|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
2
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
3
|
Quinten
Dalving
|
BELGIE
|
4
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
5
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
6
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
7
|
Tyson
Cloudt
|
GELEEN
|
8
|
Sander
Blommaert
|
MEERDONK
(B)
|
9
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
10
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
11
|
Ruben
Fierens
|
|
12
|
just
van Dongen
|
DONGEN
|
13
|
Enrique
de Meyere
|
BELGIE
|
14
|
Jarno
Voermans
|
SAS
VAN GENT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Noël
Rokven
|
HULST
|
2
|
Yorick
Brethouwer
|
OOSTERHOUT
|
3
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
4
|
Jari
Prins
|
HANK
|
5
|
Quinten
de Buysser
|
KNESSELARE
|
6
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
7
|
Noah
Verstichele
|
OOIGEM
|
8
|
Daan
van den Berg
|
DE
LIER
|
9
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
10
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
11
|
Sophie
Engel
|
ROOSENDAAL
|
12
|
Ward
Senneker
|
BREDA
|
13
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
14
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
15
|
Pierre
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
16
|
Tycho
van Gijsel
|
AXEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
2
|
Liam
van Bylen
|
WESTMEERBEEK
|
3
|
Rosita
Reijnhout
|
WOLPHAARTSDIJK
|
4
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
5
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
6
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
7
|
Matthijs
Bink
|
RIJEN
|
8
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
9
|
Duuk
van der Haagen
|
ABBEKERK
|
10
|
Mees
de Vos
|
HEINKENSZAND
|
11
|
Pem
Hoefmans
|
ALPHEN
|
12
|
Emmelie
de Kok
|
STEENBERGEN
|
13
|
Hilde
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
14
|
Joey
Welling
|
DONGEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Cedric
de Jager
|
BARENDRECHT
|
2
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
3
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
4
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
5
|
Stan
Smit
|
WERVERSHOOF
|
6
|
Phillip
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
7
|
Martijn
Braspenning
|
ETTEN-LEUR
|
8
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
9
|
Finn
Hoefmans
|
ALPHEN
NB
|
10
|
Mika
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
11
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Michiel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
2
|
Nick
Wisse
|
RILLAND
|
3
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
4
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
5
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
6
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
7
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Ian
Mol
|
BREDA
|
9
|
Tetje
Senneker
|
BREDA
|
10
|
Tygho
De Backer
|
LOKEREN
|
11
|
Wytske
van Es
|
OOSTERHOUT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Maike
Tazelaar
|
COLIJNSPLAAT
|
2
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
3
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
4
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
5
|
Auke
de Buysser
|
KNESSELARE
|
6
|
Sam
Mullaert
|
KAPELLE
|
7
|
Finn
Bastiaanssen
|
SPRUNDEL
|
8
|
Senna
Scholten
|
NISPEN
|
9
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
10
|
Merel
Graumans
|
RIJSBERGEN
|
11
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
12
|
Thibau
Stevens
|
WICHELEN
|
13
|
Silvan
Adriaenssens
|
LEWEDORP
|
14
|
Fabian
Martijn
|
PHILIPPINE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Elena
van der Veken
|
ST.
JANSTEEN
|
2
|
Delano
Heeren
|
SPRUNDEL
|
3
|
Sven
Wisse
|
RILLAND
|
4
|
Bart
Huijbregts
|
WERNHOUT
|
5
|
Florian
Doens
|
OOSTBURG
|
6
|
Zino
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Jenna
Nagtzaam
|
SINT
WILLEBRORD
|
8
|
Leonardo
Kivits
|
RAAMSDONKSVEER
|
|