|
Vrouwen
|
|
1
|
Iris
Ton
|
WASKEMEER
|
2
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
3
|
Karen
Verdonck
|
HOOGSTRATEN
|
4
|
Mariska
Kruidenier
|
ABBENBROEK
|
5
|
Sanne
Vermeer
|
DODEWAARD
|
6
|
Iris
Verschuren
|
STREEFKERK
|
7
|
Rosan
Baas
|
DEN
DUNGEN
|
8
|
Anoek
Kuijpers
|
GILZE
|
9
|
Elodie
Kuijper
|
TILBURG
|
10
|
Nina
Berton
|
|
11
|
Eva
Vogelezang
|
RHENEN
|
12
|
Liesbeth
Zeeman
|
OUDKARSPEL
|
13
|
Sabrina
Opstal
|
RIJNSBURG
|
14
|
Lisette
Schoon
|
BEST
|
15
|
Laura
Charlier
|
OVERIJSE
|
16
|
Elisa
Kockelmann
|
SCHOUWEILER
(LUX.)
|
17
|
Lisanne
de Munnik
|
KAPELLE
|
18
|
Renka
van der Tak
|
PAPENDRECHT
|
19
|
Lis
Nothum
|
|
20
|
Marieke
van Stee
|
SLIEDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Arjan
Poleij
|
KRUININGEN
|
2
|
Dennis
Willems
|
BOXMEER
|
3
|
Marijn
Maas
|
HUIJBERGEN
|
4
|
Yoeri
Slokkers
|
OUD
VOSSEMEER
|
5
|
Bart
Beks
|
WOUW
|
6
|
Tristan
Timmermans
|
YERSEKE
|
7
|
Robin
van Oorschot
|
KLEIN-ZUNDERT
|
8
|
Erben
van Meer
|
NISPEN
|
9
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
10
|
Ruben
Blom
|
TIENHOVEN
ZH
|
11
|
Loek
Walda
|
HELMOND
|
12
|
Redmar
Dijkman
|
LUTJEGAST
|
13
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
14
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
15
|
Xander
van Dijk
|
ROOSENDAAL
|
16
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
17
|
Joran
Wiskerke
|
'S
HEER HENDRIKSKINDEREN
|
18
|
Jochem
Crusio
|
TILBURG
|
19
|
Marijn
van Vlerken
|
AARLE-RIXTEL
|
20
|
Geert
van Kappel
|
SLEEUWIJK
|
21
|
Lars
Mengerink
|
BREDA
|
22
|
Thijs
van den Broek
|
GILZE
|
23
|
Gabriel
Melching
|
ROTTERDAM
|
24
|
Jens
van Korven
|
DIESSEN
|
25
|
Max
Jansen
|
DORDRECHT
|
26
|
Luuk
Bierkens
|
STAMPERSGAT
|
27
|
Tom
Hendrickx
|
TILBURG
|
28
|
Tim
Stephens
|
RIEL
|
29
|
Luca
Wilhelm
|
'S-HERTOGENBOSCH
|
30
|
Stan
Huijbregts
|
BERGEN
OP ZOOM
|
31
|
Sven
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
32
|
Timo
de Zeeuw
|
MOLENAARSGRAAF
|
33
|
Nelson
Peetoom
|
ESSEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Amateurs/Sportklasse
|
|
1
|
Stefan
Laurijssen
|
OUD
GASTEL
|
2
|
Dirk
van Leuken
|
BEST
|
3
|
Daan
Switters
|
UTRECHT
|
4
|
Leon
Strötker
|
VENLO
|
5
|
Robert
de Poel
|
DORDRECHT
|
6
|
Germon
Peeters
|
TILBURG
|
7
|
Cas
Graafmans
|
RIJEN
|
8
|
Gijsbert
Nieuwkoop
|
VEEN
|
9
|
Koen
Wulterkens
|
BOXMEER
|
10
|
Joost
Aelmans
|
UDEN
|
11
|
Joel
Verlee
|
SLEEUWIJK
|
12
|
Detlef
la Grand
|
EINDHOVEN
|
13
|
Twan
Kops
|
VELDHOVEN
|
14
|
Sander
Nijhof
|
APELDOORN
|
15
|
Ruud
Goorden
|
ROOSENDAAL
|
16
|
Martijn
Colsen
|
PRINSENBEEK
|
17
|
Rik
de Vree
|
RIJEN
|
18
|
Jeroen
Rovers
|
BREDA
|
19
|
Chris
Pinet
|
WEELDE
|
20
|
Pepijn
Vermeulen
|
CUIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
2
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
3
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
4
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
5
|
Finn
Roumen
|
STEIN
|
6
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
7
|
Joeri
van Mook
|
OOSTERHOUT
|
8
|
Sam
Oosterholt
|
MADE
|
9
|
Vik
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
10
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
11
|
Dario
Prijs
|
HAARSTEEG
|
12
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
13
|
Leijsen
van Bas
|
MOLENSCHOT
|
14
|
Sem
Kroonen
|
OOSTERHOUT
|
15
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
16
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
17
|
just
van Dongen
|
DONGEN
|
18
|
Yannick
Rosier
|
ROTHEM
|
19
|
Thomas
Verhoeven
|
SLIEDRECHT
|
20
|
Lucas
Kreeft
|
DORDRECHT
|
21
|
Denzel
Verhulst
|
STEIN
|
22
|
Jules
van Os
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
2
|
Nick
Brand
|
PIJNACKER
|
3
|
Jari
Prins
|
HANK
|
4
|
Jerney
van der Heijden
|
ZEVENHUIZEN
|
5
|
Bente
van den Nouweland
|
RIJEN
|
6
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
7
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
8
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
9
|
Silke
Blei
|
HURWENEN
|
10
|
Yuli
van der Molen
|
KROMMENIE
|
11
|
Roel
Vrancken
|
S-HERTOGENBOSCH
|
12
|
Daan
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
13
|
Sophie
Engel
|
ROOSENDAAL
|
14
|
Yorick
Brethouwer
|
OOSTERHOUT
|
15
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
16
|
Jelle
Sengers
|
VALKENSWAARD
|
17
|
Pepijn
van der Straaten
|
BUDEL
|
18
|
Milly
Davis
|
OOST-KNOLLENDAM
|
19
|
Stef
Klijs
|
TILBURG
|
20
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
21
|
Björn
Vos
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
22
|
Evi
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
23
|
Rowan
van Oord
|
HANK
|
24
|
Pierre
van den Kieboom
|
HOOGERHEIDE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
2
|
Jony
van den Eijnden
|
GEMERT
|
3
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Ramon
Setz
|
GELDROP
|
5
|
Rosita
Reijnhout
|
WOLPHAARTSDIJK
|
6
|
Ingmar
van den Bosch
|
LISSE
|
7
|
Britt
Kerste
|
AARLE-RIXTEL
|
8
|
Matthijs
Bink
|
RIJEN
|
9
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
10
|
Bodhi
de Baat
|
NIEUW-VOSSEMEER
|
11
|
Jasper
Kreeft
|
DORDRECHT
|
12
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Meis
Vermeulen
|
LOON
OP ZAND
|
14
|
Hilde
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
15
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
16
|
Thijs
van Doormaal
|
BERKEL-ENSCHOT
|
17
|
Marijn
Wiskerke
|
'S
HEER-HENDRIKSKINDEREN
|
18
|
Joey
Welling
|
DONGEN
|
19
|
Bram
van den Braak
|
GILZE
|
20
|
Storm
Klaasse
|
HEINKENSZAND
|
21
|
Wouter
Kortman
|
TILBURG
|
22
|
Isa
de Caluwe
|
RIJEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Jelle
Weierink
|
OOTMARSUM
|
2
|
Martijn
Azantinlow
|
TILBURG
|
3
|
Axel
van den Broek
|
RAVELS
|
4
|
Victor
Hugo Brenders
|
DONGEN
|
5
|
Lucas
Koeling
|
VELDHOVEN
|
6
|
Phillip
van den Kieboom
|
HOOGERHEIDE
|
7
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
8
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
9
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
10
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
11
|
Raf
de Caluwe
|
RIJEN
|
12
|
Nele
van Gorp
|
BERGEIJK
|
13
|
Sil
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
14
|
Lukas
Mouthaan
|
DORDRECHT
|
15
|
Roos
Huijbers
|
TILBURG
|
16
|
Denley
van Wijnbergen
|
WERKENDAM
|
17
|
Senna
Wuisman
|
SPIJKENISSE
|
18
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
19
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
20
|
Anouk
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
21
|
Luca
Dingemans
|
TILBURG
|
22
|
Joris
van Poppel
|
TILBURG
|
23
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
24
|
Tyler
Geerlings
|
TILBURG
|
25
|
Luuk
Klijs
|
TILBURG
|
26
|
Sven
Joosten
|
BAKEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Emma
van Haaren
|
OISTERWIJK
|
2
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
3
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Jules
van Neer
|
ECHT
|
5
|
Jelle
Dekkers
|
WAALWIJK
|
6
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
7
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
8
|
Lizzy
Opstal
|
RIJNSBURG
|
9
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
10
|
Jitse
Gabriels
|
BUDEL
|
11
|
Max
van den Meijdenberg
|
VELDHOVEN
|
12
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
13
|
Jens
Slabbekoorn
|
KAPELLE
|
14
|
Thijs
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
15
|
Wytske
van Es
|
OOSTERHOUT
|
16
|
Jorden
Azantinlow
|
TILBURG
|
17
|
Jop
de Jong
|
GOIRLE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Maike
Tazelaar
|
COLIJNSPLAAT
|
2
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
4
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
5
|
Maeryn
van den Hoogen
|
EINDHOVEN
|
6
|
Brent
van den Nouweland
|
RIJEN
|
7
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
8
|
Anne
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
9
|
Neel
Lepelaars
|
BERGEIJK
|
10
|
Selena
Bas
|
NIEUW
LEKKERLAND
|
11
|
Jesse
Rozendaal
|
DORDRECHT
|
12
|
Isere
Koster
|
ETTEN-
LEUR
|
13
|
Lars
Franken
|
OISTERWIJK
|
14
|
Maartje
Jacobs
|
VELDHOVEN
|
15
|
Dries
Claes
|
BERGEIJK
|
16
|
Kris
Vermeulen
|
LOON
OP ZAND
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Amy
Grosz
|
ZEVENHUIZEN
|
2
|
Delano
Heeren
|
SPRUNDEL
|
3
|
Jenna
Nagtzaam
|
SINT
WILLEBRORD
|
4
|
Mats
Slabbekoorn
|
KAPELLE
|
5
|
Tygo
van Riel
|
RIJEN
|
|