Internationale
Juniorendriedaagse AXEL 19/21-5-2017
|
Algemeen Individueel EindKlassement / Gele Trui
Eindklassering Algemeen Individueel klassement
Klas
Naam
Deelnr Ploeg
Tijd Verschil
1 Molenaar,
Alex
49 Midden-Nederland
7:20:33
2 Tiedemann Langball,Johan 61
Team Herning CK Junior 7:20:48
0:15
3 Vanhoof, Ward
90 Acrog Balen BC
7:21:03 0:30
4 Pidcock,
Thomas
95 Zappi Racing Team
7:21:14 0:41
5 Davis,
Cole
56 U.S.A. U19
7:21:19 0:46
6 van Wilder,
Ilan 110
Van Moer Logistics
7:21:23 0:50
7 Britton,
Rhys
108 Wales U19
7:21:30 0:57
8 Verboom,
Minne
51 Midden-Nederland
7:21:34 1:01
9 Gessner,
Jacob
34 Duitsland U19
7:21:36 1:03
10 Klevjer,
Kristian
82 Noorwegen U19
7:21:37 1:04
11 Turner,
Ben
19 HMT JLT Condor
7:21:45 1:12
12 Vaughan,
Jacob
96 Zappi Racing Team
7:21:49 1:16
13 Retailleau,
Valentin 42 BTWIN U19
Racing Team 7:21:51
1:18
14 van Belle, Bas
25 District Zuid-Holland
7:21:54 1:21
15 Zijlaard,
Maikel
150 RWC Ahoy
7:21:57 1:24
16 van den Berg,
Carlo 193 Westland Wil
Vooruit z.t.
17
Wittenberg, Wim
50 Midden-Nederland
7:22:00 1:27
18 Parisini,
Nicolo
115 Lombardia Regional
7:22:01 1:28
19 Kroonen,
Max
124 Oost-Nederland
7:22:02 1:29
20 Donovan,
Mark
92 Zappi Racing Team
7:22:05 1:32
21 Schunk,
Conor
60 U.S.A. U19
7:22:07 1:34
22 Cromheecke,
Alexander 134 Wielerclub Onder Ons
Par z.t.
23 van den Berg, Marijn
13 Willebrord Wil Vooruit 7:22:08
1:35
24 Lilliendal, Anders
63 Team Herning CK Junior 7:22:11
1:38
25 Gademan, Sam
123 Oost-Nederland
7:22:14 1:41
26 de Broeder,
Maxwell 67
Isorex Cycling Team
z.t.
27 Kamp, Ryan
75 De Jonge Renner
7:22:18 1:45
28 Price,
Joshua
105 Wales U19
7:22:20 1:47
29 Proserpio,
Christian 119 Lombardia
Regional 7:22:24
1:51
30 Jolly, Maxime
39 BTWIN U19 Racing Team
z.t.
31 ten Boske, Kars
171 Zuid-Oost-Nederland
7:22:29 1:56
32 Vermeersch,
Florian 86 Acrog
Balen BC
7:22:33 2:00
33 Claeys,
Robbe
72 Isorex Cycling Team
7:22:34 2:01
34 Westad,
Rasmus Børset 81 Noorwegen
U19
7:22:38 2:05
35 Pattyn,
Steven
7 SPIE Douterloigne
7:22:51 2:18
36 Hindsgaul
Madsen, Jacon 62 Team Herning CK
Junior 7:23:15
2:42
37 Debeir, Arno
157 Lares-Doltcini
7:23:28 2:55
38 Buitendijk,
Ruben 10
SPIE Douterloigne
7:23:47 3:14
39 Bootsveld,
Jelle 166
w.v. De IJsselstreek 7:23:50
3:17
40 Zeestraten, Stef
149 RWC Ahoy
7:23:53 3:20
41 de Rooij,
Jesse
102 MIX1
7:23:59 3:26
42 Daniels,
Lars
88 Acrog Balen BC
z.t.
43 de Jong, Timo
85 Acrog Balen BC
7:24:14 3:41
44 Hartley,
Lewis
91 Zappi Racing Team
7:24:26 3:53
45 Raugel,
Antoine
41 BTWIN U19 Racing Team
7:24:55 4:22
46 Haest,
Kevin
15 Willebrord Wil Vooruit 7:24:59
4:26
47 Thiébaud, Valère
5 Zwitserland
7:25:04 4:31
48 Peter,
Jannis
36 Duitsland U19
7:25:07 4:34
49 van Helvoirt,
Koen 78 De
Jonge Renner
7:25:21 4:48
50 Brabander,
Nick
194 Westland Wil Vooruit
7:25:25 4:52
51 Coombe,
Daniel
107 Wales U19
7:25:27 4:54
52 Benz,
Pirmin
44 Badischer Radsportverban 7:25:31
4:58
53 Haest, Jasper
14 Willebrord Wil Vooruit 7:25:51
5:18
54 Leemreize, Gijs
121 Oost-Nederland
7:25:57 5:24
55 Cassaert,
Loran
109 Van Moer Logistics
7:26:06 5:33
56 de Neve,
Joerik
9 SPIE Douterloigne
7:26:51 6:18
57 Tillett,
James
103 Wales U19
7:27:11 6:38
58 Dewulf,
Maxim
158 Lares-Doltcini
7:27:29 6:56
59 de Schrijver,
Dries 68 Isorex
Cycling Team 7:27:48
7:15
60 van Schoor, Matthew
113 Van Moer Logistics
7:27:55 7:22
61 Barbierato,
Andrea 120
Lombardia Regional
7:28:45 8:12
62 Gehrmann,
Max
33 Duitsland U19
7:29:08 8:35
63 Einhaus,
Nikolas
43 Badischer Radsportverban 7:29:28
8:55
64 Spapen, Mauro
176 TWC Pijnenburg
7:29:58 9:25
65 Giesselmann,
Michel 139 Team
Nordrhein Westfalen 7:30:09
9:36
66 Schulten, Chiel
165 w.v. De IJsselstreek
7:30:35 10:02
67 Cockaert,
Kelvin
12 SPIE Douterloigne
7:31:11 10:38
68 Schmitz,
Brune
140 Team Nordrhein Westfalen 7:32:03
11:30
69 Taskinen, Julius
127 Finland U19
7:32:05 11:32
70 Hoeks,
Daan
153 WPGA
z.t.
71 Kuypers, Gerben
159 Lares-Doltcini
7:32:42 12:09
72 Burgmans,
Rick
170 Zuid-Oost-Nederland
7:33:18 12:45
73 Hassert,
Sven
73 De Jonge Renner
7:33:22 12:49
74 van Gestel,
Luuk 169
Zuid-Oost-Nederland
7:33:36 13:03
75 Baeyens,
Yorgo
133 Wielerclub Onder Ons Par 7:35:11
14:38
76 Yaroshevsky, Mark
59 U.S.A. U19
7:35:40 15:07
77 Vogel,
Alex
6 Zwitserland
7:35:55 15:22
78 Nadlinger,
Jan
2 Zwitserland
7:36:31 15:58
79 Deelstra,
Huub
192 Noord-Nederland
7:39:31 18:58
80 Nijhuis,
Sven
98 MIX1
7:40:06 19:33
81 Michielsen,
Manuel 74
De Jonge Renner
7:42:01 21:28
82 van Krimpen,
Jeroen 54
Midden-Nederland
7:44:03 23:30
|
Uitslag 4e Etappe Velzeke - Velzeke op 21 Mei
Uitslag
4e Etappe (Rit in lijn over 96 km)
VELZEKE- VELZEKE op 21 Mei 2017
Klas
Deelnemer
Ploeg
Tijd Verschil
1 150 Zijlaard,
Maikel RWC
Ahoy
* 2:26:11
2 41 Raugel, Antoine
BTWIN U19 Racing Team *
z.t.
3 63 Lilliendal, Anders
Team Herning CK Junior * z.t.
4 49 Molenaar, Alex
Midden-Nederland
z.t.
5 92 Donovan, Mark
Zappi Racing Team
2:26:24 0:13
6 39
Jolly, Maxime
BTWIN U19 Racing Team
2:26:31 0:20
7 42
Retailleau, Valentin BTWIN U19
Racing Team
z.t.
8 96 Vaughan, Jacob
Zappi Racing Team
z.t.
9 109 Cassaert, Loran
Van Moer Logistics
z.t.
10 13 van den Berg, Marijn
Willebrord Wil Vooruit
z.t.
11 119 Proserpio, Christian
Lombardia Regional
z.t.
12 56 Davis, Cole
U.S.A. U19
z.t.
13 149 Zeestraten, Stef
RWC Ahoy
z.t.
14 51 Verboom, Minne
Midden-Nederland
z.t.
15 34 Gessner, Jacob
Duitsland U19
z.t.
16 61 Tiedemann Langball,Johan Team
Herning CK Junior
z.t.
17 158 Dewulf, Maxim
Lares-Doltcini
z.t.
18 90 Vanhoof, Ward
Acrog Balen BC
z.t.
19 95 Pidcock, Thomas
Zappi Racing Team
z.t.
20 50 Wittenberg, Wim
Midden-Nederland
z.t.
21 124 Kroonen, Max
Oost-Nederland
z.t.
22 75 Kamp, Ryan
De Jonge Renner
z.t.
23 193 van den Berg, Carlo
Westland Wil Vooruit
z.t.
24 105 Price, Joshua
Wales U19
z.t.
25 123 Gademan, Sam
Oost-Nederland
z.t.
26 108 Britton, Rhys
Wales U19
z.t.
27 25 van Belle, Bas
District Zuid-Holland
z.t.
28 115 Parisini, Nicolo
Lombardia Regional
z.t.
29 67 de Broeder, Maxwell
Isorex Cycling Team
z.t.
30 169 van Gestel, Luuk
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
31 60 Schunk, Conor
U.S.A. U19
z.t.
32 33 Gehrmann, Max
Duitsland U19
z.t.
33 62 Hindsgaul Madsen, Jacon
Team Herning CK Junior
z.t.
34 134 Cromheecke, Alexander
Wielerclub Onder Ons Par z.t.
35
81 Westad, Rasmus Børset Noorwegen
U19
z.t.
36 19 Turner, Ben
HMT JLT Condor
z.t.
37 86 Vermeersch, Florian
Acrog Balen BC
z.t.
38 110 van Wilder, Ilan
Van Moer Logistics
z.t.
39 7 Pattyn, Steven
SPIE Douterloigne
z.t.
40 72 Claeys, Robbe
Isorex Cycling Team
z.t.
41 43 Einhaus, Nikolas
Badischer Radsportverban z.t.
42
82 Klevjer, Kristian
Noorwegen U19
z.t.
43 171 ten Boske, Kars
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
44 103 Tillett, James
Wales U19
z.t.
45 36 Peter, Jannis
Duitsland U19
2:27:33 1:22
46 113 van
Schoor, Matthew Van Moer
Logistics
2:27:34 1:23
47 157 Debeir,
Arno
Lares-Doltcini
2:27:37 1:26
48 107 Coombe,
Daniel
Wales U19
2:27:42 1:31
49 120
Barbierato, Andrea
Lombardia Regional
z.t.
50 68 de Schrijver, Dries
Isorex Cycling Team
2:27:50 1:39
51 44
Benz, Pirmin
Badischer Radsportverban 2:27:54
1:43
52 121 Leemreize, Gijs
Oost-Nederland
2:28:04 1:53
53 140 Schmitz,
Brune
Team Nordrhein Westfalen 2:28:24
2:13
54 91 Hartley, Lewis
Zappi Racing Team
z.t.
55 14 Haest, Jasper
Willebrord Wil Vooruit
z.t.
56 88 Daniels, Lars
Acrog Balen BC
z.t.
57 85 de Jong, Timo
Acrog Balen BC
z.t.
58 12 Cockaert, Kelvin
SPIE Douterloigne
z.t.
59 78 van Helvoirt, Koen
De Jonge Renner
z.t.
60 127 Taskinen, Julius
Finland U19
z.t.
61 73 Hassert, Sven
De Jonge Renner
z.t.
62 2 Nadlinger, Jan
Zwitserland
z.t.
63 5 Thiébaud, Valère
Zwitserland
z.t.
64 166 Bootsveld, Jelle
w.v. De IJsselstreek
z.t.
65 10 Buitendijk, Ruben
SPIE Douterloigne
z.t.
66 15 Haest, Kevin
Willebrord Wil Vooruit
2:29:05 2:54
67 194
Brabander, Nick
Westland Wil Vooruit
2:30:01 3:50
68 153 Hoeks,
Daan
WPGA
2:30:14 4:03
69 139
Giesselmann, Michel Team
Nordrhein Westfalen z.t.
70
9 de Neve, Joerik
SPIE Douterloigne
2:30:37 4:26
71 102 de Rooij,
Jesse
MIX1
2:28:24 2:13
72 59
Yaroshevsky, Mark
U.S.A. U19
2:32:56 6:45
73 98
Nijhuis, Sven
MIX1
2:34:17 8:06
74 176 Spapen,
Mauro
TWC Pijnenburg
2:34:18 8:07
75 165 Schulten,
Chiel
w.v. De IJsselstreek
2:34:21 8:10
76 74
Michielsen, Manuel De
Jonge Renner
z.t.
77 54 van Krimpen, Jeroen
Midden-Nederland
2:36:00 9:49
78 159 Kuypers,
Gerben
Lares-Doltcini
2:36:13 10:02
79 6
Vogel, Alex
Zwitserland
z.t.
80 192 Deelstra, Huub
Noord-Nederland
z.t.
81 133 Baeyens, Yorgo
Wielerclub Onder Ons Par 2:36:47
10:36
82 170 Burgmans, Rick
Zuid-Oost-Nederland
2:37:01 10:50
De gemiddelde
snelheid van de winnaar is 39.403 km/u
|
Uitslag 3e Etappe Suiskil - Sluiskil op 20 Mei
Uitslag
3e Etappe (Rit in lijn over 102,8 km)
SLUISKIL - SLUISKIL op 20 Mei 2017
Klas
Deelnemer
Ploeg
Tijd Verschil
1 108 Britton,
Rhys
Wales U19
* 2:24:10
2 115 Parisini, Nicolo
Lombardia Regional *
z.t.
3 105 Price, Joshua
Wales U19
* z.t.
4 63 Lilliendal,
Anders Team Herning CK
Junior z.t.
5 41 Raugel, Antoine
BTWIN U19 Racing Team
z.t.
6 39 Jolly, Maxime
BTWIN U19 Racing Team
z.t.
7 82 Klevjer, Kristian
Noorwegen U19
z.t.
8 194 Brabander, Nick
Westland Wil Vooruit
z.t.
9 51 Verboom, Minne
Midden-Nederland
z.t.
10 116 Vergani, Marco
Lombardia Regional
z.t.
11 126 Pluimers, Rick
Oost-Nederland
z.t.
12 186 Declercq, Mathias
Zannata-Gallo CT Menen
z.t.
13 11 Dupon, Arthur
SPIE Douterloigne
z.t.
14 96 Vaughan, Jacob
Zappi Racing Team
z.t.
15 85 de Jong, Timo
Acrog Balen BC
z.t.
16 21 Ridehalgh, Jamie
HMT JLT Condor
z.t.
17 50 Wittenberg, Wim
Midden-Nederland
z.t.
18 56 Davis, Cole
U.S.A. U19
z.t.
19 95 Pidcock, Thomas
Zappi Racing Team
z.t.
20 102 de Rooij, Jesse
MIX1
z.t.
21 13 van den Berg, Marijn
Willebrord Wil Vooruit
z.t.
22 122 Bloem, Joren
Oost-Nederland
z.t.
23 6 Vogel, Alex
Zwitserland
z.t.
24 124 Kroonen, Max
Oost-Nederland
z.t.
25 163 Weulink, Meindert
w.v. De IJsselstreek
z.t.
26 157 Debeir, Arno
Lares-Doltcini
z.t.
27 49 Molenaar, Alex
Midden-Nederland
z.t.
28 89 Vercamst, Wesley
Acrog Balen BC
z.t.
29 90 Vanhoof, Ward
Acrog Balen BC
z.t.
30 10 Buitendijk, Ruben
SPIE Douterloigne
z.t.
31 120 Barbierato, Andrea
Lombardia Regional
z.t.
32 193 van den Berg, Carlo
Westland Wil Vooruit
z.t.
33 86 Vermeersch, Florian
Acrog Balen BC
z.t.
34 170 Burgmans, Rick
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
35 79 Sekse, Runar
Noorwegen U19
z.t.
36 9 de Neve, Joerik
SPIE Douterloigne
z.t.
37 67 de Broeder, Maxwell
Isorex Cycling Team
z.t.
38 110 van Wilder, Ilan
Van Moer Logistics
z.t.
39 61 Tiedemann Langball,Johan Team
Herning CK Junior
z.t.
40 75 Kamp, Ryan
De Jonge Renner
z.t.
41 166 Bootsveld, Jelle
w.v. De IJsselstreek
z.t.
42 22 Hotson, Kieran
HMT JLT Condor
z.t.
43 19 Turner, Ben
HMT JLT Condor
z.t.
44 20 White, Charlie
HMT JLT Condor
z.t.
45 141 Stamm, Sebastian
Team Nordrhein Westfalen z.t.
46
176 Spapen, Mauro
TWC Pijnenburg
z.t.
47 42 Retailleau, Valentin
BTWIN U19 Racing Team
z.t.
48 123 Gademan, Sam
Oost-Nederland
z.t.
49 34 Gessner, Jacob
Duitsland U19
z.t.
50 45 Heiduk, Kim Alexander
Badischer Radsportverban z.t.
51
119 Proserpio, Christian Lombardia
Regional
z.t.
52 88 Daniels, Lars
Acrog Balen BC
z.t.
53 14 Haest, Jasper
Willebrord Wil Vooruit
z.t.
54 151 Broex, Victor
WPGA
z.t.
55 188 Vester, Sebastian
Noord-Nederland
z.t.
56 111 Oreel, Lars
Van Moer Logistics
z.t.
57 15 Haest, Kevin
Willebrord Wil Vooruit
z.t.
58 92 Donovan, Mark
Zappi Racing Team
z.t.
59 134 Cromheecke, Alexander
Wielerclub Onder Ons Par z.t.
60
165 Schulten, Chiel
w.v. De IJsselstreek
z.t.
61 139 Giesselmann, Michel
Team Nordrhein Westfalen z.t.
62
171 ten Boske, Kars
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
63 60 Schunk, Conor
U.S.A. U19
z.t.
64 117 Puppio, Antonio
Lombardia Regional
z.t.
65 33 Gehrmann, Max
Duitsland U19
z.t.
66 173 van den Aarssen, Jurgen
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
67 148 Verhoeff, Stefan
RWC Ahoy
z.t.
68 81 Westad, Rasmus Børset
Noorwegen U19
z.t.
69 103 Tillett, James
Wales U19
z.t.
70 23 Draper, William
HMT JLT Condor
z.t.
71 101 Trofimovs, Deniss
MIX1
z.t.
72 184 de Jong, Remco
Zannata-Gallo CT Menen
z.t.
73 7 Pattyn, Steven
SPIE Douterloigne
z.t.
74 156 Veenhoven, Rick
WPGA
z.t.
75 73 Hassert, Sven
De Jonge Renner
z.t.
76 113 van Schoor, Matthew
Van Moer Logistics
z.t.
77 25 van Belle, Bas
District Zuid-Holland
z.t.
78 78 van Helvoirt, Koen
De Jonge Renner
z.t.
79 68 de Schrijver, Dries
Isorex Cycling Team
z.t.
80 127 Taskinen, Julius
Finland U19
z.t.
81 172 van Esch, Jarno
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
82 91 Hartley, Lewis
Zappi Racing Team
z.t.
83 87 Fivé, Trystan
Acrog Balen BC
z.t.
84 142 Westhoff, David
Team Nordrhein Westfalen z.t.
85
77 Räkers, Martijn
De Jonge Renner
z.t.
86 38 Degrutere, Corentin
BTWIN U19 Racing Team
z.t.
87 159 Kuypers, Gerben
Lares-Doltcini
z.t.
88 93 Wright, Jack
Zappi Racing Team
z.t.
89 140 Schmitz, Brune
Team Nordrhein Westfalen z.t.
90
189 Steenhof, Mitchel
Noord-Nederland
z.t.
91 158 Dewulf, Maxim
Lares-Doltcini
z.t.
92 72 Claeys, Robbe
Isorex Cycling Team
2:24:27 0:17
93 109 Cassaert,
Loran
Van Moer Logistics
2:24:49 0:39
94 146 Hordijk,
Casper
RWC Ahoy
2:24:50 0:40
95 16
Blummel, Robin
Willebrord Wil Vooruit
2:25:00 0:50
96 143 Klein,
Philip
Team Nordrhein Westfalen z.t.
97
180 Macleod, Callum
TWC Pijnenburg
z.t.
98 192 Deelstra, Huub
Noord-Nederland
2:25:28 1:18
99 18 van
Rijsbergen, Ties Willebrord Wil
Vooruit 2:25:41
1:31
100 31 Brückner, Rico
Duitsland U19
z.t.
101 177 van de Wouw, Ino
TWC Pijnenburg
z.t.
102 46 Hund, Philip
Badischer Radsportverban z.t.
103
150 Zijlaard, Maikel
RWC Ahoy
z.t.
104 47 Lippmann, Axel
Badischer Radsportverban z.t.
105
149 Zeestraten, Stef
RWC Ahoy
z.t.
106 5 Thiébaud, Valère
Zwitserland
z.t.
107 43 Einhaus, Nikolas
Badischer Radsportverban z.t.
108
62 Hindsgaul Madsen, Jacon Team Herning CK
Junior z.t.
109
97 de Nijs, Maarten
MIX1
2:25:45 1:35
110 128 Kolehmainen,
Otto Finland
U19
2:25:48 1:38
111 8
Rønning, Vebjørn
SPIE Douterloigne
2:25:49 1:39
112 107 Coombe,
Daniel
Wales U19
2:25:55 1:45
113 121 Leemreize,
Gijs
Oost-Nederland
2:26:00 1:50
114 35 Richter,
Elias
Duitsland U19
2:26:10 2:00
115 44 Benz,
Pirmin
Badischer Radsportverban z.t.
116
133 Baeyens, Yorgo
Wielerclub Onder Ons Par 2:26:13
2:03
117 196 Meerbeek, Markus
Westland Wil Vooruit
z.t.
118 104 Tillett, Samuel
Wales U19
z.t.
119 131 Lahti, Sampo
Finland U19
z.t.
120 167 Prins, Bram
w.v. De IJsselstreek
z.t.
121 59 Yaroshevsky, Mark
U.S.A. U19
z.t.
122 144 Kulbe, Lars
Team Nordrhein Westfalen z.t.
123
138 Volkaert, Jonas
Wielerclub Onder Ons Par z.t.
124
135 Kerremans, Ben
Wielerclub Onder Ons Par z.t.
125
114 Cappan, Lennert
Van Moer Logistics
z.t.
126 36 Peter, Jannis
Duitsland U19
z.t.
127 136 Lauwens, Feddrik
Wielerclub Onder Ons Par z.t.
128
83 Haugen, Audun
Noorwegen U19
z.t.
129 1 Genini, Mauro
Zwitserland
z.t.
130 118 Fantoni, Matteo
Lombardia Regional
z.t.
131 12 Cockaert, Kelvin
SPIE Douterloigne
z.t.
132 183 Broos, Alain
Zannata-Gallo CT Menen
2:26:25 2:15
133 182 Vercruysse,
Bryan
Zannata-Gallo CT Menen
2:28:19 4:09
134 54 van
Krimpen, Jeroen
Midden-Nederland
z.t.
135 32 Dik, Calvin
Duitsland U19
2:28:43 4:33
136 98 Nijhuis,
Sven
MIX1
2:29:52 5:42
137 94 Gillett,
Harry
Zappi Racing Team
z.t.
138 187 de Haan, Sven
Noord-Nederland
z.t.
139 153 Hoeks, Daan
WPGA
z.t.
140 169 van Gestel, Luuk
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
141 64 Fris Lofstedt, Peter
Team Herning CK Junior
z.t.
142 168 Naberman, Tim
w.v. De IJsselstreek
2:29:57 5:47
143 71 de
Geyter, Jelle
Isorex Cycling Team
2:31:07 6:57
144 84 Eide,
Mikkel
Noorwegen U19
2:32:25 8:15
145 3
Bachmann, Laurin
Zwitserland
z.t.
146 125 Kwak, Beer
Oost-Nederland
z.t.
147 198 Vijverberg, Sven
Westland Wil Vooruit
2:32:28 8:18
148 76 Pieters,
Bram
De Jonge Renner
2:32:44 8:34
149 74
Michielsen, Manuel De
Jonge Renner
z.t.
150 53 Buijs, Leon
Midden-Nederland
z.t.
151 48 Weispfennig, Nils
Badischer Radsportverban 2:32:58
8:48
152 37 Faure, Louis
BTWIN U19 Racing Team
2:33:02 8:52
153 174 Dirven,
Roy
Zuid-Oost-Nederland
2:35:44 11:34
154 28 van der Touw,
Milan District
Zuid-Holland
z.t.
155 26 de Groot, Noah
District Zuid-Holland
z.t.
156 2 Nadlinger, Jan
Zwitserland
2:36:47 12:37
157 197 Stijger,
Frank
Westland Wil Vooruit
2:36:52 12:42
158 175 Celi,
Harm
TWC Pijnenburg
2:37:04 12:54
Uit de wedstrijd:
De
gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.784 km/u
|
Uitslag 2e Etappe Axel - Axel (Tijdrit) op 20 Mei
Uitslag
2e Etappe (Individuele tijdrit over 11,1
km)
AXEL - AXEL op 20 Mei 2017
Klas
Naam
Deelnr Ploeg T i j
d Verschil Km/u
1 Zijlaard, Maikel
150 RWC
13:30.49
49.304
2 Vanhoof, Ward
90 BAL
13:41.89 11.40
48.620
3 Michielsen, Manuel
74 DJR
13:46.48 15.99
48.350
4 Pidcock, Thomas
95 ZAP
13:47.10 16.61
48.313
5 Cassaert, Loran
109 VML
13:48.86 18.37
48.211
6 van Wilder, Ilan
110 VML
13:49.11 18.62
48.196
7 Raugel, Antoine
41 BTW
13:53.90 23.41
47.919
8 Molenaar, Alex
49 MID
13:57.40 26.91
47.719
9 Larson, Bjorn
57 USA
13:57.95 27.46
47.688
10 Rønning, Vebjørn
8 SPI
13:59.30 28.81
47.611
11 Verboom, Minne
51 MID
14:00.68 30.19
47.533
12 Oreel, Lars
111 VML
14:01.05 30.56
47.512
13 Tiedemann Langball,Johan
61 HER
14:02.00 31.51
47.458
14 Gessner, Jacob
34 GER
14:02.31 31.82
47.441
15 Britton, Rhys
108 WAL
14:02.45 31.96
47.433
16 Puppio, Antonio
117 LOM
14:02.87 32.38
47.409
17 Klevjer, Kristian
82 NOR
14:03.58 33.09
47.370
18 Thiébaud, Valère
5 SUI
14:06.18 35.69
47.224
19 Blummel, Robin
16 WWV
14:08.14 37.65
47.115
20 Haugen, Audun
83 NOR
14:10.18 39.69
47.002
21 Hindsgaul Madsen, Jacon
62 HER
14:10.98 40.49
46.958
22 Turner, Ben
19 HMT
14:11.40 40.91
46.934
23 Broos, Alain
183 ZAN
14:14.44 43.95
46.767
24 Hotson, Kieran
22 HMT
14:15.24 44.75
46.724
25 Vaughan, Jacob
96 ZAP
14:17.66 47.17
46.592
26 van Belle, Bas
25 ZHO
14:20.65 50.16
46.430
27 Buitendijk, Ruben
10 SPI
14:20.72 50.23
46.426
28 Wright, Jack
93 ZAP
14:21.00 50.51
46.411
29 Brabander, Nick
194 WES
14:21.12 50.63
46.405
30 Vogel, Alex
6 SUI
14:22.14 51.65
46.350
31 van den Berg, Carlo
193 WES
14:23.59 53.10
46.272
32 Lippmann, Axel
47 BAD
14:23.69 53.20
46.267
33 de Jong, Remco
184 ZAN
14:23.75 53.26
46.263
33 Faure, Louis
37 BTW
z.t.
35 Bootsveld, Jelle
166 IJS
14:23.93 53.44
46.254
36 Vodicka, Camden
55 USA
14:25.05 54.56
46.194
37 Deelstra, Huub
192 NNL
14:26.46 55.97
46.119
38 Wittenberg, Wim
50 MID
14:26.79 56.30
46.101
39 Räkers, Martijn
77 DJR
14:27.47 56.98
46.065
40 Weispfennig, Nils
48 BAD
14:27.50 57.01
46.063
41 Nadlinger, Jan
2 SUI
14:27.72 57.23
46.052
42 Richter, Elias
35 GER
14:28.19 57.70
46.027
43 Peter, Jannis
36 GER
14:28.70 58.21
46.000
44 Kroonen, Max
124 ONL
14:28.90 58.41
45.989
45 Retailleau, Valentin
42 BTW
14:29.33 58.84
45.966
46 Vercamst, Wesley
89 BAL
14:29.67 59.18
45.948
47 Cappan, Lennert
114 VML
14:30.18 59.69
45.922
48 Davis, Cole
56 USA
14:30.29 59.80
45.916
49 Parisini, Nicolo
115 LOM
14:31.08 1:00.59 45.874
50
Heiduk, Kim Alexander 45
BAD
14:31.28 1:00.79 45.864
51
Draper, William
23 HMT
14:31.71 1:01.22 45.841
52
de Rooij, Jesse
102 MIX
14:32.19 1:01.70 45.816
53
Daniels, Lars
88 BAL
14:32.23 1:01.74 45.814
54
Schunk, Conor
60 USA
14:33.07 1:02.58 45.770
55
Cromheecke, Alexander 134
WCP
14:33.51 1:03.02 45.746
56
Eide, Mikkel
84 NOR
14:33.83 1:03.34 45.730
57
Claeys, Arno
69 ISO
14:34.41 1:03.92 45.699
58
Benz, Pirmin
44 BAD
14:34.92 1:04.43 45.673
59
van Rijsbergen, Ties
18 WWV
14:36.47 1:05.98 45.592
60
van den Berg, Marijn
13 WWV
14:36.94 1:06.45 45.568
61
Spapen, Mauro
176 TWC
14:37.64 1:07.15 45.531
62
de Schrijver, Dries
68 ISO
14:38.08 1:07.59 45.508
63
Donovan, Mark
92 ZAP
14:38.30 1:07.81 45.497
64
Lauwens, Feddrik
136 WCP
14:38.58 1:08.09 45.482
65
Bloem, Joren
122 ONL
14:39.03 1:08.54 45.459
66
White, Charlie
20 HMT
14:39.23 1:08.74 45.449
67
van Gestel, Luuk
169 ZON
14:40.05 1:09.56 45.407
68
Dik, Calvin
32 GER
14:40.45 1:09.96 45.386
69
Gademan, Sam
123 ONL
14:40.62 1:10.13 45.377
70
de Broeder, Maxwell
67 ISO
14:40.69 1:10.20 45.374
71
Tolhoek, Ezra
17 WWV
14:41.28 1:10.79 45.343
72
Ender, Robin
4 SUI
14:41.41 1:10.92 45.336
73
Westhoff, David
142 NRW
14:41.43 1:10.94 45.335
74
Giesselmann, Michel
139 NRW
14:41.66 1:11.17 45.324
75
Naberman, Tim
168 IJS
14:41.68 1:11.19 45.323
76
Gehrmann, Max
33 GER
14:42.58 1:12.09 45.276
77
Vercruysse, Bryan
182 ZAN
14:43.04 1:12.55 45.253
78
Dupon, Arthur
11 SPI
14:43.52 1:13.03 45.228
79
Claeys, Robbe
72 ISO
14:43.61 1:13.12 45.224
80
Tillett, Samuel
104 WAL
14:44.07 1:13.58 45.200
81
Ridehalgh, Jamie
21 HMT
14:44.13 1:13.64 45.197
82
Kamp, Ryan
75 DJR
14:44.44 1:13.95 45.181
83
Heldahl, Sebastian D. 80
NOR
14:45.05 1:14.56 45.150
84
Haest, Jasper
14 WWV
14:46.44 1:15.95 45.079
85
Nijhuis, Sven
98 MIX
14:47.01 1:16.52 45.050
86
de Jong, Timo
85 BAL
14:47.04 1:16.55 45.049
87
Fantoni, Matteo
118 LOM
14:47.15 1:16.66 45.043
87
Brückner, Rico
31 GER
z.t.
89 Debeir, Arno
157 DOL
14:48.00 1:17.51 45.000
90
Price, Joshua
105 WAL
14:48.43 1:17.94 44.978
91
Zeestraten, Stef
149 RWC
14:48.55 1:18.06 44.972
92
Verhoeff, Stefan
148 RWC
14:48.63 1:18.14 44.968
93
Proserpio, Christian 119
LOM
14:50.39 1:19.90 44.879
94
Hassert, Sven
73 DJR
14:50.40 1:19.91 44.879
95
Jolly, Maxime
39 BTW
14:50.72 1:20.23 44.863
96
Haest, Kevin
15 WWV
14:51.01 1:20.52 44.848
97
Genini, Mauro
1 SUI
14:52.09 1:21.60 44.794
98
Kolehmainen, Otto
128 FIN
14:53.77 1:23.28 44.709
99
Vester, Sebastian
188 NNL
14:53.90 1:23.41 44.703
100
Kulbe, Lars
144 NRW
14:54.82 1:24.33 44.657
101
Broex, Victor
151 WPG
14:56.12 1:25.63 44.592
102
ten Boske, Kars
171 ZON
14:56.36 1:25.87 44.580
103
Macleod, Callum
180 TWC
14:56.45 1:25.96 44.576
104
Coombe, Daniel
107 WAL
14:57.50 1:27.01 44.524
105
Vijverberg, Sven
198 WES
14:58.10 1:27.61 44.494
106
Vermeersch, Florian
86 BAL
14:59.36 1:28.87 44.432
107
Cockaert, Kelvin
12 SPI
14:59.40 1:28.91 44.430
108
Hartley, Lewis
91 ZAP
14:59.54 1:29.05 44.423
109
Sekse, Runar
79 NOR
14:59.61 1:29.12 44.419
110
Leemreize, Gijs
121 ONL
15:00.44 1:29.95 44.378
111
Fivé, Trystan
87 BAL
15:01.64 1:31.15 44.319
112
van Schoor, Matthew
113 VML
15:01.84 1:31.35 44.309
113
Lilliendal, Anders
63 HER
15:02.81 1:32.32 44.262
114
Schmitz, Brune
140 NRW
15:03.52 1:33.03 44.227
115
Stamm, Sebastian
141 NRW
15:03.69 1:33.20 44.219
116
Westad, Rasmus Børset 81
NOR
15:04.21 1:33.72 44.193
117
Celi, Harm
175 TWC
15:05.26 1:34.77 44.142
118
Taskinen, Julius
127 FIN
15:05.32 1:34.83 44.139
119
Kwak, Beer
125 ONL
15:05.77 1:35.28 44.117
120
Hoeks, Daan
153 WPG
15:06.81 1:36.32 44.067
121
Pluimers, Rick
126 ONL
15:07.19 1:36.70 44.048
122
Dirven, Roy
174 ZON
15:07.62 1:37.13 44.027
123
de Neve, Joerik
9 SPI
15:11.33 1:40.84 43.848
124
van Esch, Jarno
172 ZON
15:11.55 1:41.06 43.837
125
Schulten, Chiel
165 IJS
15:11.69 1:41.20 43.831
126
van de Wouw, Ino
177 TWC
15:12.38 1:41.89 43.798
127
van Krimpen, Jeroen
54 MID
15:13.13 1:42.64 43.762
128
Weulink, Meindert
163 IJS
15:14.12 1:43.63 43.714
129
Burgmans, Rick
170 ZON
15:14.50 1:44.01 43.696
130
Torrie, Timothy
24 HMT
15:14.87 1:44.38 43.678
131
Lapeira, Paul
40 BTW
15:15.15 1:44.66 43.665
132
Burnett, Brecon
106 WAL
15:15.21 1:44.72 43.662
133
Pattyn, Steven
7 SPI
15:17.20 1:46.71 43.567
134
de Groot, Noah
26 ZHO
15:18.04 1:47.55 43.528
135
Bachmann, Laurin
3 SUI
15:18.33 1:47.84 43.514
136
Baeyens, Yorgo
133 WCP
15:18.68 1:48.19 43.497
137
Steenhof, Mitchel
189 NNL
15:20.67 1:50.18 43.403
138
Volkaert, Jonas
138 WCP
15:21.88 1:51.39 43.346
139
Yaroshevsky, Mark
59 USA
15:21.95 1:51.46 43.343
140
van den Aarssen, Jurgen 173 ZON
15:22.49 1:52.00 43.318
141
Tillett, James
103 WAL
15:22.59 1:52.10 43.313
142
Dewulf, Maxim
158 DOL
15:25.91 1:55.42 43.158
143
Stijger, Frank
197 WES
15:26.52 1:56.03 43.129
144
Kuypers, Gerben
159 DOL
15:26.68 1:56.19 43.122
145
Fris Lofstedt, Peter
64 HER
15:29.91 1:59.42 42.972
146
de Haan, Sven
187 NNL
15:31.81 2:01.32 42.884
147
Prins, Bram
167 IJS
15:32.13 2:01.64 42.870
148
Declercq, Mathias
186 ZAN
15:32.50 2:02.01 42.853
149
Einhaus, Nikolas
43 BAD
15:34.40 2:03.91 42.765
150
Lahti, Sampo
131 FIN
15:39.21 2:08.72 42.546
151
Trofimovs, Deniss
101 MIX
15:40.79 2:10.30 42.475
152
Hordijk, Casper
146 RWC
15:41.15 2:10.66 42.459
153
Brusche, Justin
152 WPG
15:41.90 2:11.41 42.425
154
Hund, Philip
46 BAD
15:43.05 2:12.56 42.373
155
Barbierato, Andrea
120 LOM
15:43.67 2:13.18 42.345
156
Pieters, Bram
76 DJR
15:43.92 2:13.43 42.334
157
van der Touw, Milan
28 ZHO
15:46.25 2:15.76 42.230
158
Degrutere, Corentin
38 BTW
15:46.66 2:16.17 42.212
159
de Nijs, Maarten
97 MIX
15:47.23 2:16.74 42.186
160
Segers, Bart
154 WPG
15:49.60 2:19.11 42.081
161
de Geyter, Jelle
71 ISO
15:51.00 2:20.51 42.019
162
Vergani, Marco
116 LOM
15:53.86 2:23.37 41.893
163
van Helvoirt, Koen
78 DJR
15:54.71 2:24.22 41.856
164
Buijs, Leon
53 MID
16:00.91 2:30.42 41.586
165
Meerbeek, Markus
196 WES
16:02.76 2:32.27 41.506
166
Gillett, Harry
94 ZAP
16:05.18 2:34.69 41.402
167
Veenhoven, Rick
156 WPG
16:08.96 2:38.47 41.240
168
Kerremans, Ben
135 WCP
16:13.78 2:43.29 41.036
169
Klein, Philip
143 NRW
16:18.32 2:47.83 40.846
170
Runhaar, Jochem
100 MIX
16:24.57 2:54.08 40.586
171
Karstel, Twan
147 RWC
17:10.88 3:40.39 38.763
.
|
Uitslag 1e Etappe (Rit in lijn over 101,7
km)
AXEL - AXEL op 19 Mei 2017
Klas
Deelnemer
Ploeg
Tijd Verschil
1 61 Tiedemann
Langball,Johan Team Herning CK Junior *
2:16:15
2 56 Davis, Cole
U.S.A. U19
* z.t.
3 16 Blummel,
Robin
Willebrord Wil Vooruit * z.t.
4 49 Molenaar, Alex
Midden-Nederland
2:16:17 0:02
5 42
Retailleau, Valentin BTWIN U19
Racing Team
2:16:41 0:26
6 118 Fantoni,
Matteo
Lombardia Regional
z.t.
7 90 Vanhoof, Ward
Acrog Balen BC
z.t.
8 89 Vercamst, Wesley
Acrog Balen BC
2:16:53 0:38
9 96
Vaughan, Jacob
Zappi Racing Team
z.t.
10 108 Britton, Rhys
Wales U19
z.t.
11 51 Verboom, Minne
Midden-Nederland
z.t.
12 82 Klevjer, Kristian
Noorwegen U19
z.t.
13 110 van Wilder, Ilan
Van Moer Logistics
z.t.
14 194 Brabander, Nick
Westland Wil Vooruit
z.t.
15 115 Parisini, Nicolo
Lombardia Regional
z.t.
16 75 Kamp, Ryan
De Jonge Renner
z.t.
17 176 Spapen, Mauro
TWC Pijnenburg
z.t.
18 124 Kroonen, Max
Oost-Nederland
z.t.
19 126 Pluimers, Rick
Oost-Nederland
z.t.
20 102 de Rooij, Jesse
MIX1
z.t.
21 170 Burgmans, Rick
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
22 11 Dupon, Arthur
SPIE Douterloigne
z.t.
23 157 Debeir, Arno
Lares-Doltcini
z.t.
24 15 Haest, Kevin
Willebrord Wil Vooruit
z.t.
25 63 Lilliendal, Anders
Team Herning CK Junior
z.t.
26 167 Prins, Bram
w.v. De IJsselstreek
z.t.
27 163 Weulink, Meindert
w.v. De IJsselstreek
z.t.
28 50 Wittenberg, Wim
Midden-Nederland
z.t.
29 153 Hoeks, Daan
WPGA
z.t.
30 45 Heiduk, Kim Alexander
Badischer Radsportverban z.t.
31
10 Buitendijk, Ruben
SPIE Douterloigne
z.t.
32 21 Ridehalgh, Jamie
HMT JLT Condor
z.t.
33 34 Gessner, Jacob
Duitsland U19
z.t.
34 119 Proserpio, Christian
Lombardia Regional
z.t.
35 95 Pidcock, Thomas
Zappi Racing Team
z.t.
36 188 Vester, Sebastian
Noord-Nederland
z.t.
37 138 Volkaert, Jonas
Wielerclub Onder Ons Par z.t.
38
165 Schulten, Chiel
w.v. De IJsselstreek
z.t.
39 88 Daniels, Lars
Acrog Balen BC
z.t.
40 13 van den Berg, Marijn
Willebrord Wil Vooruit
z.t.
41 87 Fivé, Trystan
Acrog Balen BC
z.t.
42 72 Claeys, Robbe
Isorex Cycling Team
z.t.
43 86 Vermeersch, Florian
Acrog Balen BC
z.t.
44 78 van Helvoirt, Koen
De Jonge Renner
z.t.
45 193 van den Berg, Carlo
Westland Wil Vooruit
z.t.
46 123 Gademan, Sam
Oost-Nederland
z.t.
47 37 Faure, Louis
BTWIN U19 Racing Team
z.t.
48 39 Jolly, Maxime
BTWIN U19 Racing Team
z.t.
49 148 Verhoeff, Stefan
RWC Ahoy
z.t.
50 71 de Geyter, Jelle
Isorex Cycling Team
z.t.
51 122 Bloem, Joren
Oost-Nederland
z.t.
52 19 Turner, Ben
HMT JLT Condor
z.t.
53 150 Zijlaard, Maikel
RWC Ahoy
z.t.
54 166 Bootsveld, Jelle
w.v. De IJsselstreek
z.t.
55 81 Westad, Rasmus Børset
Noorwegen U19
z.t.
56 146 Hordijk, Casper
RWC Ahoy
z.t.
57 67 de Broeder, Maxwell
Isorex Cycling Team
z.t.
58 142 Westhoff, David
Team Nordrhein Westfalen z.t.
59
133 Baeyens, Yorgo
Wielerclub Onder Ons Par z.t.
60
117 Puppio, Antonio
Lombardia Regional
z.t.
61 152 Brusche, Justin
WPGA
z.t.
62 198 Vijverberg, Sven
Westland Wil Vooruit
z.t.
63 151 Broex, Victor
WPGA
z.t.
64 2 Nadlinger, Jan
Zwitserland
z.t.
65 23 Draper, William
HMT JLT Condor
z.t.
66 105 Price, Joshua
Wales U19
z.t.
67 168 Naberman, Tim
w.v. De IJsselstreek
z.t.
68 91 Hartley, Lewis
Zappi Racing Team
z.t.
69 1 Genini, Mauro
Zwitserland
z.t.
70 18 van Rijsbergen, Ties
Willebrord Wil Vooruit
z.t.
71 84 Eide, Mikkel
Noorwegen U19
z.t.
72 189 Steenhof, Mitchel
Noord-Nederland
z.t.
73 83 Haugen, Audun
Noorwegen U19
z.t.
74 104 Tillett, Samuel
Wales U19
2:17:09 0:54
75 25 van
Belle, Bas
District Zuid-Holland
2:17:13 0:58
76 159 Kuypers,
Gerben
Lares-Doltcini
2:17:17 1:02
77 97 de
Nijs, Maarten
MIX1
z.t.
78 8 Rønning, Vebjørn
SPIE Douterloigne
z.t.
79 94 Gillett, Harry
Zappi Racing Team
2:17:19 1:04
80 114 Cappan,
Lennert
Van Moer Logistics
2:17:22 1:07
81 121
Leemreize, Gijs
Oost-Nederland
z.t.
82 101 Trofimovs, Deniss
MIX1
z.t.
83 9 de Neve, Joerik
SPIE Douterloigne
2:17:24 1:09
84 57
Larson, Bjorn
U.S.A. U19
2:17:26 1:11
85 60
Schunk, Conor
U.S.A. U19
z.t.
86 40 Lapeira, Paul
BTWIN U19 Racing Team
z.t.
87 197 Stijger, Frank
Westland Wil Vooruit
z.t.
88 149 Zeestraten, Stef
RWC Ahoy
z.t.
89 79 Sekse, Runar
Noorwegen U19
z.t.
90 156 Veenhoven, Rick
WPGA
z.t.
91 62 Hindsgaul Madsen, Jacon
Team Herning CK Junior
z.t.
92 48 Weispfennig, Nils
Badischer Radsportverban z.t.
93
85 de Jong, Timo
Acrog Balen BC
2:17:30 1:15
94 134
Cromheecke, Alexander Wielerclub Onder
Ons Par z.t.
95 184 de
Jong, Remco
Zannata-Gallo CT Menen
z.t.
96 24 Torrie, Timothy
HMT JLT Condor
2:17:39 1:24
97 171 ten
Boske, Kars
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
98 5 Thiébaud, Valère
Zwitserland
z.t.
99 22 Hotson, Kieran
HMT JLT Condor
z.t.
100 47 Lippmann, Axel
Badischer Radsportverban 2:17:42
1:27
101 196 Meerbeek, Markus
Westland Wil Vooruit
2:17:43 1:28
102 77 Räkers,
Martijn
De Jonge Renner
z.t.
103 172 van Esch, Jarno
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
104 20 White, Charlie
HMT JLT Condor
2:16:53 0:38
105 44 Benz,
Pirmin
Badischer Radsportverban z.t.
106
175 Celi, Harm
TWC Pijnenburg
z.t.
107 7 Pattyn, Steven
SPIE Douterloigne
2:18:31 2:16
108 14 Haest,
Jasper
Willebrord Wil Vooruit
z.t.
109 92 Donovan, Mark
Zappi Racing Team
2:16:53 0:38
110 53 Buijs,
Leon
Midden-Nederland
z.t.
111 141 Stamm, Sebastian
Team Nordrhein Westfalen z.t.
112
36 Peter, Jannis
Duitsland U19
z.t.
113 107 Coombe, Daniel
Wales U19
z.t.
114 41 Raugel, Antoine
BTWIN U19 Racing Team
2:20:47 4:32
115 186 Declercq,
Mathias
Zannata-Gallo CT Menen
2:20:55 4:40
116 136 Lauwens,
Feddrik
Wielerclub Onder Ons Par z.t.
117
109 Cassaert, Loran
Van Moer Logistics
2:20:58 4:43
118 182 Vercruysse,
Bryan
Zannata-Gallo CT Menen
z.t.
119 80 Heldahl, Sebastian D.
Noorwegen U19
2:21:03 4:48
120 139 Giesselmann,
Michel Team Nordrhein
Westfalen 2:21:04
4:49
121 103 Tillett, James
Wales U19
2:21:08 4:53
122 111 Oreel,
Lars
Van Moer Logistics
2:21:10 4:55
123 46 Hund,
Philip
Badischer Radsportverban z.t.
124
59 Yaroshevsky, Mark
U.S.A. U19
z.t.
125 74 Michielsen, Manuel
De Jonge Renner
z.t.
126 98 Nijhuis, Sven
MIX1
z.t.
127 26 de Groot, Noah
District Zuid-Holland
z.t.
128 154 Segers, Bart
WPGA
z.t.
129 6 Vogel, Alex
Zwitserland
z.t.
130 120 Barbierato, Andrea
Lombardia Regional
z.t.
131 93 Wright, Jack
Zappi Racing Team
z.t.
132 113 van Schoor, Matthew
Van Moer Logistics
z.t.
133 116 Vergani, Marco
Lombardia Regional
z.t.
134 69 Claeys, Arno
Isorex Cycling Team
z.t.
135 68 de Schrijver, Dries
Isorex Cycling Team
z.t.
136 183 Broos, Alain
Zannata-Gallo CT Menen
2:21:20 5:05
137 28 van der
Touw, Milan District
Zuid-Holland
z.t.
138 180 Macleod, Callum
TWC Pijnenburg
z.t.
139 158 Dewulf, Maxim
Lares-Doltcini
2:21:23 5:08
140 35 Richter,
Elias
Duitsland U19
2:21:26 5:11
141 187 de Haan,
Sven
Noord-Nederland
2:21:27 5:12
142 125 Kwak,
Beer
Oost-Nederland
z.t.
143 64 Fris Lofstedt, Peter
Team Herning CK Junior
2:21:31 5:16
144 12 Cockaert,
Kelvin
SPIE Douterloigne
2:21:35 5:20
145 174 Dirven,
Roy
Zuid-Oost-Nederland
2:21:42 5:27
146 43 Einhaus,
Nikolas
Badischer Radsportverban z.t.
147
173 van den Aarssen, Jurgen
Zuid-Oost-Nederland
z.t.
148 169 van Gestel, Luuk
Zuid-Oost-Nederland
2:22:33 6:18
149 192 Deelstra,
Huub
Noord-Nederland
2:23:24 7:09
150 38
Degrutere, Corentin BTWIN
U19 Racing Team
2:23:27 7:12
151 32 Dik,
Calvin
Duitsland U19
2:23:45 7:30
152 33 Gehrmann,
Max
Duitsland U19
z.t.
153 144 Kulbe, Lars
Team Nordrhein Westfalen 2:24:26
8:11
154 106 Burnett, Brecon
Wales U19
z.t.
155 17 Tolhoek, Ezra
Willebrord Wil Vooruit
z.t.
156 128 Kolehmainen, Otto
Finland U19
z.t.
157 4 Ender, Robin
Zwitserland
z.t.
158 3 Bachmann, Laurin
Zwitserland
z.t.
159 76 Pieters, Bram
De Jonge Renner
z.t.
160 127 Taskinen, Julius
Finland U19
z.t.
161 31 Brückner, Rico
Duitsland U19
z.t.
162 140 Schmitz, Brune
Team Nordrhein Westfalen z.t.
163
131 Lahti, Sampo
Finland U19
z.t.
164 55 Vodicka, Camden
U.S.A. U19
z.t.
165 135 Kerremans, Ben
Wielerclub Onder Ons Par z.t.
166
54 van Krimpen, Jeroen
Midden-Nederland
2:24:31 8:16
167 143 Klein,
Philip
Team Nordrhein Westfalen 2:24:33
8:18
168 100 Runhaar, Jochem
MIX1
2:25:24 9:09
169 177 van de Wouw,
Ino TWC
Pijnenburg
z.t.
170 147 Karstel, Twan
RWC Ahoy
2:25:27 9:12
171 73 Hassert,
Sven
De Jonge Renner
2:25:58 9:43
Uit de wedstrijd:
27 Schuller, Mickey
District Zuid-Holland Strijd
gestaakt
52 Kaak,
Riis
Midden-Nederland
Strijd gestaakt
58 Boots,
Kendrick
U.S.A. U19
Strijd gestaakt
65 Nybo Eriksen,
Frederik Team Herning CK Junior
Strijd gestaakt
66 Aarslev,
Lauris
Team Herning CK Junior Niet gestart
70 Gyselen, Thijs
Isorex Cycling Team
Strijd gestaakt
99 de Munnik,
Nick
MIX1
Strijd gestaakt
112 Coveliers,
Seppe Van
Moer Logistics
Strijd gestaakt
130 Vainio,
Roope
Finland U19
Strijd gestaakt
132 Sundfors,
Jonathan Finland
U19
Strijd gestaakt
137 Snels,
Robbe
Wielerclub Onder Ons Par Strijd gestaakt
145 van Hooff, Johannes RWC
Ahoy
Strijd gestaakt
160 Sprangers,
Lloyd
Lares-Doltcini
Strijd gestaakt
164 Harmeling,
Sten
w.v. De IJsselstreek Strijd
gestaakt
178 de Jong, Frank
TWC Pijnenburg
Strijd gestaakt
179 Ridehalgh,
Alex
TWC Pijnenburg
Strijd gestaakt
181 Tack,
Jan-Emiel
Zannata-Gallo CT Menen Niet gestart
185 Vandendriessche, Stef Zannata-Gallo
CT Menen Strijd gestaakt
190 Hoekstra, Ingmar
Noord-Nederland
Strijd gestaakt
191 Lanting,
Sybren
Noord-Nederland
Strijd gestaakt
195 de Kort,
Stijn
Westland Wil Vooruit Strijd
gestaakt
De gemiddelde snelheid van de winnaar is
44.785 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 10s 2e: 6s 3e: 4s
|
|
|
|