|
Junioren
|
|
1
|
Stijn
Daemen
|
LANDGRAAF
|
2
|
Marijn
van den Berg
|
DE
MEERN
|
3
|
Kars
ten Boske
|
WINTELRE
|
4
|
Timo
de Jong
|
GOES
|
5
|
Kevin
Reuvers
|
ZEVENBERGEN
|
6
|
Ryan
Kamp
|
RAAMSDONKSVEER
|
7
|
Luuk
van Gestel
|
MOERGESTEL
|
8
|
Lars
Oreel
|
GOES
|
9
|
Jurgen
van den Aarssen
|
DREUMEL
|
10
|
Jesse
Huijbregts
|
ROOSENDAAL
|
11
|
Wesley
Mol
|
KAPELLE
|
12
|
Kevin
Haest
|
RIJSBERGEN
|
13
|
Ezra
Tolhoek
|
ZIERIKZEE
|
14
|
Mauro
Spapen
|
RIJEN
|
15
|
Geert
Verheijen
|
RIJSBERGEN
|
16
|
Wessel
Verschueren
|
ULICOTEN
|
17
|
Ino
van de Wouw
|
KAATSHEUVEL
|
18
|
Luca
Vreeswijk
|
SOMEREN
|
19
|
Jarno
van Esch
|
SINT-OEDENRODE
|
20
|
Tom
Peters
|
THORN
|
21
|
Sven
Hassert
|
BOCHOLTZ
|
22
|
Luuk
Herben
|
GRONSVELD
|
23
|
Tim
Bierkens
|
STAMPERSGAT
|
24
|
Martijn
Räkers
|
BAVEL
|
25
|
Melvin
Lindelauf
|
GULPEN
|
26
|
Koen
van Helvoirt
|
ERP
|
27
|
Jasper
Haest
|
ROOSENDAAL
|
28
|
Sep
Schuurman
|
SINT-OEDENRODE
|
29
|
Roy
Dirven
|
BERGEIJK
|
30
|
Alain
Broos
|
BAARLE
NASSAU
|
31
|
Lars
Timmers
|
KAATSHEUVEL
|
32
|
Robin
Blummel
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
33
|
Kamiel
Wouters
|
REUSEL
|
34
|
Timo
Warnier
|
EIJSDEN
|
35
|
Danny
Maas
|
OUDENBOSCH
|
36
|
Tom
van den Berg
|
HELMOND
|
37
|
Rick
Burgmans
|
WESTERHOVEN
|
38
|
Remco
de Jong
|
RIJEN
|
39
|
Wessel
Coppelmans
|
HAPERT
|
40
|
Pepijn
Hillemans
|
MIDDELBURG
|
41
|
Dorian
Vogels
|
VALKENBURG
A/D GEUL
|
42
|
Bas
van Dinther
|
ROSSUM
|
43
|
Maikel
Stam
|
SPRANG-CAPELLE
|
44
|
Rav
Schoormans
|
OOSTERHOUT
|
45
|
Tim
Penson
|
REUSEL
|
46
|
Maarten
de Nijs
|
HUIJBERGEN
|
47
|
Thijs
Barendregt
|
KRUININGEN
|
48
|
Mees
Hendrikx
|
VALKENSWAARD
|
49
|
Manuel
Michielsen
|
ECK
EN WIEL
|
50
|
Sjors
van Zandbeek
|
HEESWIJK-DINTHER
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Arianna
Pruisscher
|
NIEUW
DORDRECHT
|
2
|
Yara
Kastelijn
|
NEERKANT
|
3
|
Karlijn
Swinkels
|
HANDEL
|
4
|
Kylie
Waterreus
|
ULESTRATEN
|
5
|
Roos
Hoogeboom
|
UTRECHT
|
6
|
Nancy
van der Burg
|
GOUDA
|
7
|
Minke
Slingerland
|
OOSTERHOUT
|
8
|
Ymke
Stegink
|
HEUSDEN
|
9
|
Britt
Teunissen
|
YSSELSTEYN
LB
|
10
|
Maud
Kaptheijns
|
WESTERHOVEN
|
11
|
Céline
van Houtum
|
DEN
DUNGEN
|
12
|
Claudia
Jongerius
|
HOOGERHEIDE
|
13
|
Puck
Moonen
|
LIEMPDE
|
14
|
Alicja
Verhagen
|
WOERDEN
|
15
|
Senna
Feron
|
SCHIMMERT
|
16
|
Geerte
Hoeke
|
LEIDEN
|
17
|
Tessa
Hoogma
|
UTRECHT
|
18
|
Kirsten
Peetoom
|
BUNDE
|
19
|
Veerle
Goossens
|
BAKEL
|
20
|
Esther
van Leeuwe
|
KRIMPEN
AAN DEN IJSSEL
|
21
|
Femke
Geeris
|
GELDROP
|
22
|
Olga
de Boer
|
HAZERSWOUDE
|
23
|
Maaike
Boogaard
|
ZWAAG
|
24
|
Hanneke
Mulder
|
UTRECHT
|
25
|
Angelique
Wammes-Bouman
|
AMERSFOORT
|
26
|
Jet
Wildeman
|
NIJMEGEN
|
27
|
Ingrid
Stolwijk
|
ROTTERDAM
|
28
|
Melissa
Steenhof
|
DRACHTEN
|
29
|
Esther
van der Burg
|
NOOTDORP
|
30
|
Roos
Anneveldt
|
UTRECHT
|
31
|
Berdine
Bakker
|
ROTTERDAM
|
32
|
Lysanne
Rohde
|
PRINSENBEEK
|
33
|
Maaike
Brandwagt
|
SITTARD
|
34
|
Lindy
van Anrooij
|
KAPELLE
|
35
|
Juul
Hubert
|
DEN
HAAG
|
36
|
Suzanne
Caron
|
MADE
|
37
|
Marielle
Rockland
|
NIJMEGEN
|
38
|
Sabine
Hey
|
OOSTERHOUT
|
39
|
Sanne
van Helmond
|
PRINSENBEEK
|
40
|
Carleen
Baas
|
BLADEL
|
41
|
Nielske
Bremmers
|
VALKENSWAARD
|
42
|
Christel
van Loo
|
ELSLOO
|
43
|
Lieke
de Cock
|
EINDHOVEN
|
44
|
Kirsten
Niessen
|
VEENENDAAL
|
45
|
Gemma
Esselaar
|
STEIN
LB
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Casper
van Uden
|
SCHIEDAM
|
2
|
Hidde
van Veenendaal
|
DONGEN
|
3
|
Noah
Vreeswijk
|
SOMEREN
|
4
|
Dylan
Strik
|
HEERLEN
|
5
|
Pieter
de Groof
|
HEEZE
|
6
|
Jordan
Habets
|
SINT-GEERTRUID
|
7
|
Thomas
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
8
|
Dennis
van Dijk
|
BEEK
EN DONK
|
9
|
Jamie
Prince
|
OUD
VOSSEMEER
|
10
|
Stan
van den Bergh
|
OUD-GASTEL
|
11
|
Lars
Hohmann
|
OOSTERHOUT
|
12
|
Stijn
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
13
|
Mark
de Groot
|
HOEVEN
|
14
|
Kevin
Arrammach
|
MAASTRICHT
|
15
|
Huub
Artz
|
WINTELRE
|
16
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
17
|
Martijn
Rasenberg
|
TERHEIJDEN
|
18
|
Luca
van den Boom
|
BOEKEL
|
19
|
Ward
de Schepper
|
MADE
|
20
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
21
|
Louk
van den Bos
|
VLIJMEN
|
22
|
Daan
Douven
|
HERTEN
|
23
|
Yoeri
Slokkers
|
OUD
VOSSEMEER
|
24
|
Bart
Beks
|
WOUW
|
25
|
Marijn
Maas
|
HUIJBERGEN
|
26
|
Wouter
Hopmans
|
HOOGERHEIDE
|
27
|
Aleksandr
Maas
|
DEN
DUNGEN
|
28
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
29
|
Xander
van Dijk
|
ROOSENDAAL
|
30
|
Jochem
Crusio
|
TILBURG
|
31
|
Wouter
van de Weerdhof
|
LOBITH
|
32
|
Gianni
Pavone
|
STEENBERGEN
|
33
|
Mika
Sardina
|
HELMOND
|
34
|
Pete
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
35
|
Youri
Meeuws
|
SOMEREN
|
36
|
Gijs
Slagter
|
LAGE
ZWALUWE
|
37
|
Erben
van Meer
|
NISPEN
|
38
|
Tim
Hennekam
|
ZUNDERT
|
39
|
Niels
Luiten
|
BRUNSSUM
|
40
|
Robin
van Oorschot
|
KLEIN-ZUNDERT
|
41
|
Frans
Ledoux
|
LANDGRAAF
|
42
|
Sieb
van Gorp
|
BERGEIJK
|
43
|
Kinley
Bijl
|
VALKENSWAARD
|
44
|
Remon
Delnoije
|
MECHELEN
|
45
|
Thijs
van Beek
|
GELDROP
|
46
|
Joep
van Engelen
|
TILBURG
|
47
|
Thijs
van den Broek
|
GILZE
|
48
|
Jochem
Widdershoven
|
BRUNSSUM
|
|
|
|
|
|
|
|
Amateurs/Sportklasse
|
|
1
|
Pim
Achterkamp
|
ROTTERDAM
|
2
|
Berto
van Dam
|
HERTEN
|
3
|
Bram
Mens
|
WATERINGEN
|
4
|
Edwin
Arts
|
HELMOND
|
5
|
Paul
van Schalen
|
ZETTEN
|
6
|
Luuk
Rutten
|
WAGENINGEN
|
7
|
Antoine
Moonen
|
CUIJK
|
8
|
Eric
van de Meent
|
LENT
|
9
|
Dennis
Willemsen
|
HELMOND
|
10
|
Brian
Rutjens
|
MELICK
|
11
|
Twan
Kops
|
VELDHOVEN
|
12
|
Robbin
van de Geer
|
MAASTRICHT
|
13
|
Thijmen
Braem
|
EINDHOVEN
|
14
|
Roy
Steuten
|
ELL
|
15
|
F.
Kooijmans
|
BEEK
EN DONK
|
16
|
Detlef
la Grand
|
EINDHOVEN
|
17
|
Jeroen
van de Weijer
|
OPLOO
|
18
|
Ronald
Kolkman
|
METEREN
|
19
|
Eric
Maillard
|
MAASMECHELEN
|
20
|
Peter
Stienstra
|
HEERLEN
|
21
|
Kristian
Michiels
|
VIERLINGSBEEK
|
22
|
Joren
Bronkhorst
|
GORINCHEM
|
23
|
Rob
Linsen
|
WAALRE
|
24
|
Bart
Streefkerk
|
AMEIDE
|
25
|
Wouter
van Leeuwen
|
ARNHEM
|
26
|
Dik
van de Koolwijk
|
ELST
|
27
|
Joep
Keijsers
|
LEIDEN
|
28
|
Peter
van den Heuvel
|
BAKEL
|
29
|
Joost
Aelmans
|
UDEN
|
30
|
Koen
Wulterkens
|
BOXMEER
|
31
|
Niels
van Deursen
|
DEN
HAAG
|
32
|
Marc
van Grinsven
|
DEURNE
|
|