|
|
Beesel
MTB
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Mika
Bouman
|
RIJSWIJK
|
2
|
Chris
van Dijk
|
EDE
|
3
|
Tom
Schellekens
|
SCHIJNDEL
|
4
|
Pepijn
van Elzakker
|
GILZE
|
5
|
Pim
Funken
|
ASSEN
|
6
|
Dies
Moelker
|
KLOETINGE
|
7
|
Rick
Bos
|
OOSTERWOLDE
|
8
|
Mitch
ter Laak
|
DEN
HOORN
|
9
|
Kane
Reekers
|
OLDENZAAL
|
10
|
Ruben
Kortleve
|
HAVELTE
|
11
|
Jordi
van Heijst
|
DEN
DUNGEN
|
12
|
Yanick
de Vos
|
VALKENSWAARD
|
13
|
Bas
van der Burg
|
BERGSCHENHOEK
|
14
|
Jim
Struwer
|
DE
LIER
|
15
|
Jelle
den Hartog
|
HOORNAAR
|
16
|
Thijs
Hazekamp
|
ZOETERMEER
|
17
|
Omar
Koudijs
|
LAREN
NH
|
18
|
Tom
Houmes
|
WISSENKERKE
|
19
|
Leroy
van Boven
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
20
|
Jelmer
Bos
|
GIESSENBURG
|
21
|
Meine
Keuning
|
PIJNACKER
|
22
|
Justin
van Heuzen
|
NOORDWOLDE
|
23
|
Frank
Willemse
|
GORINCHEM
|
24
|
Tim
Janssen
|
KESSEL
|
25
|
Sem
Kroonen
|
OOSTERHOUT
|
26
|
Rik
Peeters
|
VENLO
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Menno
Huising
|
WATERINGEN
|
2
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
3
|
Rens
Teunissen van Manen
|
OOSTERBEEK
|
4
|
Michael
Boers
|
NAALDWIJK
|
5
|
Bart
Kastelein
|
BURGH-HAAMSTEDE
|
6
|
Elmar
Abma
|
WOLVEGA
|
7
|
Morris
Gruiters
|
HENGELO
|
8
|
Diederik
Fobbe
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
9
|
Marijn
Schaper
|
BERGEN
NH
|
10
|
Cas
van der Veen
|
APELDOORN
|
11
|
Bryant
Boogert
|
HOOGBLOKLAND
|
12
|
Noa
Stolk
|
NIEUWENDIJK
|
13
|
Daan
van Lüling
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
14
|
Samuel
Krupers
|
OLDENZAAL
|
15
|
Quinten
van der Velde
|
BORNE
|
16
|
Annemoon
van Dienst
|
GORSSEL
|
17
|
Iris
Offerein
|
MEPPEN
|
18
|
Jardy
van der Burg
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
19
|
Bram
van Eijsden
|
MAASTRICHT
|
20
|
Casper
Turk
|
LISSE
|
21
|
Xander
Drogt
|
NIJEVEEN
|
22
|
Chris
Offerein
|
MEPPEN
|
23
|
Lars
Wit
|
MIDDENMEER
|
24
|
Lucas
Bruns
|
ENSCHEDE
|
25
|
Hilde
Pennings
|
BERLICUM
|
26
|
Ruben
van Kerkvoorde
|
GORINCHEM
|
27
|
Thijs
Kuiper
|
OLDENZAAL
|
28
|
Jelmer
Bassa
|
ARKEL
|
29
|
Sarah
van Veldhuizen
|
EDE
|
30
|
Danique
van Espelo
|
NUNSPEET
|
31
|
Kevin
Gnade
|
ZAANDAM
|
32
|
Isa
Boverhof
|
UFFELTE
|
33
|
Serena
van Schijndel
|
LEERDAM
|
34
|
Mabel
Schagen
|
KAATSHEUVEL
|
35
|
Christa
Nelck
|
ROTTERDAM
|
36
|
Kevin
Koch
|
EDE
|
37
|
Stijn
Coenen
|
HAELEN
|
38
|
Mitchell
Lenters
|
APELDOORN
|
39
|
Anne
Verhappen
|
GEMERT
|
40
|
Bram
Houben
|
SITTARD
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Yaël
Plas
|
APELDOORN
|
2
|
Jelte
Jochems
|
PUTTEN
|
3
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
4
|
Luna
Cnossen
|
APELDOORN
|
5
|
Freek
Bouten
|
BLERICK
|
6
|
Tim
Sondermeijer
|
APELDOORN
|
7
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Britt
Davidson
|
KOEDIJK
|
9
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
10
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
11
|
Jentske
Withag
|
BELTRUM
|
12
|
Finn
Keunen
|
BAARLO
|
13
|
Joris
Funken
|
ASSEN
|
14
|
Tom
vd Valk
|
HALTEREN
AM SEE
|
15
|
Senna
van Iwaarden
|
YERSEKE
|
16
|
Colin
Strik
|
HEERLEN
|
17
|
Daan
Schoofs
|
HENGELO
|
18
|
Shunyo
de Neef
|
DEN
HELDER
|
19
|
Lukas
vd Valk
|
HALLETER
AM SEE
|
20
|
Sem
Hardlooper
|
WEZEP
|
21
|
Ben
Poelman
|
DEN
HAAG
|
22
|
Keo
Schagen
|
KAATSHEUVEL
|
23
|
Sjors
Lugthart
|
DEN
HAAG
|
24
|
Sanne
Klock
|
OLDEBROEK
|
25
|
Annelot
Zwiep
|
OLDENZAAL
|
26
|
Feiko
van der Dussen
|
ARKEL
|
27
|
Annika
Spoolder
|
JULIANADORP
|
28
|
Sil
van der Wal
|
ASSEN
|
29
|
Fabian
Groenhuizen
|
APELDOORN
|
30
|
Dion
Slomp
|
HOORNAAR
|
31
|
Troy
Baijs
|
WIERINGERWERF
|
32
|
Sem
Maessen
|
NUTH
|
33
|
Guus
Janssen
|
KESSEL
|
34
|
Quinn
van der Waal
|
OOSTERHOUT
|
35
|
Esther
Plakmeijer
|
OLDEBROEK
|
36
|
Julian
Odenthal
|
AMSTERDAM
|
37
|
Martijn
Bos
|
GIESSENBURG
|
38
|
Nienke
Meijerink
|
RAALTE
|
39
|
Demi
Nuyten
|
HEINKENSZAND
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Joeri
Schaper
|
BERGEN
|
2
|
Keije
Solen
|
ZWOLLE
|
3
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
4
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
5
|
Rob
Kastelein
|
BURGH-HAAMSTEDE
|
6
|
Lauren
Molengraaf
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
7
|
Bram
Meijerink
|
RAALTE
|
8
|
Lars
Smit
|
STEENWIJK
|
9
|
Mathijs
Vijverberg
|
NAALDWIJK
|
10
|
Sam
van Herk
|
ARKEL
|
11
|
Luuk
van der Drift
|
WATERINGEN
|
12
|
Jorn
van der Made
|
PRINSENBEEK
|
13
|
Timo
Gerritsen
|
UGCHELEN
|
14
|
Casper
van Hartskamp
|
APELDOORN
|
15
|
Carmen
Ziemerink
|
GLANE
|
16
|
Ruud
Junior Nagengast
|
BEILEN
|
17
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
18
|
Loek
van Hoof
|
EDE
|
19
|
Mark
van Kleef
|
OPHEUSDEN
|
20
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
21
|
Lieke
Vos
|
WARNSVELD
|
22
|
Collin
Westbroek
|
SINT
PANCRAS
|
23
|
Amy
Kox
|
REUSEL
|
24
|
Tygo
Peters
|
APELDOORN
|
25
|
Wouter
Dragt
|
HERTME
|
26
|
Bjorn
van Waardenburg
|
RHOON
|
27
|
Dennis
van Maurik
|
WATERINGEN
|
28
|
Dennis
van den Biggelaar
|
TILBURG
|
29
|
Steyn
Wiermans
|
BRUNSSUM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Boris
van der Voort
|
KWINTSHEUL
|
2
|
Mae
Cabaca
|
VLAARDINGEN
|
3
|
Ruben
Weijers
|
APELDOORN
|
4
|
Cas
Krebbers
|
DEEST
|
5
|
Rif
van den Berg
|
PIJNACKER
|
6
|
Damian
Koen
|
WOLVEGA
|
7
|
Kaj
van Niekerk
|
PURMEREND
|
8
|
Nina
Houmes
|
WISSENKERKE
|
9
|
Jurre
van Nederpelt
|
OLDENZAAL
|
10
|
Luuk
Wolthuis
|
HANK
|
11
|
Duco
Schrijver
|
GORINCHEM
|
12
|
Willem
Michiels
|
REUSEL
|
13
|
Jasper
Harders
|
LELYSTAD
|
14
|
Jade
Wuurman
|
LIMMEN
|
15
|
Finn
Blomaard
|
WEMELDINGE
|
16
|
Joris
Peursem
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
17
|
Kaj
Roeling
|
MONSTER
|
18
|
Rick
Inpijn
|
APELDOORN
|
19
|
Remco
Smits
|
HELMOND
|
20
|
Victor
van der Velden
|
TILBURG
|
21
|
Britta
van der Wal
|
ASSEN
|
22
|
Daan
Maessen
|
NUTH
|
23
|
Tom
Simons
|
LIMBRICHT
|
24
|
Rick
Versloot
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
25
|
Thijs
van de Ven
|
HELMOND
|
26
|
Lotte
Griep
|
OOSTERHOUT
|
27
|
Elisa
van Kerkvoorde
|
GORINCHEM
|
28
|
Zepp
Aelen
|
GRASHOEK
|
29
|
Sibe
Lutgens
|
BORN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Jowi
Cnossen
|
APELDOORN
|
2
|
Mads
Teunissen van Manen
|
OOSTERBEEK
|
3
|
Maike
Tazelaar
|
COLIJNSPLAAT
|
4
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
5
|
Maurice
Verhoeven
|
KAATSHEUVEL
|
6
|
Mads
Gerritsen
|
UGCHELEN
|
7
|
Victor
Kroesbergen
|
EDE
|
8
|
Melissa
Nuyten
|
HEINKENSZAND
|
9
|
Justen
Hauser
|
POELDIJK
|
10
|
Luuk
van den Biggelaar
|
TILBURG
|
11
|
Joy
den Braver
|
HONSELERSDIJK
|
12
|
Jurre
v.d. Kaaij
|
'S-GRAVENZANDE
|
13
|
Nanet
Huising
|
WATERINGEN
|
14
|
Darian
Groeneveld
|
RIJSWIJK
|
15
|
Xander
van Waardenburg
|
RHOON
|
16
|
Floris
van Hartskamp
|
APELDOORN
|
17
|
Boris
Griep
|
OOSTERHOUT
|
18
|
Michelle
Druif
|
ZOETERMEER
|
19
|
Splinter
van Hoff
|
'S
GRAVENZANDE
|
20
|
Jurgen
den Harder
|
MAASSLUIS
|
21
|
Marnix
Veen
|
APELDOORN
|
22
|
Meike
Frissen
|
MEERS
|
23
|
Nora
van der Dussen
|
ARKEL
|
24
|
Britt
Blomaard
|
WEMELDINGE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Sam
van der Drift
|
WATERINGEN
|
2
|
Steff
de Bruijn
|
OUD-BEIJERLAND
|
3
|
Jinthe
Nijboer
|
ZWOLLE
|
4
|
Reza
Roks
|
FIJNAART
|
5
|
Morris
van der Dussen
|
ARKEL
|
6
|
Floortje
de Vries
|
MONSTER
|
7
|
Benthe
van Haasteren
|
MONSTER
|
8
|
Eefje
van Ruijven
|
POELDIJK
|
9
|
Eefje
van Eijsden
|
MAASTRICHT
|
|