|
Jeugd
Cat. 7
|
|
|
|
|
1
|
Nick
Brand
|
PIJNACKER
|
2
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
3
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
4
|
Noël
Rokven
|
SINT
JANSTEEN
|
5
|
Marvin
Peters
|
WEHL
|
6
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
7
|
Stijn
Hezeman
|
APELDOORN
|
8
|
Jelle
Sengers
|
VALKENSWAARD
|
9
|
Jari
Prins
|
HANK
|
10
|
Wout
Joore
|
NEER
|
11
|
Daan
den Breejen
|
PAPENDRECHT
|
12
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
13
|
Mees
van Duren
|
NES
A/D AMSTEL
|
14
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
15
|
Maarten
Hamminga
|
ANNEN
|
16
|
Quinn
Quadvlieg
|
GULPEN
|
17
|
Bo
Planken
|
HAARLEM
|
18
|
Halvar
de Jager
|
BARENDRECHT
|
19
|
David
Haverdings
|
ZUIDLAREN
|
20
|
Senna
Nijman
|
HEELSUM
|
21
|
Bram
van Eijsden
|
MAASTRICHT
|
22
|
Bram
Vermeer
|
BERKEL-ENSCHOT
|
23
|
Yorick
Brethouwer
|
OOSTERHOUT
|
24
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
25
|
Roel
Vrancken
|
S-HERTOGENBOSCH
|
26
|
Jasper
Gabriels
|
BUDEL
|
27
|
Jordy
Brouwer
|
WESTERBORK
|
28
|
Jesper
Schins
|
NOORBEEK
|
29
|
Sep
van Bommel
|
HERKENBOSCH
|
30
|
Stef
Klijs
|
TILBURG
|
31
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
32
|
Mart
Vos
|
AALDEN
|
33
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
34
|
Marijn
Wiskerke
|
'S
HEER-HENDRIKSKINDEREN
|
35
|
Tim
van Leijsen
|
MOLENSCHOT
|
36
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
37
|
Sjoerd
te Nijenhuis
|
DEN
HAAG
|
38
|
Bram
Beenkens
|
MARGRATEN
|
39
|
Luca
Welter
|
UBACH
PALENBERG
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 6
|
|
|
|
|
1
|
Axel
Roks
|
SINT
WILLEBRORD
|
2
|
Thom
van der Werff
|
ANNEN
|
3
|
Mees
Vlot
|
GOUDA
|
4
|
Oscar
Chamberlain
|
FORREST
|
5
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
6
|
Jan
Kraus
|
OSS
|
7
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
8
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
9
|
Mika
Vijfvinkel
|
DE
LIER
|
10
|
Colin
Strik
|
HEERLEN
|
11
|
Julian
Vergouw
|
AMSTERDAM
|
12
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
13
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
14
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
15
|
Isa
Naberman
|
GENEMUIDEN
|
16
|
Pem
Hoefmans
|
ALPHEN
|
17
|
Brent
Nijboer
|
ZWOLLE
|
18
|
Martijn
Mulder
|
EPE
|
19
|
Sem
Maessen
|
NUTH
|
20
|
Thijmen
Groen
|
DEN
HAAG
|
21
|
Jesse
de Vries
|
HOOFDDORP
|
22
|
Rens
Vergeer
|
WARMOND
|
23
|
Viego
Tijssen
|
AMSTELVEEN
|
24
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
25
|
Lisa
van Belle
|
ZOETERMEER
|
26
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
27
|
Ramon
Setz
|
GELDROP
|
28
|
Dylan
Leyssen
|
BUDEL
|
29
|
Patrick
Nieuwenhuis
|
GIETEN
|
30
|
Dirk
Darding
|
MAASTRICHT
|
31
|
Lisa
van de Kamp
|
DEN
HAAG
|
32
|
Pelle
van der Putte
|
HAARLEM
|
33
|
Sil
Keur
|
ZWOLLE
|
34
|
Siemen
Hooiveld
|
BERGHEM
|
35
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
36
|
Femke
Thoolen
|
HULSBERG
|
37
|
Samuel
van der Meer
|
ASSEN
|
38
|
Thomas
Engelhard
|
DEN
HAAG
|
39
|
Jentske
Withag
|
BELTRUM
|
40
|
Finn
Keunen
|
BAARLO
|
41
|
Indy
Baas
|
BERGAMBACHT
|
42
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
43
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
44
|
Dirk
de Groof
|
HEEZE
|
45
|
Michael
Stoffers
|
AMSTERDAM
|
46
|
Yilla
Threels
|
WOERDEN
|
47
|
Freek
Leijtens
|
WAALWIJK
|
48
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
49
|
Devin
Steijvers
|
SOMEREN
|
50
|
Robin
Pricken
|
WIJCHEN
|
51
|
Luca
Dingemans
|
TILBURG
|
52
|
Bas
van Zuidam
|
ZAAMSLAG
|
53
|
Sjoerd
van den Heuvel
|
REUVER
|
54
|
Vonne
Schenkels
|
HAARLEM
|
55
|
Emma
Brouwer
|
JAARSVELD
|
56
|
Kay
Romers
|
BUCHTEN
|
57
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
58
|
Gijs
Daris
|
LUYKSGESTEL
|
59
|
Lars
Houben
|
BERINGE
|
60
|
Lars
Dohmen
|
BUCHTEN
|
61
|
Luuk
Verdonck
|
MUNSTERGELEEN
|
62
|
Stein
Houben
|
BERINGE
|
63
|
Meggie
Rijvers
|
LOTTUM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 5
|
|
|
|
|
1
|
Niek
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
2
|
Jelle
Boeyen
|
WESTMEERBEEK
|
3
|
Finlay
Tarling
|
ABERAERON
|
4
|
Jette
de Groot
|
ZWOLLE
|
5
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
6
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
7
|
Nina
Oolders
|
SCHEEMDA
|
8
|
Keije
Solen
|
ZWOLLE
|
9
|
Cedric
de Jager
|
BARENDRECHT
|
10
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
11
|
Mark
van Kleef
|
KESTEREN
|
12
|
Danijel
Agricola
|
TERWISPEL
|
13
|
Tijn
van den Berg
|
DE
LIER
|
14
|
Finn
Hoefmans
|
ALPHEN
NB
|
15
|
Liam
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
16
|
Martijn
Braspenning
|
PRINSENBEEK
|
17
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
18
|
Steijn
Fles
|
MONTFOORT
|
19
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
20
|
Sem
Horsten
|
GRASHOEK
|
21
|
Jorn
van der Made
|
PRINSENBEEK
|
22
|
Denley
van Wijnbergen
|
WERKENDAM
|
23
|
Jelle
de Vlaam
|
GRAVENDEEL
|
24
|
Max
Rijvers
|
LOTTUM
|
25
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
26
|
Nikki
Souren
|
MEERSSEN
|
27
|
Renzo
Moretti
|
KAPELLE
|
28
|
Floris
Demuyt
|
BOEKEL
|
29
|
Sven
Stapersma
|
'S-GRAVENZANDE
|
30
|
Victor
Hugo Brenders
|
DONGEN
|
31
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
32
|
Cas
Briggeman
|
ROCKANJE
|
33
|
Rik
Rozenburg
|
VIJFHUIZEN
|
34
|
Nele
van Gorp
|
BERGEIJK
|
35
|
Senna
Wuisman
|
SPIJKENISSE
|
36
|
Sven
Joosten
|
BAKEL
|
37
|
Floris
Haverdings
|
ZUIDLAREN
|
38
|
Raf
Sonnemans
|
MEIJEL
|
39
|
Joer
Post
|
DELFGAUW
|
40
|
Mika
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
41
|
Ties
Beckers
|
MELICK
|
42
|
Brent
Knoben
|
MAASBRACHT
|
43
|
Loes
Rozenburg
|
VIJFHUIZEN
|
44
|
Jorn
van Beers
|
MOERGESTEL
|
45
|
Roos
Huijbers
|
TILBURG
|
46
|
Nanna
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
47
|
Bauke
ter Weel
|
ENTER
|
48
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
49
|
Jip
Franken
|
KERKRADE
|
50
|
Bibi
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
51
|
Ties
van Roode
|
HEEMSTEDE
|
52
|
Femke
Reemeijer
|
SPAARNDAM
|
53
|
Vince
Elzinga
|
URMOND
|
54
|
Teun
Honderdors
|
HORN
|
55
|
Joris
van Poppel
|
TILBURG
|
56
|
Jelle
Groen
|
DEN
HAAG
|
57
|
Daan
Erens
|
DELFT
|
58
|
Tyler
Geerlings
|
TILBURG
|
59
|
Luuk
Beckers
|
STEIN
|
60
|
Luuk
Klijs
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 4
|
|
|
|
|
1
|
Finn
Hiemstra
|
BURGUM
|
2
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
3
|
Daan
Maessen
|
NUTH
|
4
|
Joëlle
Eenkhoorn
|
GENEMUIDEN
|
5
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
6
|
Hugo
Wessels
|
ENTER
|
7
|
Nick
Wisse
|
RILLAND
|
8
|
Kaj
van Niekerk
|
PURMEREND
|
9
|
Meadow
Willems
|
BRUNSSUM
|
10
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
11
|
Jules
van Neer
|
ECHT
|
12
|
Max
de Lincel
|
VOORSCHOTEN
|
13
|
Maurits
Buiter
|
LEIDEN
|
14
|
Dennis
Polfliet
|
YERSEKE
|
15
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
16
|
Leander
de Gendt
|
DENDERLEEUW
(B)
|
17
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
18
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
19
|
Thijmen
de Jong
|
TER
AAR
|
20
|
Roxanne
Takken
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
21
|
Daan
Hartog
|
GIESSENBURG
|
22
|
Cas
Krebbers
|
DEEST
|
23
|
Daan
van Rooij
|
BERGHEM
|
24
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
25
|
Jitse
Gabriels
|
BUDEL
|
26
|
Toine
Broekroelofs
|
ZWOLLE
|
27
|
Maud
Adams
|
BUDEL
|
28
|
Lucas
Demuyt
|
BOEKEL
|
29
|
Tim
Verwolf
|
LANGERAK
|
30
|
Jop
van Mierlo
|
SIEBENGEWALD
|
31
|
Jens
Slabbekoorn
|
KAPELLE
|
32
|
Jasper
Simons
|
HEERLEN
|
33
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
34
|
Jorne
Broekroelofs
|
ZWOLLE
|
35
|
Matthew
van Rijt
|
LIMBRICHT
|
36
|
Jibbe
van Dam
|
TILBURG
|
37
|
Sam
Steeghs
|
MEIJEL
|
38
|
Tijn
van Bergen
|
TILBURG
|
39
|
Jelte
ter Weel
|
ENTER
|
40
|
Elise
van Sighem
|
DEN
HAAG
|
41
|
Max
Janssen
|
LANDGRAAF
|
42
|
Kevin
Janssen
|
STEIN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 3
|
|
|
|
|
1
|
Maike
Tazelaar
|
COLIJNSPLAAT
|
2
|
Indy
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
3
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
4
|
Brent
van den Nouweland
|
RIJEN
|
5
|
Sander
Tullemans
|
STRAMPROY
|
6
|
Maeryn
van den Hoogen
|
EINDHOVEN
|
7
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
8
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
9
|
Jelle
de Vries
|
ZWOLLE
|
10
|
Selena
Bas
|
NIEUW
LEKKERLAND
|
11
|
Sjoerd
Spanjaard
|
GELEEN
|
12
|
Judith
Alleleijn
|
BOCHOLTZ
|
13
|
Isere
Koster
|
ETTEN-
LEUR
|
14
|
Luke
Chow
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
15
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
16
|
Victor
Kroesbergen
|
EDE
|
17
|
Meike
Frissen
|
MEERS
|
18
|
Neel
Lepelaars
|
BERGEIJK
|
19
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
20
|
Akira
Koolbergen
|
KROMMENIE
|
21
|
Tygo
van der Beek
|
HEENVLIET
|
22
|
Niek
Sonnemans
|
MEIJEL
|
23
|
Bram
de Waard
|
HEENVLIET
|
24
|
Maud
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
25
|
Danilo
Baidoo
|
HEERLEN
|
26
|
Linde
Brouwer
|
ZWOLLE
|
27
|
Job
Wagteveld
|
ZWOLLE
|
28
|
Jan
van Hees
|
TEGELEN
|
29
|
Bjørn
Hoogerheide
|
GOES
|
30
|
Tessa
Bouten
|
METERIK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 2
|
|
|
|
|
1
|
Delano
Heeren
|
SPRUNDEL
|
2
|
Adne
Cappon
|
RAALTE
|
3
|
Sven
Wisse
|
RILLAND
|
4
|
Mara
Vergeer
|
WARMOND
|
5
|
Jinthe
Nijboer
|
ZWOLLE
|
6
|
Roan
Schaefer
|
ST.
JOOST
|
7
|
Rianne
Nieuwenhuis
|
GIETEN
|
8
|
Filijn
Demuyt
|
BOEKEL
|
9
|
Marissa
van Putten
|
TIEL
|
10
|
Teun
van Beurden
|
EINDHOVEN
|
11
|
Elena
van der Veken
|
ST.
JANSTEEN
|
12
|
Ayden
de Jong
|
ZOETERMEER
|
13
|
Lotte
de Grave
|
THOLEN
|
14
|
Lars
Eeftink
|
VALKENSWAARD
|
15
|
Jeremy
Bus
|
HEELSUM
|
16
|
Zino
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
17
|
Thijmen
von Lumich
|
MAASBRACHT
|
18
|
Pieter
Hoep
|
ROERMOND
|
19
|
Ivo
Niesen
|
REUVER
|
20
|
Bregje
Daris
|
LUYKSGESTEL
|
21
|
Koen
Broekroelofs
|
ZWOLLE
|
22
|
Just
van Rooij
|
BERGHEM
|
23
|
Shania
Krekels
|
KERKRADE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 1
|
|
|
|
|
1
|
Nicole
van Sighem
|
DEN
HAAG
|
2
|
Beer
van Beurden
|
EINDHOVEN
|
3
|
Mirthe
Buurmeijer
|
HOOGEVEEN
|
4
|
Imke
Menting
|
APELDOORN
|
5
|
Sten
van Niekerk
|
PURMEREND
|
6
|
Jesper
Maassen
|
ECHT
|
7
|
Finn
Wuisman
|
SPIJKENISSE
|
8
|
Flore
de Groot
|
ZWOLLE
|
9
|
Ruben
Haverdings
|
ZUIDLAREN
|
10
|
Jordy
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
11
|
Bram
Brouwer
|
ZWOLLE
|
12
|
Lenn
Maes
|
LOMMEL
(B)
|
13
|
Marly
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
14
|
Seth
van Kessel
|
MAASBRACHT
|
15
|
Mats
van Gils
|
OBBICHT
|
16
|
Maxime
Takken
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
17
|
Yinthe
VAN DEN Heuvel
|
GILZE
|
18
|
Sem
Laven
|
SITTARD
|
19
|
Jochem
ter Weel
|
ENTER
|
20
|
Tijn
Dewever
|
SITTARD
|
21
|
Bram
van Aalst
|
BRUNSSUM
|
22
|
Fleur
Paaimans
|
KAPELLE
|
23
|
Yin
Koolbergen
|
KROMMENIE
|
24
|
Mirthe
Wagteveld
|
ZWOLLE
|
25
|
Robin
van Rens
|
STEVENSWEERT
|
|