND
Jesse Rozendaal
Isa de Jonge
S
Yaro Fransen
Luuk Nijhoff
Robbin ten Brink
BERGSCHENHOEK
Abe Beunders
Tygo van der Beek
Jeugd Cat 1
Amy Grosz
Mara Vergeer
WARMOND
Floortje de Vries
Nicole van Sighem
Ayden de Jong
Zino van Os
Laurens Dijkstra
Lucas Houweling
Eefje van Ruijven
Åsa de Keijzer
Anne Freij
HELLEVOETSLUIS
Wouter van de Breevaart-Bravenboer