|
Jeugd
Cat. 7
|
|
1
|
Tijn
Louwerensen
|
SCHIJNDEL
|
2
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
3
|
Arno
van Krimpen
|
GROOT-AMMERS
|
4
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
5
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
6
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
7
|
Finn
Roumen
|
STEIN
|
8
|
Brett
Chow
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
9
|
Joeri
van Mook
|
OOSTERHOUT
|
10
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
11
|
Vik
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
12
|
Cis
Paridaans
|
EERSEL
|
13
|
Sam
Oosterholt
|
MADE
|
14
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
15
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
16
|
Lucas
Kreeft
|
DORDRECHT
|
17
|
Thomas
Verhoeven
|
SLIEDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 6
|
|
1
|
Noël
Rokven
|
HULST
|
2
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
4
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
5
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
6
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
7
|
Rowan
van Oord
|
HANK
|
8
|
Ward
Senneker
|
BREDA
|
9
|
Pierre
van den Kieboom
|
HOOGERHEIDE
|
10
|
Stien
Josemanders
|
LOOSBROEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 5
|
|
1
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
2
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Marijn
Wiskerke
|
'S
HEER-HENDRIKSKINDEREN
|
4
|
Ramon
Setz
|
GELDROP
|
5
|
Pem
Hoefmans
|
ALPHEN
|
6
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
7
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
8
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
9
|
Jasper
Kreeft
|
DORDRECHT
|
10
|
Bo
van Elven
|
ETTEN-LEUR
|
11
|
Bradly
de Boom
|
'S-GRAVENDEEL
|
12
|
Joey
Welling
|
DONGEN
|
13
|
Sepp
Brocken
|
BREDA
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 4
|
|
1
|
Martijn
Braspenning
|
ETTEN-LEUR
|
2
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
3
|
Finn
Hoefmans
|
ALPHEN
NB
|
4
|
Stan
Smit
|
WERVERSHOOF
|
5
|
Phillip
van den Kieboom
|
HOOGERHEIDE
|
6
|
Victor
Hugo Brenders
|
DONGEN
|
7
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
8
|
Jorn
van der Made
|
PRINSENBEEK
|
9
|
Liam
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
10
|
Mika
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
11
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
12
|
Anouk
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
13
|
Renzo
Moretti
|
KAPELLE
|
14
|
Roos
Huijbers
|
TILBURG
|
15
|
Joris
van Poppel
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 3
|
|
1
|
Emma
van Haaren
|
OISTERWIJK
|
2
|
Nick
Wisse
|
RILLAND
|
3
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
5
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
6
|
Max
van den Meijdenberg
|
VELDHOVEN
|
7
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
8
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
9
|
Dennis
Polfliet
|
KRUININGEN
|
10
|
Thijs
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
11
|
Jayden
Ouwerling
|
BREDA
|
12
|
Arne
Bleyen
|
DOMMELEN
|
13
|
Femke
Spanjaard
|
GELEEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 2
|
|
1
|
Maike
Tazelaar
|
COLIJNSPLAAT
|
2
|
Luke
Chow
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
3
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
4
|
Sam
Mullaert
|
KAPELLE
|
5
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
6
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
7
|
Noï
Moes
|
GOIRLE
|
8
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
9
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
10
|
Sjoerd
Spanjaard
|
GELEEN
|
11
|
Evi
de Jonge
|
'S
GRAVENDEEL
|
12
|
Isa
de Jonge
|
'S
GRAVENDEEL
|
13
|
Dries
Claes
|
BERGEIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 1
|
|
1
|
Andries
Knapen
|
ESCH
|
2
|
Delano
Heeren
|
SPRUNDEL
|
3
|
Dylan
Rijnders
|
LAGE
ZWALUWE
|
4
|
Sven
Wisse
|
RILLAND
|
5
|
Reza
Roks
|
FIJNAART
|
6
|
Zino
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Jenna
Nagtzaam
|
SINT
WILLEBRORD
|
|
|
|
|
|
|
|
ID-renners
|
|
1
|
Danny
Paesen
|
HEUSDEN-ZOLDER
|
2
|
Sven
Megens
|
OUD
GASTEL
|
3
|
Kevin
Wester
|
ALKMAAR
|
4
|
Brian
Nugteren
|
ALBLASSERDAM
|
5
|
Erwin
Van Kerschaver
|
MALDEGEM
|
6
|
Michael
Katuin
|
ROTTERDAM
|
7
|
Nick
Aerts
|
VALKENSWAARD
|
8
|
Walter
Pollet
|
HULST
|
9
|
Theo
Jaspers
|
HOOGERHEIDE
|
10
|
Richard
Tacken
|
HEIKANT
|
11
|
Jean
Hamers
|
FIJNAART
|
12
|
Martijn
Stigter
|
HELLEVOETSLUIS
|
13
|
Niels
Trekels
|
HASELT
|
14
|
Jozua
van der Roest
|
VEENDAM
|
15
|
Tim
de Saeger
|
WILRIJK
|
16
|
Roxanne
de Boeff
|
DORDRECHT
|
17
|
Toon
Dekkers
|
PUTTE
|
|