|
|
Hoogerheide
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
2
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
3
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
4
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
5
|
Joeri
van Mook
|
OOSTERHOUT
|
6
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
7
|
Stan
Reinders
|
DORDRECHT
|
8
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
9
|
Sven
Edam
|
VELSERBROEK
|
10
|
Jarno
Voermans
|
SAS
VAN GENT
|
12
|
Lucas
Janssen
|
PAPENDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Noël
Rokven
|
HULST
|
2
|
Jerney
van der Heijden
|
ZEVENHUIZEN
|
3
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
4
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
5
|
Evi
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
6
|
Pierre
van den Kieboom
|
HOOGERHEIDE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Axel
Roks
|
SINT
WILLEBRORD
|
2
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
3
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
4
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
5
|
Mike
Derogee
|
NIEUW
VENNEP
|
6
|
Marijn
Wiskerke
|
'S
HEER-HENDRIKSKINDEREN
|
7
|
Jasper
Kreeft
|
DORDRECHT
|
8
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Bo
van Elven
|
ETTEN-LEUR
|
10
|
Storm
Klaasse
|
HEINKENSZAND
|
11
|
Annelin
Roelands
|
ALPHEN
(NBR)
|
12
|
Joey
Welling
|
DONGEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Jelle
Boeyen
|
WESTMEERBEEK
|
2
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
3
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
4
|
Phillip
van den Kieboom
|
HOOGERHEIDE
|
5
|
Martijn
Braspenning
|
ETTEN-LEUR
|
6
|
Jorn
van der Made
|
PRINSENBEEK
|
7
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
8
|
Jelle
de Vlaam
|
GRAVENDEEL
|
9
|
Sven
Joosten
|
BAKEL
|
10
|
Kjell
Edam
|
VELSERBROEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
2
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
3
|
Dennis
Polfliet
|
KRUININGEN
|
4
|
Jens
Slabbekoorn
|
KAPELLE
|
5
|
Melissa
Buis
|
WERVERSHOOF
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
2
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
3
|
Maike
Tazelaar
|
COLIJNSPLAAT
|
4
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
5
|
Sam
Mullaert
|
KAPELLE
|
6
|
Senna
Scholten
|
NISPEN
|
7
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
9
|
Timo
Kalberg
|
DEN
HAAG
|
10
|
Bjørn
Hoogerheide
|
GOES
|
11
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
12
|
Merel
Graumans
|
RIJSBERGEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Florian
Doens
|
OOSTBURG
|
2
|
Jenna
Nagtzaam
|
SINT
WILLEBRORD
|
3
|
Floortje
de Vries
|
MONSTER
|
4
|
Åsa
de Keijzer
|
SPIJKENISSE
|
|