|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
2
|
Max
Mosmuller
|
'S-HERTOGENBOSCH
|
3
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
4
|
Tijn
Louwerensen
|
SCHIJNDEL
|
5
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
6
|
Tom
van de Weijdeven
|
EINDHOVEN
|
7
|
Jesse
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
8
|
Bjorn
Baudoin
|
VALKENSWAARD
|
9
|
Mat
van Gorp
|
BERGEIJK
|
10
|
Tijn
Kisters
|
NUENEN
|
11
|
Danny
van Lierop
|
SOMEREN
|
12
|
Jeunke
Timmermans
|
BINGELRADE
|
13
|
Finn
Roumen
|
STEIN
|
14
|
Vik
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
15
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
16
|
Joop
van den Heuvel
|
DRUNEN
|
17
|
Dario
Prijs
|
HAARSTEEG
|
18
|
Sam
Oosterholt
|
MADE
|
19
|
Daan
van Vuuren
|
WOUDRICHEM
|
20
|
Bailey
Groenendaal
|
SCHIJNDEL
|
21
|
Radan
Adriaans
|
STEIN
|
22
|
Daan
Honderdors
|
HORN
|
23
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
24
|
Leon
van der Nat
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
25
|
Joeri
van Mook
|
OOSTERHOUT
|
26
|
Joris
van der Niet
|
ULESTRATEN
|
27
|
Bas
de Groof
|
HEEZE
|
28
|
Tijn
Leus
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
29
|
Luke
Leus
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
30
|
Bram
Dahler
|
SCHIJNDEL
|
31
|
Lucas
Kreeft
|
DORDRECHT
|
32
|
Rhys
Piper
|
NULAND
|
33
|
Yannick
Rosier
|
ROTHEM
|
34
|
Stijn
Peters
|
BEST
|
35
|
Jules
van Os
|
TILBURG
|
36
|
Lucas
Steenbakkers
|
SCHIJNDEL
|
37
|
Denzel
Verhulst
|
STEIN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Elise
Uijen
|
HERPEN
|
2
|
Jelle
Sengers
|
VALKENSWAARD
|
3
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
4
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
5
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
6
|
Roel
Vrancken
|
S-HERTOGENBOSCH
|
7
|
Bente
van den Nouweland
|
RIJEN
|
8
|
Femke
Gort
|
ECHT
|
9
|
Scarlett
Souren
|
MEERSSEN
|
10
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
11
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
12
|
Karlijn
Koops
|
ELIM
|
13
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
14
|
Anne
Schumacher
|
HORST
|
15
|
Bram
Vermeer
|
BERKEL-ENSCHOT
|
16
|
Yuli
van der Molen
|
KROMMENIE
|
17
|
Milan
Huizer
|
WADDINXVEEN
|
18
|
Bryant
Boogert
|
HOOGBLOKLAND
|
19
|
Daan
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
20
|
Britt
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
21
|
Silke
Blei
|
HURWENEN
|
22
|
Yorick
Brethouwer
|
OOSTERHOUT
|
23
|
Bram
Beenkens
|
MARGRATEN
|
24
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
25
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
26
|
Indy
van Os
|
ANGEREN
|
27
|
Senna
Nijman
|
HEELSUM
|
28
|
Stien
Josemanders
|
LOOSBROEK
|
29
|
Rachella
van Zanen
|
ZAANDIJK
|
30
|
Jasper
Gabriels
|
BUDEL
|
31
|
Stef
Klijs
|
TILBURG
|
32
|
Iris
Timmermans
|
BINGELRADE
|
33
|
Pepijn
van der Straaten
|
BUDEL
|
34
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
35
|
Lonneke
Prevaes
|
VALKENSWAARD
|
36
|
Pierre
van den Kieboom
|
HOOGERHEIDE
|
37
|
Collin
Rijkers
|
UDEN
|
38
|
Lieke
Broere
|
NEDERHORST
DEN BERG
|
39
|
Björn
Vos
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Nienke
Veenhoven
|
OOSTZAAN
|
2
|
Jan
Kraus
|
OSS
|
3
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
4
|
Chris
Kisters
|
NUENEN
|
5
|
Colin
Strik
|
HEERLEN
|
6
|
Dirk
Darding
|
MAASTRICHT
|
7
|
Ramon
Setz
|
GELDROP
|
8
|
Jony
van den Eijnden
|
GEMERT
|
9
|
Mika
Vijfvinkel
|
DE
LIER
|
10
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
11
|
Britt
Kerste
|
AARLE-RIXTEL
|
12
|
Mike
Derogee
|
NIEUW
VENNEP
|
13
|
Imme
Arink
|
GROENLO
|
14
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
15
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
16
|
Siemen
Hooiveld
|
BERGHEM
|
17
|
Ysbrand
van Zanten
|
BEESD
|
18
|
Jelle
Schieven
|
ZIEUWENT
|
19
|
Stijn
Berentsen
|
GROENLO
|
20
|
Ed
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
21
|
Lotte
Sonnemans
|
SOMEREN
|
22
|
Bodhi
de Baat
|
NIEUW-VOSSEMEER
|
23
|
Dylan
Leyssen
|
BUDEL
|
24
|
Gijs
Daris
|
LUYKSGESTEL
|
25
|
Gijs
Broere
|
NEDERHORST
DEN BERG
|
26
|
Bram
van den Braak
|
GILZE
|
27
|
Dirk
de Groof
|
HEEZE
|
28
|
Krijn
Veldboer
|
HELMOND
|
29
|
Bibi
Arts
|
UDEN
|
30
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
31
|
Jasper
Kreeft
|
DORDRECHT
|
32
|
Wouter
Kortman
|
TILBURG
|
33
|
Sanne
van Herk
|
LUIJKSGESTEL
|
34
|
Indy
Baas
|
BERGAMBACHT
|
35
|
Niels
Janssen
|
GELDROP
|
36
|
Meis
Vermeulen
|
LOON
OP ZAND
|
37
|
Robin
Pricken
|
WIJCHEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Niek
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
2
|
Jelle
Weierink
|
OOTMARSUM
|
3
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
4
|
Martijn
Azantinlow
|
TILBURG
|
5
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
6
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
7
|
Stijn
Heering
|
RIJSSEN
|
8
|
Floris
Demuyt
|
BOEKEL
|
9
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
10
|
Phillip
van den Kieboom
|
HOOGERHEIDE
|
11
|
Lucas
Koeling
|
VELDHOVEN
|
12
|
Luca
van Oudheusden
|
ANDEL
|
13
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
14
|
Niels
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
15
|
Sven
Joosten
|
BAKEL
|
16
|
Nele
van Gorp
|
BERGEIJK
|
17
|
Sem
Horsten
|
GRASHOEK
|
18
|
Rik
Rozenburg
|
VIJFHUIZEN
|
19
|
Maud
Tollens
|
AARLE
RIXTEL
|
20
|
Bibi
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
21
|
Nanna
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
22
|
Nikki
Souren
|
MEERSSEN
|
23
|
Mendo
van Leeuwen
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
24
|
Raf
Sonnemans
|
MEIJEL
|
25
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
26
|
Teun
Honderdors
|
HORN
|
27
|
Jaro
Danklof
|
ROSMALEN
|
28
|
Jitse
Wildermans
|
VALKENSWAARD
|
29
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
30
|
Loes
Rozenburg
|
VIJFHUIZEN
|
31
|
Luca
Dingemans
|
TILBURG
|
32
|
Jorn
van Beers
|
MOERGESTEL
|
33
|
Joris
van Poppel
|
TILBURG
|
34
|
Tristan
van Bakel
|
HELMOND
|
35
|
Luuk
Klijs
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Emma
van Haaren
|
OISTERWIJK
|
2
|
Fenny
Coppelmans
|
HAPERT
|
3
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
4
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
5
|
Quinty
van den Boomen
|
BLADEL
|
6
|
Cas
Krebbers
|
DEEST
|
7
|
Jules
van Neer
|
ECHT
|
8
|
Max
van den Meijdenberg
|
VELDHOVEN
|
9
|
Gijs
Baselmans
|
BLADEL
|
10
|
Daan
van Rooij
|
BERGHEM
|
11
|
Jitse
Gabriels
|
BUDEL
|
12
|
Lucas
Demuyt
|
BOEKEL
|
13
|
Maud
Adams
|
BUDEL
|
14
|
Jade
Wuurman
|
LIMMEN
|
15
|
Sara
Sonnemans
|
SOMEREN
|
16
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
17
|
Aron
van Vugt
|
GIESSEN
|
18
|
Thomas
Assinck
|
WAALRE
|
19
|
Robin
Bressers
|
TILBURG
|
20
|
Lars
van de Weijer
|
AARLE-RIXTEL
|
21
|
Lars
Homan
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
22
|
Pim
van Leenders
|
GELDROP
|
23
|
Jop
de Jong
|
GOIRLE
|
24
|
Femke
Spanjaard
|
GELEEN
|
25
|
Jorden
Azantinlow
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Indy
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
2
|
Koen
Sonnemans
|
SOMEREN
|
3
|
Noï
Moes
|
GOIRLE
|
4
|
Maartje
Jacobs
|
VELDHOVEN
|
5
|
Judith
Alleleijn
|
BOCHOLTZ
|
6
|
Lars
van den Berg
|
VLEUTEN
|
7
|
Thomas
Panken
|
BLADEL
|
8
|
Brent
van den Nouweland
|
RIJEN
|
9
|
Maeryn
van den Hoogen
|
EINDHOVEN
|
10
|
Cas
Timmermans
|
WAGENINGEN
|
11
|
Lars
Franken
|
OISTERWIJK
|
12
|
Maud
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
13
|
Finn
Bastiaanssen
|
SPRUNDEL
|
14
|
Ryan
van de Westerlo
|
HELMOND
|
15
|
Bo
Klappe
|
EINDHOVEN
|
16
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
17
|
Sjoerd
Spanjaard
|
GELEEN
|
18
|
Anne
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
19
|
Sander
Tullemans
|
STRAMPROY
|
20
|
Chloë
Gerrits
|
HELMOND
|
21
|
Neel
Lepelaars
|
BERGEIJK
|
22
|
Tim
Reinink
|
VRIEZENVEEN
|
23
|
Niek
Sonnemans
|
MEIJEL
|
24
|
Linn
Berentsen
|
GROENLO
|
25
|
Beau
Willems
|
BERGEIJK
|
26
|
Rens
Braspenning
|
EINDHOVEN
|
27
|
Job
van Iersel
|
GELDROP
|
28
|
Myke
Vrijhof
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Andries
Knapen
|
ESCH
|
2
|
Delano
Heeren
|
SPRUNDEL
|
3
|
Teun
van Beurden
|
EINDHOVEN
|
4
|
Cas
Metten
|
GELDROP
|
5
|
Filijn
Demuyt
|
BOEKEL
|
6
|
Kai
van Hoof
|
MIERLO
|
7
|
Dylan
Rijnders
|
LAGE
ZWALUWE
|
8
|
Sem
heering
|
RIJSSEN
|
9
|
Florian
Doens
|
OOSTBURG
|
10
|
Matthijs
de Haan
|
ZEVENHUIZEN
|
11
|
Lynn
van Leeuwen
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
12
|
Damy
van den Bogaard
|
HELMOND
|
13
|
Leonardo
Kivits
|
RAAMSDONKSVEER
|
14
|
Pien
Rozenburg
|
VIJFHUIZEN
|
15
|
Joris
de Brouwer
|
HAPERT
|
16
|
Hailey
Gerrits
|
HELMOND
|
17
|
Bregje
Daris
|
LUYKSGESTEL
|
18
|
Noemy
Hemel
|
VELDHOVEN
|
|