|
Junioren
|
|
1
|
Jesse
de Rooij
|
HOORN
NH
|
2
|
Edo
Maas
|
ROTTERDAM
|
3
|
Rick
Pluimers
|
ENTER
|
4
|
Ryan
Kamp
|
RAAMSDONKSVEER
|
5
|
Stefan
Appelman
|
BEVERWIJK
|
6
|
Kyle
Agterberg
|
MAARTENSDIJK
|
7
|
Tim
Naberman
|
GENEMUIDEN
|
8
|
Lars
Mastebroek
|
BARNEVELD
|
9
|
Maikel
Stam
|
SPRANG-CAPELLE
|
10
|
Quinten
Veling
|
MONNICKENDAM
|
11
|
Rick
Burgmans
|
WESTERHOVEN
|
12
|
Koen
van Helvoirt
|
ERP
|
13
|
Tom
van den Berg
|
HELMOND
|
14
|
Herman
Brinkman
|
ROTTERDAM
|
15
|
Mitchell
Vink
|
VEENENDAAL
|
16
|
Thom
Stuij
|
HEI-
EN BOEICOP
|
17
|
Casper
Hordijk
|
ROTTERDAM
|
18
|
Mauro
Verleyen
|
BELGIĆ«
|
19
|
Niels
van Ekeren
|
RIJSWIJK
|
20
|
Sep
Schuurman
|
SINT-OEDENRODE
|
21
|
Noah
de Groot
|
OTTOLAND
|
22
|
Jan
Egbert de Vries
|
BROEKSTERWOUDE
|
23
|
Stijn
Ruijter
|
UITHOORN
|
24
|
Wessel
Coppelmans
|
HAPERT
|
25
|
Niels
Bakker
|
RIJSSEN
|
26
|
Mees
Willemsen
|
ELST
UT
|
27
|
Iska
Buwalda
|
BIDDINGHUIZEN
|
28
|
Rob
Gambon
|
APELDOORN
|
29
|
Jim
Ruijgrok
|
RIETHOVEN
|
30
|
Sverre
Senders
|
LUYKSGESTEL
|
31
|
Marco
Ehlert
|
KORTENHOEF
|
32
|
Mark
Smit
|
WERVERSHOOF
|
33
|
Manuel
Michielsen
|
ECK
EN WIEL
|
34
|
Marten
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
35
|
Lars
Hogenkamp
|
NIJVERDAL
|
36
|
Arwin
Elbers
|
KOOG
AAN DE ZAAN
|
37
|
Berko
Dorussen
|
BEUNINGEN
GLD
|
38
|
Jarno
van Esch
|
SINT-OEDENRODE
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
Meisje
|
|
1
|
Lisa
van Helvoirt
|
ERP
|
2
|
Femke
Gerritse
|
ROSMALEN
|
3
|
Maike
van der Duin
|
ASSEN
|
4
|
Ilse
Pluimers
|
ENTER
|
5
|
Gloria
van Mechelen
|
LITOUWEN
|
6
|
Rixt
Tol
|
HASSELT
|
7
|
Lisa
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
8
|
Paulina
Patinskaite
|
LITHOUWEN
|
9
|
Aukse
Pikunaite
|
LITOUWEN
|
10
|
Daniek
Hengeveld
|
NOOTDORP
|
11
|
Pam
Schutten
|
NIJVERDAL
|
12
|
Rosalie
van der Wolf
|
OUDE-TONGE
|
13
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
14
|
Joan
de Bruyn
|
BERGEYK
|
15
|
Akvile
Gedraityte
|
LITOUWEN
|
16
|
Mirjam
Braam
|
ASSEN
|
17
|
Megan
van Norel
|
NIJVERDAL
|
18
|
Karolina
Motejunaite
|
|
19
|
Mirte
Klerkx
|
HELMOND
|
20
|
Gabija
Alisauskaite
|
LITHOUWEN
|
21
|
Anouk
Hogenkamp
|
NIJVERDAL
|
22
|
Anouk
Kums
|
NEDERWEERT
|
23
|
Romagna
Nijkamp
|
ZWOLLE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Max
Mosmuller
|
'S-HERTOGENBOSCH
|
2
|
Lennard
Meinema
|
AMERSFOORT
|
3
|
Tijn
Louwerensen
|
SCHIJNDEL
|
4
|
Remco
Stam
|
SPRANG
CAPELLE
|
5
|
Bram
Dahler
|
SCHIJNDEL
|
6
|
Stijn
Peters
|
BEST
|
7
|
Roel
Vrancken
|
S-HERTOGENBOSCH
|
8
|
Fabian
Tobben
|
HOOGLANDERVEEN
|
9
|
Luke
Leus
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
2
|
Vlad
Van Mechelen
|
LITHUANIA
|
3
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
4
|
Elise
Uijen
|
HERPEN
|
5
|
Roel
Vrancken
|
S-HERTOGENBOSCH
|
6
|
Stien
Josemanders
|
LOOSBROEK
|
7
|
Collin
Rijkers
|
UDEN
|
8
|
Duncan
Van Norel
|
NIJVERDAL
|
9
|
Daan
Loendersloot
|
DEVENTER
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Jan
Kraus
|
OSS
|
2
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
3
|
Chris
Kisters
|
NUENEN
|
4
|
Jony
van den Eijnden
|
GEMERT
|
5
|
Britt
Kerste
|
AARLE-RIXTEL
|
6
|
Ed
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
7
|
Bibi
Arts
|
UDEN
|
8
|
Niels
Janssen
|
GELDROP
|
9
|
Siemen
Hooiveld
|
BERGHEM
|
10
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
11
|
Krijn
Veldboer
|
HELMOND
|
12
|
Tij
Pricken
|
GENDT
|
13
|
Robin
Pricken
|
WIJCHEN
|
14
|
Lucas
van Dijk
|
BEEK
EN DONK
|
|