```````
Apeldoorn 15-4-2018
Jeugd-ronde van Gelderland
Jeugd Cat. 7
1
Elmar Abma
2
Jasper Huitema
3
Jesper Melle Rozema
4
Juul Nagengast
5
Björn Hommes
6
Cas van der Veen
7
Sep Roord
8
Sille Hut
9
Bjorn Koster
10
Anne Kiers
11
Thijs Kortes
12
Stijn Hezeman
13
Siebe Klein Nienhuis
14
Thijmen Paardekooper
15
Rick Doornbos
16
Kai Schoolenaar
17
Duncan Van Norel
18
Thijs Bakker
19
Dennis de Haan
20
Mick Nijveld
21
Matz Damman
22
Rens Teunissen van Manen
23
Sven Groot Roessink
24
Justus Willemsen
25
Senna Nijman
26
Mike Krabbenborg
27
Tim van den Noort
28
Spiek Oord
29
Joeri de Coo
30
Micca Blijleven
31
Christian Evers
32
Jordy Brouwer
33
Daan Loendersloot
34
Bram Kraaijenhagen
35
Casper Wieggers
36
Hessel Westerink
37
Roy Mulder
38
Thijmen de Jonge
39
Siebe Rensen
Jeugd Cat. 6
Thom van der Werff
Brent Nijboer
Martijn Mulder
Isa Naberman
Indy verwaarst
Imme Arink
Nienke Vinke
Olaf Vunderink
Ties Veldkamp
Koen Engberink
Toinne Vriezen
Jelle van Dijk
Viego Tijssen
Sten ten Brinke
Ryan Gal
Carmen van der Veen
Gijs Broere
Birte Tellegen
Stijn Berentsen
Patrick Nieuwenhuis
Sil Keur
Sep Kramer
Samuel van der Meer
Manon Turkstra
Jelle Schieven
Joelle de Jong
Kenai Sterrenborg
Jens Dijk
Nauk ten Thije
Yilla Threels
Roos Engberink
Emma Hoolwerf
Diederik Wiebing
Lucas Vervoort
Sverre Olij
Mika Koelewijn
Timo van der Heide
Dean Verwaarst
Dhané Bos
40
Jelle Roks
41
Lotta Kosters
42
Joyce Mulder
43
Niek van Montfort
44
Emma Brouwer
45
Rivkah Kroesbergen
46
Twan Wolters
47
William Rill
48
Sven Nijzink
49
Indy Kappert
50
Arne Witsenburg
51
Tij Pricken
52
Jules Segboer
Jeugd Cat. 5
Jelle Weierink
Keije Solen
Antoine Quint
Jette de Groot
Mark van Kleef
Danijel Agricola
Nina Oolders
Jente Derksen
Job Weijdema
Ruud Junior Nagengast
Danny Turkstra
Loes Nomden
Stijn Heering
Fien Winters
Loïs Kuiper
Niek Bergboer
Sem Hofstede
Elise Timmerman
Wessel van Keulen
Steijn Fles
Rocco Meenhuis
Marthijn Berends
Mads de Roos
Sven Scholten
Thijs Bosch
Hugo Paats
Casper van Hartskamp
Rixt de Jong
Loes Brouwer
Mayke Blok
Bastiaan de Groot
Rik van den Noort
Tom Nijzink
Niels van der Laan
sven schepers
Emilian Snakenborg
Jonas van Gelder
Jens Fiering
Julia van der Meulen
Jesse Hoogland
Senna Vis
Esra Goossens
Luka Wissink
Sil Jakobs
Stein Prudon
Bauke ter Weel
Jort Mulderij
Jeugd Cat. 4
Joëlle Eenkhoorn
Finn Hiemstra
Thomas Huitema
Puck Langenbarg
Philip Diniz
Hugo Wessels
Sander Nieuwhoff
Erik Wolfert
Esmee de Rijk
myrthe meinema
Jochem van Appeldoorn
Isabel Schenau
Chiara Danckaarts
Twan Maarleveld
Lotte Casteel
Finn Arends
Mikai Leistra
Michiel Mouris
Koert Weber
esmee bosman
Ruben Willemsen
Olle Kuiper
Floor Holslag
Runar Slinkman
Ruben Weijers
Cassandra Snakenborg
Tom Loendersloot
Jasmijn van Hellemondt
Merijn Schinkel
Liam Haan
Jelte ter Weel
Lisa van der Veen
Sepp te Nahuis
Jorne Broekroelofs
Kaj Zielstra
Stein Jansen
Benedicte Heinsman
Mette Voorpostel
Jeugd Cat. 3
Victor Kroesbergen
Lars van der Laan
Hannah Kiers
Lars van den Berg
Fleur Prins
Cas Timmermans
Esmee Blok
Maureen Abma
Lennon Grobbink
Ilse Traa
Gijs Hoogland
Naomy Mulder
Suzanne Mulder
Chris Kiers
Marnix Boerrigter
Valentijn Plettenburg
Pien Stoel
Tim Reinink
Robin Vermij
Susanne Grijpink
Jelle de Vries
Rune Olij
Lukas Scherf
Koen van Dijk
Reinout den Boer
Linde Brouwer
Sven Jansen
Job Wagteveld
Ivar Roodenburg
Floris van Hartskamp
Linn Berentsen
Bliss Goossens
Jille Voorpostel
Jeugd Cat. 2
Adne Cappon
Marissa van Putten
CAMIEL BEUKER
Jinthe Nijboer
Tijn van Caulil
Jurre Weber
Ella Roodenburg
Sven Tjallingii
Lucas Trapman
Laurens Dijkstra
Sem heering
Jeremy Bus
Bram Borst
Dominique Heinsman
Koen Broekroelofs
Jeugd Cat. 1
Jayden Lampen
Bo Kramer
Imke Menting
Thom Berends
Jens Smit
Lisa Brouwer
Bram Brouwer
Svetlana Wouda
Jochem ter Weel
Mirthe Hoftijzer
Mathijs van der Wal
Sara Pols
Misha Michielsen
Mees van Caulil
Frederique Grijpink
Jurgen van Everdingen
Hidde Keur
Mirthe Wagteveld