```````
Breda 27-12-2017
Nieuweling-Meisjes
1
Shirin van Anrooij
KAPELLE
2
Fleur van der Peet
DEN HAAG
3
Senne Knaven
STRIJBEEK
4
Isa Nomden
HATTEM
5
Iris Verschuren
STREEFKERK
6
Indy van Os
ANGEREN
7
Bente van den Nouweland
RIJEN
8
Rosanne van Rees
GROOT AMMERS
9
Sophia Zwaan
BODEGRAVEN
10
Borg Senneker
BREDA
11
Fenna Derksen
HAALDEREN
Jeugd Cat. 7
Bjorn Koster
RODEN
Menno Huising
WATERINGEN
Kenay de Moyer
VIANE
Juul Nagengast
BEILEN
Halvar de Jager
BARENDRECHT
Daan van den Eijnde
GEMERT
Oscar Scheirlynck
VEURNE
Thijs Bakker
RIJSSEN
Jari Prins
HANK
Josh Mitchell
WARWICK
Thijs Kortes
HOOGLANDERVEEN
12
Nick Brand
PIJNACKER
13
Max van der Meulen
14
Anne Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
15
Sal Meijers
BAARN
16
Kilian Moreels
BELGIE
17
Yorick Brethouwer
OOSTERHOUT
18
Jasper Gabriels
BUDEL
19
Mees Rehorst
HEENVLIET
20
Casper Noorloos
KAATSHEUVEL
21
Pierre van den Kieboom
HOOGERHEIDE
22
Tim van den Noort
DE MEERN
23
Nick Klijn
LEERDAM
24
Thijs van Schie
LEIDEN
25
Daan van den Berg
DE LIER
26
Daan van den Eijnden
PRINSENBEEK
27
Ward Senneker
Jeugd Cat. 6
Jelte Jochems
PUTTEN
Guus van den Eijnden
Leonie Bentveld
BURGUM
Mirre Knaven
Christiaan van Rees
Tim v.d. Poel
PAPENDRECHT
Mike Uytterhoeven
ITEGEM
Jan Kraus
OSS
Ed Uptegrove
SINT-MICHIELSGESTEL
Axel Roks
SINT WILLEBRORD
Gijs Ariens
Bibi Verzijl
BERKEL EN RODENRIJS
Mika Vijfvinkel
Swen Vonk
BERGSCHENHOEK
Bart Jay Vandecasteele
Jony van den Eijnden
Isa Looienga
DRACHTEN
Lennert van Lommel
HEIS OP DEN BERG
Carmen van der Veen
ZWOLLE
Indy verwaarst
HAARLE
Pem Hoefmans
ALPHEN
Ryan de Bruijn
BERGEN OP ZOOM
Nauk ten Thije
EIBERGEN
Dante Broeren
Thom van der Werff
ANNEN
Thom van Herwaarden
ROSSUM
Hidde Swart
28
Bo van Elven
ETTEN-LEUR
29
Koen Engberink
BILTHOVEN
30
Roos Engberink
31
Floris Verschuur
ROTTERDAM
32
Dean Verwaarst
33
Sjors Lugthart
34
Jelle Schieven
ZIEUWENT
35
Mees de Vos
HEINKENSZAND
36
Manon Turkstra
37
Lean Booy
38
Lance Meijers
39
Tom Faasen
40
Denise Mertens
41
Wouter Kortman
TILBURG
42
Bradly de Boom
'S-GRAVENDEEL
43
Sven van der Klaauw
44
Sven Nijzink
45
Quin de Groot
NIEUW VENNEP
46
Tijs van der Pols
ABBENBROEK
47
Ramon Setz
GELDROP
48
Jayden Post
STRIJEN
49
Declan van der Hoek
SPIJKENISSE
50
Rivkah Kroesbergen
EDE
Jeugd Cat. 5
Ruud Junior Nagengast
Jette de Groot
Mads de Roos
APPELSCHA
Thomas van den Eijnden
Lauren Molengraaf
CAPELLE A/D IJSSEL
Cedric de Jager
Danny Turkstra
Finn Hoefmans
ALPHEN NB
Mark van Kleef
KESTEREN
v.d. Nance Drift
Luca van der Veken
ST JAN STEEN
Tsjisse Weening
HARKEMA
Jente Derksen
Danijel Agricola
TERWISPEL
Zoë van Velzen
WADDINXVEEN
Denley van Wijnbergen
WERKENDAM
Xaydee van Sinaey
SCHENDELBEKE
Marthijn Berends
WESTERBORK
Victor Hugo Brenders
DONGEN
Liam van Os
v.d.Björn Drift
Jelle de Vlaam
GRAVENDEEL
Phillip van den Kieboom
Job Weijdema
TUK
Lars Prins
Frederique Verschuur
Jorn van Beers
MOERGESTEL
Senna Remijn
WOLPHAARTSDIJK
Loes Nomden
Martijn Braspenning
Maud Tollens
AARLE RIXTEL
Jitse Wildermans
VALKENSWAARD
Niels van der Laan
HILVERSUM
Tom Nijzink
Cas Briggeman
ROCKANJE
Joer Post
DELFGAUW
Pelle Klok
VIERPOLDERS
Luca Dingemans
Luca van Oudheusden
ANDEL
Roos Huijbers
Senna Wuisman
Rosalie de Haas
Anouk Bijl
Bastiaan van Hulzen
NOORDHOEK
Kevin van Eck
ZUIDLAND
Joris van Poppel
Jeugd Cat. 4
Finn Hiemstra
Michiel Mouris
BAAMBRUGGE
Mae Cabaca
VLAARDINGEN
Boris van der Voort
KWINTSHEUL
Zeno Durie
BOOITSHOEKE
Thomas Huitema
Cas Krebbers
DEEST
Cyriel Hooghwerff
DORDRECHT
Maurits Buiter
Emma van Haaren
OISTERWIJK
Jitse Gabriels
Fee Knaven
Liz Toonen
BOXMEER
Lars Langendoen
Runar Slinkman
Aron van Vugt
GIESSEN
Deirdre Mens
Daniël Weeder
Floris Blok
Kaj Roeling
MONSTER
Maud Adams
Tim Bennis
Arne Bleyen
DOMMELEN
Mees Bassa
NOORDELOOS
Lars van de Weijer
AARLE-RIXTEL
Lucas Schaar
Sveva Klok
Tetje Senneker
Raf de Groot
Jeugd Cat. 3
Lars van der Laan
Victor Kroesbergen
Luke Chow
HENDRIK IDO AMBACHT
Amy de Bruijn
Dave Boekestijn
'S GRAVENZANDE
Sam Mullaert
Noël Goijert
'S-GRAVENZANDE
Selena Bas
NIEUW LEKKERLAND
Noï Moes
GOIRLE
Neel Lepelaars
BERGEIJK
Zara Ansems
LAGE ZWALUWE
Isere Koster
ETTEN- LEUR
Robin Vermij
GOUDA
Thyn Jacobs
Brent van den Nouweland
Casper Blok
Maud van Izerloo
Susanne Grijpink
NAARDEN
Joy den Braver
HONSELERSDIJK
Jesse Rozendaal
Aruna Bleyen
Jurre v.d. Kaaij
Tygo van der Beek
Bo Klappe
EINDHOVEN
Dries Claes
Jeugd Cat. 2
Bart Huijbregts
WERNHOUT
Bente Jochems
Teun van Beurden
Elena van der Veken
ST. JANSTEEN
Steff de Bruijn
OUD-BEIJERLAND
Delano Heeren
SPRUNDEL
Sam van der Drift
Marissa van Putten
TIEL
Brett Timmer
Floortje de Vries
Ayden de Jong
ZOETERMEER
Leonardo Kivits
RAAMSDONKSVEER
Anne Freij
HELLEVOETSLUIS
Daan Meijer
BLADEL
Åsa de Keijzer
Jeugd Cat. 1
Raf Bastiaanssen
Beer van Beurden
Tim van der Velden
RIJSWIJK ZH
Gijs van den Biggelaar
GALDER
Nynke Jochems
Tim Vissenberg
HOEVEN
Nicole van Sighem
Damy van den Bogaard
HELMOND
Luuk Meijer
Thom Berends
Finn Wuisman
Yara Gouw
Demi Keijzer
ALPHEN AAN DEN RIJN