|
Elite/Beloften/Amateurs
|
|
|
|
|
1
|
Nick
van der Meer
|
HONSELERSDIJK
|
2
|
Eloy
Raas
|
Middelburg
|
3
|
Lieven
Anthonise
|
Dordrecht
|
4
|
Jeffrey
Doornbusch
|
BREDA
|
5
|
Ramon
Vleugel
|
Goes
|
6
|
Jimmy
de Bruyn
|
SINT
JANSTEEN
|
7
|
Hans
Dekkers
|
IJZENDIJKE
|
8
|
Eddy
Gödde
|
Zwijndrecht
|
9
|
David
van Eerd
|
BREDA
|
10
|
Christiaan
Meerbeek
|
Naaldwijk
|
11
|
Gijsbert
Nieuwkoop
|
VEEN
|
12
|
Rico
van Damme
|
Yerseke
|
13
|
Anders
Fynbo
|
|
14
|
Roy
Gijzel
|
's-Heer
Arendskerke
|
15
|
Bryan
van Rutten
|
Breda
|
16
|
Pieter
Vette
|
Heinkenszand
|
17
|
Frenky
van der Vorst
|
Halsteren
|
18
|
Luuk
van der Wal
|
Rotterdam
|
19
|
Ward
Van Doren
|
Essen
|
20
|
Thomas
Bryan-Lund
|
LAARNE
|
21
|
Sjors
Handgraaf
|
LEIDEN
|
22
|
Kaj
Verhaegh
|
MUNSTERGELEEN
|
23
|
Jos
Koop
|
Eindhoven
|
24
|
Roy
Guequierre
|
Tholen
|
25
|
Robert
van Dalen
|
Giessen
|
26
|
Ingmar
Uytdewilligen
|
ZANDVLIET
BELGIE
|
27
|
Freek
van Rossem
|
Megen
|
28
|
Gerben
Kroon
|
wijk
en aalburg
|
29
|
Bobby
Balk
|
Arnemuiden
|
30
|
Dante
de Ruysscher
|
OOSTBURG
|
31
|
Michiel
Jumelet
|
BRUINISSE
|
32
|
Tony
Reijtenbagh
|
ZUIDLAND
|
33
|
Koen
van de Klundert
|
WOENSDRECHT
|
34
|
Marc
Blok
|
HEINKENSZAND
|
35
|
Youp
Havermans
|
Rotterdam
|
36
|
Rik
Nederlof
|
BREDA
|
37
|
Justin
Boone
|
Kapelle
|
38
|
Thom
Stuij
|
HEI-
EN BOEICOP
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junioren
|
|
|
|
|
1
|
Arjan
Poleij
|
KRUININGEN
|
2
|
Jamie
Prince
|
OUD
VOSSEMEER
|
3
|
Wouter
Hopmans
|
HOOGERHEIDE
|
4
|
Pepijn
Hillemans
|
Hoogerheide
|
5
|
Tristan
Timmermans
|
YERSEKE
|
6
|
Berko
Dorussen
|
BEUNINGEN
GLD
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
|
|
|
1
|
Lennard
Meinema
|
Amersfoort
|
2
|
Thomas
Verdonck
|
Wouwse
Plantage
|
3
|
Tim
Hennekam
|
ZUNDERT
|
4
|
Kjell
de Jager
|
BARENDRECHT
|
5
|
Marnix
van den Oever
|
WIJK
EN AALBURG
|
6
|
Jurgen
Mesu
|
MIDDELBURG
|
7
|
Max
Jansen
|
DORDRECHT
|
8
|
Marick
Buteijn
|
NIEUWERBRUG
|
9
|
Joran
Wiskerke
|
'S
HEER HENDRIKSKINDEREN
|
10
|
Sjors
van der Glas
|
DORDRECHT
|
11
|
Rick
van der Poel
|
Papendrecht
|
12
|
Robin
van Oorschot
|
KLEIN-ZUNDERT
|
13
|
Moreno
Tak
|
Fijnaart
|
14
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
15
|
Joeri
van Mook
|
OOSTERHOUT
|
16
|
Marijn
Maas
|
HUIJBERGEN
|
17
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
18
|
Flavio
Moretti
|
Kapelle
|
19
|
Johan
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
20
|
Max
Goris
|
Hoogerheide
|
21
|
Max
Rossen
|
Helmond
|
22
|
Niels
van Houwelingen
|
's-Gravenpolder
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior-Vrouwen
|
|
|
|
|
1
|
Elisa
Serné
|
Breda
|
2
|
Daphne
Mesu
|
MIDDELBURG
|
3
|
Anna
van Wersch
|
TILBURG
|
4
|
Lisa
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
5
|
Sanne
Jongenelen
|
STEENBERGEN
NB
|
6
|
Demi
van Dijke
|
Borssele
|
7
|
Lotte
Akkermans
|
OSSENDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling-Meisjes
|
|
|
|
|
1
|
Gloria
van Mechelen
|
VILNIUS
|
2
|
Maureen
Arens
|
Kruiningen
|
3
|
Petra
Welmers
|
DRONTEN
|
4
|
Sophia
Zwaan
|
BODEGRAVEN
|
5
|
Sophie
Tierolf
|
SCHELLEBELLE
|
6
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
7
|
Lisanne
de Munnik
|
KAPELLE
|
8
|
Polina
Poluhina
|
9
|
9
|
Darina
Gromova
|
7
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 7
|
|
|
|
|
1
|
Noël
Rokven
|
sint
jansteen
|
2
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
3
|
Vlad
van Mechelen
|
VILNIUS
|
4
|
Brent
Vos
|
CASTRICUM
|
5
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
6
|
Marijn
Wiskerke
|
'S
HEER-HENDRIKSKINDEREN
|
7
|
Tycho
van Gijsel
|
Axel
|
8
|
Halvar
de Jager
|
Barendrecht
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 6
|
|
|
|
|
1
|
Anna
van der Meiden
|
Heukelum
|
2
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
3
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
4
|
Bodhi
de Baat
|
NIEUW-VOSSEMEER
|
5
|
Rosita
Reijnhout
|
WOLPHAARTSDIJK
|
6
|
Anastasiya
Sergeeva
|
|
7
|
Firn
Arens
|
Kruiningen
|
8
|
Mees
de Vos
|
Heinkenszand
|
9
|
Storm
Klaasse
|
Heinkenszand
|
10
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
11
|
Floris
Verschuur
|
Rotterdam
|
12
|
Bas
van Zuidam
|
Zaamslag
|
13
|
Dewy
van Gijsel
|
Axel
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 5
|
|
|
|
|
1
|
Renzo
Moretti
|
Kapelle
|
2
|
Cedric
de Jager
|
BARENDRECHT
|
3
|
Jelle
de Vlaam
|
Gravendeel
|
4
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
5
|
Milana
Shtentcel
|
|
6
|
sven
schepers
|
amersfoort
|
7
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 4
|
|
|
|
|
1
|
Nick
Wisse
|
RILLAND
|
2
|
myrthe
meinema
|
Amersfoort
|
3
|
Teun
Paaimans
|
Kapelle
|
4
|
Diana
Elagina
|
|
5
|
Liz
Toonen
|
Boxmeer
|
6
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
7
|
Dennis
Polfliet
|
Yerseke
|
8
|
Jens
Slabbekoorn
|
Kapelle
|
9
|
Rick
Scheurweg
|
Spijkenisse
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 3
|
|
|
|
|
1
|
Maike
Tazelaar
|
COLIJNSPLAAT
|
2
|
Megan
Arens
|
Kruiningen
|
3
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
4
|
Maeryn
van den Hoogen
|
EINDHOVEN
|
5
|
Sam
Mullaert
|
Kapelle
|
6
|
Timo
Kalberg
|
DEN
HAAG
|
7
|
Mathijs
Klippel
|
Etten-Leur
|
8
|
Mart
van Cadsand
|
Wemeldinge
|
9
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
10
|
Bram
de Waard
|
Heenvliet
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 2
|
|
|
|
|
1
|
Delano
Heeren
|
Sprundel
|
2
|
Sven
Wisse
|
Rilland
|
3
|
Florian
Doens
|
Oostburg
|
4
|
Senna
Klaasse
|
Heinkenszand
|
5
|
Filippo
van Loo
|
Amsterdam
|
6
|
Mats
Slabbekoorn
|
Kapelle
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 1
|
|
|
|
|
1
|
Stijn
Lievegoed
|
LEPELSTRAAT
|
2
|
Anke
Verhoeven
|
ERP
|
3
|
Fleur
van der Glas
|
DORDRECHT
|
4
|
Levy
Vermunt
|
Standdaarbuiten
|
5
|
Fleur
Paaimans
|
Kapelle
|
|
|
|
|
|
|
|
ID-renners
|
|
|
|
|
1
|
Lars
de Jong
|
WUUSTWEZEL
|
2
|
Davy
Mertens
|
OUDENBOSCH
|
3
|
Sven
Megens
|
OUD
GASTEL
|
4
|
Brian
Nugteren
|
Alblasserdam
|
5
|
Michael
Katuin
|
ROTTERDAM
|
6
|
Richard
Tacken
|
HEIKANT
|
7
|
Jean
Hamers
|
FIJNAART
|
8
|
Silke
Bastiaensen
|
Kasterlee
|
9
|
Tim
de Saeger
|
WILRIJK
|
10
|
Hans
Snouwaert
|
HULST
|
11
|
Roxanne
de Boeff
|
Dordrecht
|
12
|
Yvo
Linnert
|
Dordrecht
|
|
Elite/Beloften/Amateurs
|
|
|
1
|
Nick
van der Meer
|
2
|
Eloy
Raas
|
3
|
Lieven
Anthonise
|
4
|
Jeffrey
Doornbusch
|
5
|
Ramon
Vleugel
|
6
|
Jimmy
de Bruyn
|
7
|
Hans
Dekkers
|
8
|
Eddy
Gödde
|
9
|
David
van Eerd
|
10
|
Christiaan
Meerbeek
|
11
|
Gijsbert
Nieuwkoop
|
12
|
Rico
van Damme
|
13
|
Anders
Fynbo
|
14
|
Roy
Gijzel
|
15
|
Bryan
van Rutten
|
16
|
Pieter
Vette
|
17
|
Frenky
van der Vorst
|
18
|
Luuk
van der Wal
|
19
|
Ward
Van Doren
|
20
|
Thomas
Bryan-Lund
|
21
|
Sjors
Handgraaf
|
22
|
Kaj
Verhaegh
|
23
|
Jos
Koop
|
24
|
Roy
Guequierre
|
25
|
Robert
van Dalen
|
26
|
Ingmar
Uytdewilligen
|
27
|
Freek
van Rossem
|
28
|
Gerben
Kroon
|
29
|
Bobby
Balk
|
30
|
Dante
de Ruysscher
|
31
|
Michiel
Jumelet
|
32
|
Tony
Reijtenbagh
|
33
|
Koen
van de Klundert
|
34
|
Marc
Blok
|
35
|
Youp
Havermans
|
36
|
Rik
Nederlof
|
37
|
Justin
Boone
|
38
|
Thom
Stuij
|
|
|
|
|
|
|
|
Junioren
|
|
|
1
|
Arjan
Poleij
|
2
|
Jamie
Prince
|
3
|
Wouter
Hopmans
|
4
|
Pepijn
Hillemans
|
5
|
Tristan
Timmermans
|
6
|
Berko
Dorussen
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
|
1
|
Lennard
Meinema
|
2
|
Thomas
Verdonck
|
3
|
Tim
Hennekam
|
4
|
Kjell
de Jager
|
5
|
Marnix
van den Oever
|
6
|
Jurgen
Mesu
|
7
|
Max
Jansen
|
8
|
Marick
Buteijn
|
9
|
Joran
Wiskerke
|
10
|
Sjors
van der Glas
|
11
|
Rick
van der Poel
|
12
|
Robin
van Oorschot
|
13
|
Moreno
Tak
|
14
|
Casper
Vos
|
15
|
Joeri
van Mook
|
16
|
Marijn
Maas
|
17
|
Brent
Broosus
|
18
|
Flavio
Moretti
|
19
|
Johan
Dorussen
|
20
|
Max
Goris
|
21
|
Max
Rossen
|
22
|
Niels
van Houwelingen
|
|
|
|
|
|
Junior-Vrouwen
|
|
|
1
|
Elisa
Serné
|
2
|
Daphne
Mesu
|
3
|
Anna
van Wersch
|
4
|
Lisa
Dorussen
|
5
|
Sanne
Jongenelen
|
6
|
Demi
van Dijke
|
7
|
Lotte
Akkermans
|
|
|
|
|
|
Nieuweling-Meisjes
|
|
|
1
|
Gloria
van Mechelen
|
2
|
Maureen
Arens
|
3
|
Petra
Welmers
|
4
|
Sophia
Zwaan
|
5
|
Sophie
Tierolf
|
6
|
Lotte
Jansen
|
7
|
Lisanne
de Munnik
|
8
|
Polina
Poluhina
|
9
|
Darina
Gromova
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 7
|
|
|
1
|
Noël
Rokven
|
2
|
Marijn
Dingemans
|
3
|
Vlad
van Mechelen
|
4
|
Brent
Vos
|
5
|
Maurits
Neele
|
6
|
Marijn
Wiskerke
|
7
|
Tycho
van Gijsel
|
8
|
Halvar
de Jager
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 6
|
|
|
1
|
Anna
van der Meiden
|
2
|
Nienke
Dullemond
|
3
|
Tim
v.d. Poel
|
4
|
Bodhi
de Baat
|
5
|
Rosita
Reijnhout
|
6
|
Anastasiya
Sergeeva
|
7
|
Firn
Arens
|
8
|
Mees
de Vos
|
9
|
Storm
Klaasse
|
10
|
Ryan
de Bruijn
|
11
|
Floris
Verschuur
|
12
|
Bas
van Zuidam
|
13
|
Dewy
van Gijsel
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 5
|
|
|
1
|
Renzo
Moretti
|
2
|
Cedric
de Jager
|
3
|
Jelle
de Vlaam
|
4
|
Julia
Lindhout
|
5
|
Milana
Shtentcel
|
6
|
sven
schepers
|
7
|
Sven
Van Merriënboer
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 4
|
|
|
1
|
Nick
Wisse
|
2
|
myrthe
meinema
|
3
|
Teun
Paaimans
|
4
|
Diana
Elagina
|
5
|
Liz
Toonen
|
6
|
Brent
Jongenelen
|
7
|
Dennis
Polfliet
|
8
|
Jens
Slabbekoorn
|
9
|
Rick
Scheurweg
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 3
|
|
|
1
|
Maike
Tazelaar
|
2
|
Megan
Arens
|
3
|
Michelle
Maas
|
4
|
Maeryn
van den Hoogen
|
5
|
Sam
Mullaert
|
6
|
Timo
Kalberg
|
7
|
Mathijs
Klippel
|
8
|
Mart
van Cadsand
|
9
|
Lotte
van Merriënboer
|
10
|
Bram
de Waard
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 2
|
|
|
1
|
Delano
Heeren
|
2
|
Sven
Wisse
|
3
|
Florian
Doens
|
4
|
Senna
Klaasse
|
5
|
Filippo
van Loo
|
6
|
Mats
Slabbekoorn
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 1
|
|
|
1
|
Stijn
Lievegoed
|
2
|
Anke
Verhoeven
|
3
|
Fleur
van der Glas
|
4
|
Levy
Vermunt
|
5
|
Fleur
Paaimans
|
|
|
|
|
|
ID-renners
|
|
|
1
|
Lars
de Jong
|
2
|
Davy
Mertens
|
3
|
Sven
Megens
|
4
|
Brian
Nugteren
|
5
|
Michael
Katuin
|
6
|
Richard
Tacken
|
7
|
Jean
Hamers
|
8
|
Silke
Bastiaensen
|
9
|
Tim
de Saeger
|
10
|
Hans
Snouwaert
|
11
|
Roxanne
de Boeff
|
12
|
Yvo
Linnert
|
|