|
Elite/Beloften
|
|
1
|
Micheal
Freiberg
|
DIANELLA
|
2
|
Dylan
Bouwmans
|
GEMERT
|
3
|
Lars
van de Vall
|
HEEMSTEDE
|
4
|
Jeremy
Camerlon
|
BRINGHTON
|
5
|
Fabio
Jakobsen
|
HEUKELUM
|
6
|
Arvid
de Kleijn
|
HERVELD
|
7
|
Hans
Dekkers
|
IJZENDIJKE
|
8
|
Roy
Eefting
|
APELDOORN
|
9
|
Benjamin
Sydlik
|
WASSENBERG
|
10
|
Glenn
Loenders
|
|
11
|
Tim
Kerkhof
|
NISTELRODE
|
12
|
Justin
Timmermans
|
HARDENBERG
|
13
|
Lieven
Anthonise
|
DORDRECHT
|
14
|
Kevin
Verwaest
|
MOL
|
15
|
Jaap
de Jong
|
LUNTEREN
|
16
|
Koos
Jeroen Kers
|
AMSTELVEEN
|
17
|
Witten
Anthonise
|
DORDRECHT
|
18
|
Tom
Vermeer
|
MERKPLAS(BELGIë)
|
19
|
Robbie
Gevers
|
SCHIJNDEL
|
20
|
Maik
van der Heijden
|
SCHAIJK
|
21
|
Mark
Olieman
|
LEENDE
|
22
|
Bas
Sitters
|
ZEGGE
|
23
|
Jorrit
de Haas
|
EERSEL
|
24
|
Rowan
Bergmans
|
MAREN-KESSEL
|
25
|
Rob
Ruygh
|
|
26
|
Marc
Kivits
|
SCHIJNDEL
|
27
|
Max
Hendrikx
|
HAPERT
|
28
|
Mitchell
Mulhern
|
HEERDE
|
29
|
Bjorn
van der Heijden
|
SCHAIJK
|
30
|
Sam
Crome
|
AUSTRALIEN
|
31
|
Jelmer
Asjes
|
ASSENDELFT
|
32
|
Ronan
van Zandbeek
|
SCHIJNDEL
|
33
|
Robbie
van Bakel
|
DEURNE
|
34
|
Patrick
Lane
|
NORTHCOTE
|
35
|
Natan
Elliott
|
DOREEN
|
36
|
Jason
Lea
|
AUSTRALIEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Anna
van der Breggen
|
ZWOLLE
|
2
|
Nina
Kessler
|
VELSERBROEK
|
3
|
Karlijn
Swinkels
|
HANDEL
|
4
|
Roos
Hoogeboom
|
UTRECHT
|
5
|
Evy
Kuijpers
|
LIEROP
|
6
|
Nicole
Steigenga
|
EXMORRA
|
7
|
Maaike
Boogaard
|
ZWAAG
|
8
|
Maud
Kaptheijns
|
WESTERHOVEN
|
9
|
Britt
Teunissen
|
YSSELSTEYN
LB
|
10
|
Annelies
Dom
|
BELGIë
|
11
|
Sandra
van Veghel
|
ESCH
|
12
|
Winanda
Spoor
|
APELDOORN
|
13
|
Veerle
Goossens
|
BAKEL
|
14
|
Céline
van Houtum
|
DEN
DUNGEN
|
15
|
Carleen
Baas
|
BLADEL
|
16
|
Kaat
Hannes
|
BELGIË
|
17
|
Nathalie
Verschelden
|
BELSELE
|
18
|
Judith
Bloem
|
APELDOORN
|
19
|
Femke
Geeris
|
GELDROP
|
20
|
Maaike
Brandwagt
|
SITTARD
|
21
|
Hanneke
Mulder
|
UTRECHT
|
22
|
Inge
van der Heijden
|
SCHAIJK
|
23
|
Sanne
van Helmond
|
PRINSENBEEK
|
24
|
Maaike
Polspoel
|
VILVOORDE
|
25
|
Alicja
Verhagen
|
WOERDEN
|
26
|
Puck
Moonen
|
LIEMPDE
|
27
|
Bianca
Lust
|
OOSTZAAN
|
28
|
Delore
Stougje
|
ZUIDLAND
|
29
|
Pauliena
Rooijakkers
|
ASTEN-HEUSDEN
|
30
|
Sharon
Dommanschet
|
ROOSENDAAL
|
31
|
Kerry
Jonker
|
|
32
|
Els
Jorissen
|
DORDRECHT
|
33
|
Francis
Cerny
|
ESSEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Funklasse
|
|
1
|
Gido
Crutzen
|
EINDHOVEN
|
2
|
Dirk
Jansen
|
VALKENSWAARD
|
3
|
Sem
Elders
|
EINDHOVEN
|
4
|
Thijs
Rik
|
MOL
|
5
|
Tijn
Seuntiens
|
BLADEL
|
6
|
Tim
Wouters
|
HAM
|
7
|
Ives
Woters
|
HAM
|
8
|
Joep
Rombouts
|
EINDHOVEN
|
9
|
Paul
Dekkers
|
GERWEN
|
10
|
Anton
Wouters
|
GEEL
|
11
|
Harm
Rombouts
|
BERGEIJK
|
12
|
Mike
Verhoeven
|
B
2360 OUD- TURNHOUT
|
13
|
Dion
Koch
|
NEERPELT
|
14
|
Johnny
Bosmans
|
BERGEIJK
|
15
|
Ruud
van Ballegooy
|
LUYKSGESTEL
|
16
|
Gerard
Ham
|
OOSTERBEERS
|
17
|
Hans
Westerveld
|
LUYKSGESTEL
|
18
|
René
van der Velden
|
VELDHOVEN
|
19
|
Sten
Mann
|
EERSEL
|
20
|
Ruud
Jacobs
|
VELDHOVEN
|
21
|
Twan
Visser
|
TILBURG
|
22
|
Rob
Kouwenhoven
|
LUYKSGESTEL
|
23
|
Gienus
Middelberg
|
EERSEL
|
24
|
Peter
Bierens
|
EINDHOVEN
|
25
|
Joeke
vander Meij
|
DESSEL
|
26
|
Frank
Dirx
|
WESTERHOVEN
|
27
|
Joost
Katoen
|
EINDHOVEN
|
28
|
Aster
Bruning
|
TILBURG
|
29
|
Jaap
Nijssen
|
HAPERT
|
30
|
Steff
Huijbers
|
VESSEM
|
|