|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
2
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
3
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
4
|
Arno
van Krimpen
|
GROOT-AMMERS
|
5
|
Robin
Hoorne
|
BEVEREN
|
6
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
7
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
8
|
Niels
Jongsma
|
GOUDA
|
9
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
10
|
Joeri
van Mook
|
OOSTERHOUT
|
11
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
12
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
13
|
Sem
Kroonen
|
OOSTERHOUT
|
14
|
Stan
Reinders
|
DORDRECHT
|
15
|
Thomas
Verhoeven
|
SLIEDRECHT
|
16
|
just
van Dongen
|
DONGEN
|
17
|
Jarno
Voermans
|
SAS
VAN GENT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
2
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
3
|
Kenay
de Moyer
|
VIANE
|
4
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
5
|
Milan
Huizer
|
WADDINXVEEN
|
6
|
Jari
Prins
|
HANK
|
7
|
Bente
van den Nouweland
|
RIJEN
|
8
|
Jerney
van der Heijden
|
ZEVENHUIZEN
|
9
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
10
|
Ward
Senneker
|
BREDA
|
11
|
Stef
Klijs
|
TILBURG
|
12
|
Daan
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
13
|
Pierre
van den Kieboom
|
HOOGERHEIDE
|
14
|
Evi
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
15
|
Celine
de Vreede
|
DE
LIER
|
16
|
Rowan
van Oord
|
HANK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
2
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
3
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
4
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
5
|
Mees
de Vos
|
HEINKENSZAND
|
6
|
Thijmen
Groen
|
DEN
HAAG
|
7
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
8
|
Storm
Klaasse
|
HEINKENSZAND
|
9
|
Luuk
van Zwienen
|
LEKKERKERK
|
10
|
Bodhi
de Baat
|
NIEUW-VOSSEMEER
|
11
|
Bo
van Elven
|
ETTEN-LEUR
|
12
|
ciara
nijland
|
LELYSTAD
|
13
|
Joey
Welling
|
DONGEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
2
|
Phillip
van den Kieboom
|
HOOGERHEIDE
|
3
|
Roos
Huijbers
|
TILBURG
|
4
|
Denley
van Wijnbergen
|
WERKENDAM
|
5
|
Cas
Briggeman
|
ROCKANJE
|
6
|
Jorn
van der Made
|
PRINSENBEEK
|
7
|
Duco
van der Zwart
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
8
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
9
|
Lukas
Mouthaan
|
DORDRECHT
|
10
|
Victor
Hugo Brenders
|
DONGEN
|
11
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
12
|
Jelle
Groen
|
DEN
HAAG
|
13
|
Joris
van Poppel
|
TILBURG
|
14
|
Luuk
Klijs
|
TILBURG
|
15
|
Robin
de Krosse
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
2
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
3
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
4
|
Tetje
Senneker
|
BREDA
|
5
|
Jayden
Ouwerling
|
BREDA
|
6
|
Dennis
Polfliet
|
KRUININGEN
|
7
|
Jens
Slabbekoorn
|
KAPELLE
|
8
|
Lotte
Casteel
|
ZWOLLE
|
9
|
Ian
Mol
|
BREDA
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Maike
Tazelaar
|
COLIJNSPLAAT
|
2
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
3
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
4
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
5
|
Brent
van den Nouweland
|
RIJEN
|
6
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
7
|
Anne
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
8
|
Joshua
Weise
|
LAGE
ZWALUWE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Dylan
Rijnders
|
LAGE
ZWALUWE
|
2
|
Julian
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
3
|
Finn
de Poortere
|
BREDA
|
4
|
Mats
Slabbekoorn
|
KAPELLE
|
|